Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Mar 2023 18:31 

Rejestracja: 02 Wrz 2020
Posty: 421
niebieski
Po przeczytaniu tego wątku jest więcej pytań niż przed przeczytaniem, dla zorientowanych troszkę pewnie wszystko oczywiste.
Góra
 Profil Relacje PM off
Robert Szpejnowski lubi ten post.
 
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 13 Maj 2023 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2013
Posty: 76
Ruszył kolejny okres darmowych biletów okresowych od Renfe na Cercanías i Media Distancia, od 1. maja do 31. sierpnia (https://www.renfe.com/es/es/grupo-renfe/sociedades/renfe-viajeros/abonos-renfe).

Ku potomności napiszę, że właśnie na Revolut przyszedł mi zwrot 10 EUR od Renfe za Cercanías pass, za poprzedni okres (do końca kwietnia). Kupno biletu przez aplikację, płatność kartą fizyczną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 14 Maj 2023 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
Robert Szpejnowski napisał(a):
Dziękuję za odpowiedź i pokazanie ,że to forum jest niczym elektroda i nie należy tracić na niego swój czas. W powyższych postach jest wiele domysłów, i nie wiele potwierdzeń jak to do końca działa, i może fajnie by było potwierdzić czy działa to tak jak napisał użytkownik Gregggor (czyli 1. bilet i można jeździć pociągami Renfe w strefach 1-6), czy tylko wybrany odcinek od stacji do stacji.


Ale ja przeciez nawet wrzucilem dokladnie ta sama mapke co Ty... Tak, bilet Abo.Recurrente za 10euro pozwala jechac dowolnym pociagiem w strefach 1-6. Sprawdzone.

Bilet na pociagi "sredniodystansowe" (poza strefy 1-6) za 20euro to inna rzecz, i tak, przy nim trzeba wybrac konkrenty odcinek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 21 Maj 2023 20:27 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5151
srebrny
diana napisał(a):
Ku potomności napiszę, że właśnie na Revolut przyszedł mi zwrot 10 EUR od Renfe za Cercanías pass, za poprzedni okres (do końca kwietnia). Kupno biletu przez aplikację, płatność kartą fizyczną.

ok ale co z iloscia przejazdow ? czy ktos kontrolowal ile rzeczywiscie wykonales przejazdow Cercanias ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 21 Maj 2023 21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2013
Posty: 76
@michcioj Zgaduję, że aplikacja to rejestrowała (zwrot przyszedł automatycznie, nie musiałam nic robić). Bilet w aplikacji jest postaci kodu QR, który skanuje się przy każdym wejściu i wyjściu ze stacji. Ja akurat liczyłam swoje przejazdy i było ich dokładnie 16 (warunek zwrotu 10 EUR).
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 22 Maj 2023 12:04 

Rejestracja: 19 Gru 2021
Posty: 48
Loty: 74
Kilometry: 124 565
Czy jeśli wykupię bilet na trasie Malaga - Sewilla (ten za 20 euro), to obejmuję on tylko tą trasę czy powrót Sewilla - Malaga też?

Załączniki:
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png [ 38.44 KiB | Obejrzany 1526 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 22 Maj 2023 13:04 

Rejestracja: 19 Maj 2014
Posty: 191
niebieski
podbijam, też interesuje mnie podróż na tej trasie w przyszłym tygodniu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 22 Maj 2023 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2013
Posty: 76
@t13092109 @szyderca87 Obejmuje też powrót. W linku, który wkleiłam kilka postów wyżej jest to opisane.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 27 Maj 2023 13:09 

Rejestracja: 18 Mar 2023
Posty: 3
Gregggor napisał(a):
Robert Szpejnowski napisał(a):
Dziękuję za odpowiedź i pokazanie ,że to forum jest niczym elektroda i nie należy tracić na niego swój czas. W powyższych postach jest wiele domysłów, i nie wiele potwierdzeń jak to do końca działa, i może fajnie by było potwierdzić czy działa to tak jak napisał użytkownik Gregggor (czyli 1. bilet i można jeździć pociągami Renfe w strefach 1-6), czy tylko wybrany odcinek od stacji do stacji.


Ale ja przeciez nawet wrzucilem dokladnie ta sama mapke co Ty... Tak, bilet Abo.Recurrente za 10euro pozwala jechac dowolnym pociagiem w strefach 1-6. Sprawdzone.

Bilet na pociagi "sredniodystansowe" (poza strefy 1-6) za 20euro to inna rzecz, i tak, przy nim trzeba wybrac konkrenty odcinek.


No i szkoda ,że wcześniej nie odpisałeś i nie doprecyzowałeś. Właśnie wcześniej w postach było namieszane strasznie, i nie mozna było wywnioskować czy czy w sterfach 1-6 trzeba wybrać dany pociąg i odcinek na którym działa, czy dotyczy to "średniodystansowych". A jednak pozwala dużo bardziej budżetowo zwiedzić okolice Barcelony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 27 Maj 2023 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
Nie napisalem nic nowego ponad to co bylo w pierwszym moim poscie ;) Ale ciesze sie, ze moglem pomoc!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 17 Cze 2023 12:45 

Rejestracja: 17 Cze 2023
Posty: 1
Dzień dobry :) czy ktoś orientuje się czy są darmowe bilety od Refe w czerwcu 2023?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 17 Cze 2023 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2013
Posty: 76
@Posypka Są, kilka postów wyżej wklejałam linka z informacjami na ten temat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 16 Lip 2023 15:49 

Rejestracja: 27 Mar 2023
Posty: 4
Loty: 2
Kilometry: 3 738
Czy jeśli wybiorę na przykład stację początkową "El Prat" i stację końcową "Arenys de Mar" to czy mogę z tego biletu skorzystać również na innych trasach, na przykład z Arenys de Mar do Blanes?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 16 Lip 2023 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
Jesli kupujesz bilet Ab.Recurrente, to tak.

Szczegoly zostaly juz opisane w poscie powyzej (razem z linki do mapki linii w ramach Ab.Recurrente):
darmowe-pociagi-w-hiszpanii-2023,1435,169113?start=0#p1588109
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 14 Wrz 2023 20:45 

Rejestracja: 14 Wrz 2023
Posty: 1
Witam. A jeśli się przekroczy te 16 przejazdów to wtedy oni nie zwrócą 10 Euro i będzie trzeba coś dopłacić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 15 Wrz 2023 10:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2013
Posty: 76
@leszekkpl@wp.pl Jeśli wyjeździsz 16 przejazdów lub więcej - Renfe zwraca Ci 10 EUR.

Jeśli wykonasz mniej niż 16 przejazdów - Renfe nie zwraca 10 EUR.

Dopłacać nic nie trzeba, płacisz 10 EUR przy kupowaniu biletu Ab. Recurrente.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 21 Wrz 2023 17:31 

Rejestracja: 21 Wrz 2023
Posty: 2
witam, będziemy za tydzień w Maladze i mam 2 pytania odnosnie biletu Ab. Recurrente
1 - czy obejmuje on jedną linię kolejki podmiejskiej czy też całość sieci w danej aglomeracji ?
2 - czy jest ograniczenie związane z punktami które podamy jako początkowy i docelowy przy zakupie biletu czy też możemy podróżować pomiędzy dowolnymi stacjami na danej linii które te punkty obejmuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 22 Wrz 2023 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2013
Posty: 76
@Grz Mal Ab. Recurrente obejmuje całą sieć w danej aglomeracji, bez ograniczenia żadnymi stacjami.

Ograniczenie dotyczy tylko typu pociągu, czyli kupując bilet Ab. Recurrente np. dla Walencji, można podróżować pociągami typu Rodalies i Cercanias w aglomeracji Walencji. Mapy są na stronie Renfe, tu przykład Walencji: https://www.renfe.com/es/es/cercanias/c ... ncia/mapas
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 09 Paź 2023 19:06 

Rejestracja: 09 Paź 2023
Posty: 1
Dzień dobry.
Planuje kupić bilet Ab. Recurrente w Barcelonie. Głównie będę podróżował na odcinku Girona - Barcelona. Na mapce Barcelony ( https://www.renfe.com/content/dam/renfe ... celona.pdf ) jest uwzględniona linia R11 która obsługuje taką trasę. Jednak odcinek tej trasy Girona - Macanet znajduje się poza strefą 6.
W takim razie czy ten odcinek trasy przejadę również w ramach biletu za 10 euro? Czy w tym wypadku muszę wybrać opcje za 20 euro lub ab. r. za 10 euro + bilety jednorazowe Girona - Macanet?

W przypadku biletu za 20 euro i zadeklarowania trasy Girona - Barcelona mogę wsiadać/ wysiadać na stacjach pośrednich?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 11 Lut 2024 22:08 

Rejestracja: 19 Gru 2021
Posty: 48
Loty: 74
Kilometry: 124 565
Info, że promocja w tym roku też działa :D Teraz sprzedawane są bilety na trasy do 30 kwietnia, ale spokojnie na kolejne miesiące na pewno też ruszy sprzedaż.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group