Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 130 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 09 Paź 2013 23:46 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Cytuj:
Niektórzy lubią zrobić coś czasem spontanicznie, a nie spać w hotelu

18 godzin na lotnisku to jest ten spontan?
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek lubi ten post.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#42 PostWysłany: 09 Paź 2013 23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
klayton napisał(a):
Cytuj:
Niektórzy lubią zrobić coś czasem spontanicznie, a nie spać w hotelu

18 godzin na lotnisku to jest ten spontan?


A nie można wyjść z terenu lotniska? Zakaz?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 09 Paź 2013 23:54 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
pawi napisał(a):
klayton napisał(a):
Cytuj:
Niektórzy lubią zrobić coś czasem spontanicznie, a nie spać w hotelu

18 godzin na lotnisku to jest ten spontan?


A nie można wyjść z terenu lotniska? Zakaz?

Mozna. Kupic wize i wyjsc. I byc 18 godzin z bagazem na dworzu. To ten spontan?
Jesli tak, to nie jestem spontaniczny. Wole krotkie przesiadki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 10 Paź 2013 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
klayton napisał(a):
Mozna. Kupic wize i wyjsc. I byc 18 godzin z bagazem na dworzu. To ten spontan?
Jesli tak, to nie jestem spontaniczny. Wole krotkie przesiadki.


Z bagażem to chyba niekoniecznie, nadajesz do miejsca docelowego.

Poza tym każdy lubi co innego. Ty wolisz krótkie przesiadki, a ja może przy okazji długiej przesiadki (i tańszego biletu) zwiedzę miasto - mogę? Dzięki :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 10 Paź 2013 10:28 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Cytuj:
Ty wolisz krótkie przesiadki, a ja może przy okazji długiej przesiadki (i tańszego biletu) zwiedzę miasto - mogę?
 

Jasne, ze mozesz. Tylko Twoj bilet wcale nie jest tanszy. ;)
Cytuj:
Z bagażem to chyba niekoniecznie, nadajesz do miejsca docelowego.
 
A co z bagazem podrecznym?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 10 Paź 2013 10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
klayton napisał(a):
Cytuj:
Ty wolisz krótkie przesiadki, a ja może przy okazji długiej przesiadki (i tańszego biletu) zwiedzę miasto - mogę?
 

Jasne, ze mozesz. Tylko Twoj bilet wcale nie jest tanszy. ;)

Cytuj:
Z bagażem to chyba niekoniecznie, nadajesz do miejsca docelowego.
 
A co z bagazem podrecznym?


Wiesz ile ja zapłaciłem za bilet, że tak piszesz?
Bagaż podręczny? No nie żartuj, że z plecakiem 4 kg to jakiś wielki problem chodzić?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 10 Paź 2013 10:44 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Watek jest o locie QA WAW-BKK, wiec wiem, ile takie polaczenie kosztuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 10 Paź 2013 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
klayton napisał(a):
Watek jest o locie QA WAW-BKK, wiec wiem, ile takie polaczenie kosztuje.


Z całym szacunkiem, ale mojego rachunku nie widziałeś. Możesz wiedzieć ile Ty płacisz, ale nie ile ja. Ja nie wiem czy Ty kupiłeś taniej, czy drożej i szczerze nie interesuje mnie to, ale pewien nie bądź, że kupiłeś taniej, bo nie wiesz ile druga strona płaciła.

Proponuję więcej off-topa nie robić, bo rozmowa się rozmywa.
Pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 10 Paź 2013 10:53 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Czyzbys nie zauwazyl, ze sam napisales o tanszym bilecie? Rozumiem, ze nie od mojego, tylko od tego innego, ktory Ty mogles kupic, prawda?
Zakonczenie dyskusji to dobry pomysl. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 10 Paź 2013 11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
klayton napisał(a):
Czyzbys nie zauwazyl, ze sam napisales o tanszym bilecie? Rozumiem, ze nie od mojego, tylko od tego innego, ktory Ty mogles kupic, prawda?
Zakonczenie dyskusji to dobry pomysl. :D


TAŃSZY BILET (niż wtedy gdy kupowałem z lepszą przesiadką) - nie chodziło o Twój bilet, bo skąd mam wiedzieć ile płaciłeś. To się dogadaliśmy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 19 Paź 2013 23:34 

Rejestracja: 23 Gru 2012
Posty: 299
Loty: 225
Kilometry: 284 723
niebieski
ile kosztuje taxi z lotniska do centum ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 20 Paź 2013 00:26 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
tomalo77 napisał(a):
ile kosztuje taxi z lotniska do centum ?


Okolo 20zl....W marcu placilem jakies $6....Fioletowa taxi i jeszcze stalismy w korku z 20 min....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 20 Paź 2013 09:44 

Rejestracja: 23 Gru 2012
Posty: 299
Loty: 225
Kilometry: 284 723
niebieski
jacek6619 napisał(a):
tomalo77 napisał(a):
ile kosztuje taxi z lotniska do centum ?


Okolo 20zl....W marcu placilem jakies $6....Fioletowa taxi i jeszcze stalismy w korku z 20 min....

Dzieki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 22 Paź 2013 10:43 

Rejestracja: 10 Lut 2011
Posty: 95
Witam
Mam takie pytanko. Za dwa tygodnie bede mial 7h przesiadke w Doha.

Mam wykupiony Business Lounge Oryx, i teraz pytanie. Odlot mam pozniej z terminalu 2 a lounge jest w terminalu 1. Jak bedzie to wygladac po przylocie ? Podobno sa jakies kolory boardingpass, jakis bus miedzy terminalami.

Czy ktos to przerabial lub kojarzy jak to wygladalo?:-)

Oryx jest obok CostaCaffe na 1 pietrze terminalu 1 :-)

Z gory dziekuje za wszelkie informacje!!

Michal
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 23 Paź 2013 19:41 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 809
Zbanowany
Przejrzałem 6 stron tematu, ale poza kłótnią o wyższość krótkich przesiadek nad cenę biletu i odwrotnie za dużo informacji nie ma ;)

Stąd też moje pytania, może ktoś pomoże:
- Jak najlepiej spędzić 9h nocnego stopoveru? Wykupić Oryx, kupić wizę i ruszyć na miasto?
- Jeśli ta druga opcja to co i jak najlepiej zobaczyć?
- Czy nawet w barach itp nie serwują tam alkoholu?
- Jak ceny w Duty Free?

Z góry dziękuję za podpowiedzi 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 26 Paź 2013 00:27 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
A ja zapytam od siebie:

1) czy brak voucherow na obiady to sprawdzona informacja - juz nie daja?
2) czy komukolwiek udalo sie zabrac wczesniejszym lotem, mimo ze formalnie mial te kilkanascie godzin przesiadki? Co w sytuacji, gdy na wczesniejszy lot sa miejsca? Da sie zabrac wczesniej?

dzieki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 26 Paź 2013 09:40 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
Mixer napisał(a):
Przejrzałem 6 stron tematu, ale poza kłótnią o wyższość krótkich przesiadek nad cenę biletu i odwrotnie za dużo informacji nie ma ;)

Stąd też moje pytania, może ktoś pomoże:
- Jak najlepiej spędzić 9h nocnego stopoveru? Wykupić Oryx, kupić wizę i ruszyć na miasto?
- Jeśli ta druga opcja to co i jak najlepiej zobaczyć?
- Czy nawet w barach itp nie serwują tam alkoholu?
- Jak ceny w Duty Free?

Z góry dziękuję za podpowiedzi 8-)


- Zdecydowanie kupic wize i ruszyc w miasto.
- Wziasc taxi i zaczac od nocnego bazaru, ktory jest czynny do 1-szej w nocy. Nastepnie mozna isc godzine wybrzezem do downtown albo wzisac taxi. To jest koszt kilkunastu zlotych.
-Jestes uzalezniony od alkoholu, ze nie mozesz wytrzymac bez niego 9h ? Bo pytanie jest dziwne....
-Ceny w duty free...Butelka coca coli 0,3l okolo 4zl....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 26 Paź 2013 13:24 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 47
Zbanowany
NonamePL napisał(a):
Witam
Mam takie pytanko. Za dwa tygodnie bede mial 7h przesiadke w Doha.

Mam wykupiony Business Lounge Oryx, i teraz pytanie. Odlot mam pozniej z terminalu 2 a lounge jest w terminalu 1. Jak bedzie to wygladac po przylocie ? Podobno sa jakies kolory boardingpass, jakis bus miedzy terminalami.

Czy ktos to przerabial lub kojarzy jak to wygladalo?:-)

Oryx jest obok CostaCaffe na 1 pietrze terminalu 1 :-)

Z gory dziekuje za wszelkie informacje!!

Michal


Witam ,

Jesli podrozujesz z economy class i masz kupione oryx lounge to wtedy bedzie na terminal departure czyli terminal dla ludzi podrozuje z klasa economy , tam znajduje sie oryx lounge i cos tam jeszcze nie pamietam nazwe. boardingpass bedziesz mial zolty jesli masz economy , a bus zabiersze wszystkie pasazera z samolotu najpiew on zatrzymuje sie na przystanek arrival to doha , czyli dla tych co sa wejdz na doha , pozniej on jedzie na departure terminal ktory musisz wysiadasz jak inny z economy. oryx znajduje sie obok duty free na 1 pietro

Mixer napisał(a):
Przejrzałem 6 stron tematu, ale poza kłótnią o wyższość krótkich przesiadek nad cenę biletu i odwrotnie za dużo informacji nie ma ;)

Stąd też moje pytania, może ktoś pomoże:
- Jak najlepiej spędzić 9h nocnego stopoveru? Wykupić Oryx, kupić wizę i ruszyć na miasto?
- Jeśli ta druga opcja to co i jak najlepiej zobaczyć?
- Czy nawet w barach itp nie serwują tam alkoholu?
- Jak ceny w Duty Free?

Z góry dziękuję za podpowiedzi 8-)


- Jak najlepiej spędzić 9h nocnego stopoveru? Wykupić Oryx, kupić wizę i ruszyć na miasto?
Nie musisz kupic oryx , jesli lecisz economy jest 2 miejsca ktora mozna polecisz wygodny
1 to Quiet zone znajduje sie na pierwsz pietro niedalego oryx lounge tam jest taki fotelik ktore mozna spac , oni ci daja tez poduczki i koldelko ale quiet zone sie zamyka o 22:00 wiec po tej godziny nie bedziesz mogl tam wejdz i spac . drugi miejsca jest obok palania tam tez znajduje sie quiet zone i jest kilka foteli ktore jest zawsze zajety :) , jedna uwaga to toaleta , jeszcze w zyciu nie widzialem zeby 30 osob stoi w kolejka zeby zrobic kupa :p jest chyba sumie 7 toalety i wsztstko bylo takie kolejki lol

- Jeśli ta druga opcja to co i jak najlepiej zobaczyć?
nie wiem
- Czy nawet w barach itp nie serwują tam alkoholu?
jesli chodzi ci o restauracja w lotnisko to chyba jest ale dosyc drogi w doha sa dwie miejsca ktore jest restauracja 1 to taki 3-4 restauracja razem i strasznie drogo 10$ za hamburger kosztuje . a drugi restauracja ktore wyglada jak buffet ma bardzo duzo stolik tam mozna jedz za darmo posilki i napoj , wystarczy ze masz wiecej niz 6 godzin stopover i pokazac im boarding pass i daja ci posilki.
- Jak ceny w Duty Free?
cena jest jednym z najniszy , ostatni raz jak jechalem to 10 paczek papierosy kosztowalo 20$ czyli okolo 60 zl. i cola ktore kupilem kosztowalo 1.80$ za dwie politrowe a reszta nie wiem bo nie kupilem za biedny jestem
digger napisał(a):
A ja zapytam od siebie:

1) czy brak voucherow na obiady to sprawdzona informacja - juz nie daja?
2) czy komukolwiek udalo sie zabrac wczesniejszym lotem, mimo ze formalnie mial te kilkanascie godzin przesiadki? Co w sytuacji, gdy na wczesniejszy lot sa miejsca? Da sie zabrac wczesniej?

dzieki!


1) czy brak voucherow na obiady to sprawdzona informacja - juz nie daja?
musisz miesz karta pokladowa , sa dwie opcja , raz to widzialem jak byl taki malutki stolik wystczy pokazac im boarding pass i oni ci daja taki kupon do darmowe posilki , druga opcja ktore widzialem to odrazu pokazalem facet ktore pracuje w tej restauracja i dali nam obiad z baranina frytki salatki oraz cola z dolewka :)

2) czy komukolwiek udalo sie zabrac wczesniejszym lotem, mimo ze formalnie mial te kilkanascie godzin przesiadki? Co w sytuacji, gdy na wczesniejszy lot sa miejsca? Da sie zabrac wczesniej?
niestety nie wlasnie jak piewszy raz lecialem z qatar airways to mialem 12 i pol godzina stop over i bylo lot do bangkoku ale powiedzieli ze nie ma taki opcja bo mam bilet z promocyjny cenach. pamietajmy ze bilet z qatar airways daja ci darmowa wiza oraz hotel jesli nie kupiles go w promocyjny cenach , kupilem raz za 3000 zl bilet qatar airways i mialem 9 godzin stop over to odrazu dali mnie w lotnisko okeciu voucher do hotel oraz wiza , mialem transport z lotnisko do hotel i jeszcze powrot :)

jesli cos pomylilem to przepraszam lecialem z nimi juz 30+ z qatar airways i to byl moj doswiadzenia dziekuje i przepraszam za moj polskiego chialem tylko pomoc :) jak cos to pytajcie , chetne odpowiadam o tajlandia i o qatar airways q lutym lece do bangkok i bedzie to moj 200 lot z warszawa do bangkok od 1992 :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Agnieszka Nowak lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 26 Paź 2013 13:36 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 809
Zbanowany
Dzięki :) To się nazywa konkretna odpowiedź :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 29 Paź 2013 19:40 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 9
Mam mały problem, właśnie wydrukowałam boarding pass i o dziwo jest on niebieski, a nie żółty - mam w Doha przesiadkę do BKK. Czyli będę musiała odebrać bagaż i wykupić wizę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 130 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group