Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 28 Maj 2014 11:11 

- niestety należy wykonać telefon na infolinię Ryanair nr.tel. 703-303-033 za 2,08 zł/minuta, nie z każdego komórkowego i stacjonarnego się dodzwonisz, ja dzwoniłem z nr. telefonu w Orange Pop (trzeba znać dane obu rezerwacji, tj. 4 ostatnie cyfry kart którymi opłacono rezerwacje, kto je opłacił, jakie są podane adresy e-mail w rezerwacjach)
- Linia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 19:00 CET , Sobota 10:00–17:00 CET (zaraz po 9 rano ciężko się dodzwonić)
Góra
 PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 28 Maj 2014 12:41 

Rejestracja: 28 Paź 2010
Posty: 15
Dzięki tak też zrobiłem :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 29 Cze 2014 23:19 

Rejestracja: 29 Cze 2014
Posty: 1
Witam
Błędnie wprowadziłam zamiast DOROSŁY , DZIECKO. Nie było różnicy w cenie biletu pomiędzy dzieckiem i dorosłym / faktycznie chodzi o małoletniego 17 latka/. Teraz nie mogę zrobić odprawy on line, ponieważ wprowadzone daty urodzenie są proponowane w innym zakresie rocznika.
Jak można to skorygować? Czy ktoś miał taką sytuację w Rynair?
Ewa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 29 Cze 2014 23:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 367
Loty: 219
Kilometry: 464 968
niebieski
Było na forum wielokrotnie. Użyj wyszukiwarki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 22 Lip 2014 12:06 

Rejestracja: 23 Mar 2012
Posty: 211
Loty: 90
Kilometry: 112 253
niebieski
Jak jest z drukowaniem karty pokładowej na lotnisku dla dziecka na loty ryanair.
Bilet kupiony później i połączony na infolinii, teraz mogę wydrukować tylko swoje karty a kartę dziecka tylko na lotnisku i w dodatku tylko w dniu wylotu.
Wrocław - Malta
Z Wrocławia wylatujemy o 7:00.
Czy ktoś tam będzie przed 6:00 żeby wydrukować kartę dziecka ? :(
Może można to zrobić w punkcie nadawania bagażu?
Czy mieliście jakieś problemy z wydrukowaniem takiej karty na lotnisku/

(np. nie było gdzie tego zrobić, albo marudzili że chcą za to dodatkową kase jak za wydrukowanie karty której się zapomniało)
_________________
[WRO]
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 29 Kwi 2015 23:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 495
Loty: 35
Kilometry: 111 384
odświeżę temat, ktoś ostatnio kupował i zamieniał? jak z ewentualnymi problemami?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 01 Lip 2015 15:55 

Rejestracja: 01 Lip 2015
Posty: 1
Witam.
Mam mały problem. Mam już połączoną rezerwację z małym dzieckiem i teraz pytanie, czy mogę odprawić już siebie w domu online czy razem z dzieckiem na lotnisku w dzień wylotu ? Pilne.
J.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 01 Lip 2015 16:08 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Możesz odprawić się w domu, albo na lotnisku tylko to ostatnie będzie słono kosztowało.
Może zamiast zadawać takie pytania spróbuj zrobić odprawę on line. :idea:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 08 Lip 2015 13:46 

Rejestracja: 12 Cze 2015
Posty: 2
Mnie się udało podobny problem wyprostować przez chat online ze strony Ryanaira. Konsultant był bardzo pomocny i nie zapłaciłem ani grosza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 08 Lip 2015 14:04 

wszystko jest na stronie Ryanair:
Kod:
Podróż z dziećmi
Czy mogę dodać pasażera (poniżej 16-tego roku ) do już istniejącej rezerwacji?

Nie ma możliwości dodania pasażera poniżej 16-tego roku to istniejącej rezerwacji, aczkolwiek można zarezerwować nowy osobny bilet. W tym przypadku należy zarezerwować osobę poniżej 16-tego roku jako osobę dorosƗą. Po dokonaniu rezerwacji należy skontaktować się z biurem rezerwacji i podać nastepujące informacje

• Numer rezerwacji dla dziecka i osoby dorosƗej w celu ich poƗączenia
• Dane paszportowe/dowód osobisty dla pasażera poniżej 16-tego roku życia

Odprawa online nie jest dostępna w wypadku umieszczenia dziecka na osobnej rezerwacji.  Odprawę należy przeprowadzić na lotnisku (bezpłatnie).



http://www.ryanair.com/pl/pytania/czy-m ... ezerwacji/
Góra
 PM off  
      
#31 PostWysłany: 13 Lip 2015 10:32 

Rejestracja: 13 Lip 2015
Posty: 1
Właśnie jestem po rozmowie z Ryanair gdzie połączyłam osobną rezerwację córki ze swoją. Mam pytanie, jak to jest dalej na lotnisku bo powiedziano mi, że ja mam odprawić się online a córka na lotnisku. Czyli córka przechodzi przez tradycyjną odprawę czy też tam gdzie ja - przy stanowisku Ryanair? Trochę to bez sensu puścić dziecko oddzielnie i ja też oddzielnie. Lecę do Włoch i boję się, jak tam będzie bo tutaj to jeszcze wszystko wytłumaczę i zrozumiem. A tam - nie wiem. Czy ktoś już przez to przechodził i pomoże rozwiać moje wątpliwości? Z góry dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 13 Lip 2015 10:48 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Podchodzisz z córką do stanowiska odprawy Ryanair, dostajesz dla niej kartę pokładową (bo Ty powinnaś mieć już wydruk swojej - zrobiony po odprawie online) i przez kontrolę bezpieczeństwa przechodzicie razem. Tak samo w drodze powrotnej.
Góra
 Profil Relacje PM off
bba775 uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 06 Sty 2016 23:43 

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 1
Mam pytanie do osób, które wcześniej do swojej rezerwacji dołączały rezerwacje dziecka. Czy po odprawie dziecka na lotnisku (swoją odprawę robiliscie online jak rozumiem) otrzymywaliście miejsca w samolocie obok siebie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 06 Sty 2016 23:58 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Wątpię by było wolne miejsce obok ciebie, zawsze można się z kimś zamienić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 07 Sty 2016 00:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1401
srebrny
Skontaktuj się z Ryanair przez czat (https://secure.livechatinc.com/licence/ ... i?groups=2) i dowiesz się czy miejsca będą obok siebie.
Wg mnie marne szanse by miejsca były przydzielona obok siebie.

Kto pyta, nie błądzi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 07 Sty 2016 00:10 

lu2kasz napisał(a):
Mam pytanie do osób, które wcześniej do swojej rezerwacji dołączały rezerwacje dziecka. Czy po odprawie dziecka na lotnisku (swoją odprawę robiliscie online jak rozumiem) otrzymywaliście miejsca w samolocie obok siebie?


W poście 30 tego tematu masz jasno napisane, że fizycznie osobnej rezerwacji dla dziecka nie da się wykonać. W tym poście masz jasno opisane jak rezerwacje wykonać i połączyć, można to zrobić poprzez kontakt z czatem Ryanair, byle przed odprawą.
Po połączeniu na odprawie dostaniecie miejsca obok siebie.
Góra
 PM off  
      
#37 PostWysłany: 03 Lip 2016 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2015
Posty: 28
Loty: 101
Kilometry: 127 714
Ryanair
Kupiłem bilety dla siebie i dla żony. Pózniej stwierdziliśmy że poleci jeszcze z nami syn. Jako że ma 7 lat nie mogłem mu kupić biletu jako dziecko bez osoby dorosłej. Kupiłem mu jak dla dorosłego. Czy to przejdzie? Lot jest z Berlina i nie wiem czy go brać i ryzykować, czy zostawić w domu?
Dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 03 Lip 2016 14:22 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Na czacie dopisz syna do rezerwacji swojej
Góra
 Profil Relacje PM off
skoropinski uważa post za pomocny.
 
      
#39 PostWysłany: 03 Lip 2016 14:31 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@Piggy leć, nie ma problemu z tym.

@skorpinski napisz na czat Ryanair o zmianę wieku, robią to bezpłatnie, sam potwierdzam

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 03 Lip 2016 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2015
Posty: 28
Loty: 101
Kilometry: 127 714
skoropinski napisał(a):
Ryanair
Kupiłem bilety dla siebie i dla żony. Pózniej stwierdziliśmy że poleci jeszcze z nami syn. Jako że ma 7 lat nie mogłem mu kupić biletu jako dziecko bez osoby dorosłej. Kupiłem mu jak dla dorosłego. Czy to przejdzie? Lot jest z Berlina i nie wiem czy go brać i ryzykować, czy zostawić w domu?
Dzieki

załatwione na czacie pozytywnie: "Dobrze, dziecko ma bezpłatną odprawe na lotnisku. Pozostali odprawiają się online. Proszę stawic sie na 2 h przed lotem. Przydzieliłam również miejsca obok siebie."
Podziękowania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group