Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Sty 2017 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1071
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
http://www.festiwalpizzy.pl/

co 2 tygodnie zmiana kuchni
obecnie jest amerykańska
Płacimy raz - 26,95zł (opcja bez napoju) lub 33,95zł (z napojem z dolewką) - i jemy ile chcesz Brzmi smakowicie!

Załączniki:
35151.png
35151.png [ 188.73 KiB | Obejrzany 23044 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Kacper_Cz lubi ten post.
 
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 03 Sty 2017 14:42 

Rejestracja: 17 Sie 2016
Posty: 51
Pamiętam jeszcze dawno dawno temu kiedy festiwal pizzy polegał na zamawianiu dowolnej całej pizzy, razem ze znajomym poszliśmy do pizzahut o 9, siedzieliśmy prawie do wieczora zjedliśmy 8 pizz, kiedy chcieliśmy zjeść 9 zostaliśmy wyproszeni z lokalu bo uwaga "zjedliśmy za duża ilość pizzy". Niestety wtedy byłem jeszcze młodziutki i uznałem że głupio się kłócić.
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 03 Sty 2017 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3058
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
nominacja do "wypowiedzi roku" ? :P
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 03 Sty 2017 14:56 

Kacper_Cz napisał(a):
Pamiętam jeszcze dawno dawno temu kiedy festiwal pizzy polegał na zamawianiu dowolnej całej pizzy, razem ze znajomym poszliśmy do pizzahut o 9, siedzieliśmy prawie do wieczora zjedliśmy 8 pizz, kiedy chcieliśmy zjeść 9 zostaliśmy wyproszeni z lokalu bo uwaga "zjedliśmy za duża ilość pizzy". Niestety wtedy byłem jeszcze młodziutki i uznałem że głupio się kłócić.

Byłem w listopadzie w Pizza Hut w Dortmundzie na głównej ulicy handlowej. Od 12 do 15 jest menu lunch. Płaci się 11,99€ i można jeść do oporu ( bez napojów) Pizze ( pokrojone, 5 rodzajów) są na podgrzewaczach lampowych i ciągle donoszą, jak braknie.
Też trochę tam tego zjadłem :mrgreen: kasa się zwróciła, ale 8 sztuk we dwóch ?
Szacunek...
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 03 Sty 2017 15:00 

Rejestracja: 17 Sie 2016
Posty: 51
No trochę przesadziliśmy, ale wiesz to był cały dzień siedzenia w lokalu :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Sty 2017 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
Widzę, że wiesz co to stanie na krawędzi :D

z regulaminu: Zabrania się dzielenia otrzymanymi kawałkami pizzy z osobami, które nie zamówiły Festiwalu Pizzy. Osoby, które nie będą przestrzegały tego postanowienia zostaną obciążone kosztami Festiwalu Pizzy zgodnie z cenami powyżej.
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Sty 2017 17:22 

Rejestracja: 17 Sie 2016
Posty: 51
Wszystko było zgodne z regulaminem :) Obydwoje kupiliśmy "wejściówkę" na festiwal pizzy :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 03 Sty 2017 17:31 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
Anonymous napisał(a):
Byłem w listopadzie w Pizza Hut w Dortmundzie na głównej ulicy handlowej. Od 12 do 15 jest menu lunch. Płaci się 11,99€ i można jeść do oporu ( bez napojów) Pizze ( pokrojone, 5 rodzajów) są na podgrzewaczach lampowych i ciągle donoszą, jak braknie.
Też trochę tam tego zjadłem :mrgreen: kasa się zwróciła, ale 8 sztuk we dwóch ?
Szacunek...

dokladnie, chlopaki twardzi byli :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Sty 2017 18:19 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 607
niebieski
Gapię się w stronę podaną przez autora i wręcz niedowierzam- po prostu wystarczy przyjść do Pizza Hut, opłacić tak po prostu na miejscu wejściówkę i już? Żadnych kodów, kuponów, danych osobowych?

Samą atrakcyjność oferty pomijam- bo za 27zł / osoba można się naprawdę bardzo bardzo porządnie najeść zwyczajną pizzą ze zwyczajnych pizzerri. Zwłaszcza, jeśli komuś- jak mnie- smak Hut'a nie podchodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 09 Sty 2018 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Ruszyła kolejna edycja festiwalu pizzy w Pizza Hut. Za 27,95zł lub 34,95zł (z dolewką) zjemy dowolną ilość pizzy :)
Szczegóły w linkach poniżej:

http://festiwalpizzy.pl/
https://www.godealla.pl/blog/festiwal-p ... -hut-2018/

Festiwal Pizzy 2018 - płacisz raz, jesz ile chcesz

Festiwal Pizzy Pizza Hut 2018

W Pizza Hut rozpoczął się właśnie słynny Festiwal Pizzy! Podczas tegorocznej edycji 2018 aż do 26 lutego będziecie mogli do woli próbować swoje ulubione kawałki pizzy bez ograniczeń! Jak to działa?

Jak działa Festiwal Pizzy w Pizza Hut?
Odwiedzacie jedną z restauracji Pizza Hut z obsługą kelnerską, zamawiacie Festiwal Pizzy i jecie tak dużo, ile tylko zdołacie zmieścić aż do momentu opłacenia zamówienia. A płacicie stałą kwotę tylko raz i w ramach niej możecie próbować różnych kawałków pizzy w rozmaitych smakach bez ograniczeń! :-)

Ile kosztuje Festiwal Pizzy?
    -> dla jednej osoby - 27,95 zł
    -> dla jednej osoby z wielką dolewką - 34,95 zł
    -> zestaw 3 sosów - 4,95 zł
    -> zestaw 5 sosów - 7,95 zł

W ramach podanej ceny otrzymujecie zaproponowane przez kelnera kawałki pizzy (ale nie macie możliwości samodzielnego wyboru smaku oraz rodzaju ciasta). Jeśli dany kawałek zaproponowany przez kelnera nie przypadnie Wam do gustu, musicie poczekać, aż na sali pojawi się inny smak i kelner zaproponuje coś nowego. A wtedy przed Wami już tylko najlepsze, czyli... jedzenie! :-)

W ramach promocji dostępne są wszystkie smaki pizzy z regularnego menu z wyłączeniem smaku Margherita i pizzy na cieście z serem w brzegach. Szczegółowy regulamin Festiwalu Pizzy w Pizza Hut jest dostępny na stronie internetowej tegorocznej edycji.

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 18 Sty 2018 12:50 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 607
niebieski
Być może lekka dygresja i offtop, nie zdziwi mnie kosz, ale korzystałem z tego dwukrotnie (Kraków) i za każdym razem mniejsze lub większe rozczarowanie.

1. To w ogóle- przeliczając nawet na ceny w Hut, nie mówiąc o normalnych, włoskich pizzeriach ;) - nie jest żadną specjalną okazją cenową, nawet biorąc pod uwagę formułę all you can eat. Ale to na marginesie...

2. Obsługa tej formuły była w naszym przypadku fa-tal-na To nie bufet / bar z wystawionymi pizzami- jak w wielu miejscach na "zachodzie"- a po prostu krążący sporadycznie kelnerzy, dokładający kawałek de facto randomowej pizzy.
Ostatnim razem siedzieliśmy dosłownie 2h i wciąż nie byliśmy najedzeni, z uwagi na porażającą częstotliwość pojawiania się kelnerów.
Mimo to, o dziwo, pizza- jak już była- to zwykle albo chłodna albo zimna, a na pewno nie prosto z pieca.

Ludzie przy innych stolikach nie korzystający z tej fantastycznej promocji otrzymywali normalne zamówienia- całe pizze- w ciągu 15-20min.

Mam nadzieję, że w innych lokalach jest lepiej a po prostu Hut w Kraków-Bonarka sobie nie radził z obsłużeniem tego wydarzenia- ale ogólnie przed skorzystaniem warto konkretnie zapytać kelnerów, jak to realnie u nich wygląda i jak często pojawia się pizza i czy jest ciepła. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 18 Sty 2018 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3399
Loty: 418
Kilometry: 723 234
platynowy
Ja korzystałem kilkukrotnie i jedyny minus dla mnie to brak wyboru pizzy, możesz częstować się tylko ta którą akurat noszą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 18 Sty 2018 15:51 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
To wszystko zależy od miejsca. Korzystając z oferty w Rzeszowie, przy małym ruchu w lokalu wszystko odbywało się sprawnie, a po 2 kawałkach kelner spytał jakie pizze chcielibyśmy spróbować z menu i takie na nam przynosił. Czy cena jest atrakcyjna to już kwestia subiektywna. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Sty 2018 15:55 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
Dokładnie tak, akurat lokal Pizza Hut w Bonarce to chyba jedna z najgorszych restauracji tej sieci pod kątem obsługi w Krakowie.
@john_doe Spróbuj w innej lokalizacji, a powinieneś być zadowolony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 19 Sty 2018 09:24 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 47
Loty: 184
Kilometry: 460 876
Cześć, a ma ktoś inne doświadczenia w Krakowie właśnie z Hut ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 19 Sty 2018 09:51 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
Ja mogę polecić lokal w Galerii Kazimierz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 15 Lut 2018 19:46 

Rejestracja: 11 Paź 2014
Posty: 78
Loty: 172
Kilometry: 220 925
W Warszawie w centrum dramat. Dwie na trzy pizze to Super Supreme - więc różnorodność żadna. Poza tym większość na grubym cieście - żeby zapchać klienta i żeby szybciej sobie poszedł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 15 Lut 2018 22:29 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Super supreme akurat super, ja testowalem na Zamku i bylo srednio, chociaz w 2 godziny wszystkie smaki poza pizza z rukola wyladowaly na stole.Morskie Oko nadal i niebo lepsze ale mysle ze jeszcze raz sie wybiore :roll:
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 29 Sty 2019 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Kolejna odsłona Festiwalu pizzy w Pizza Hut.
Oferta ważna do 4 marca 2019 roku.

https://pizzahut.pl/festiwalpizzy
https://www.godealla.pl/blog/festiwal-pizzy-w-pizza-hut-2019/

JAK DZIAŁA FESTIWAL PIZZY?
Przyjdź do Pizza Hut i zamów Festiwal Pizzy.
Jedz pyszną pizzę we wszystkich smakach bez limitu, a zapłać tylko raz.
W tej edycji przygotowaliśmy 3 nowe, wyjątkowe, limitowane smaki!

Ile kosztuje Festiwal Pizzy?
-> dla jednej osoby - 29,99 zł
-> dla jednej osoby z wielką dolewką - 36,99 zł (dostępny jeden rodzaj napoju spośród następujących: Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7up lub lemionada klasyczna i herbata mrożona klasyczna)
- > fesitwalowe smaki: zamów jeden, każdy kolejny dostaniesz 50% taniej

W ramach podanej ceny otrzymujecie zaproponowane przez kelnera kawałki pizzy (ale nie macie możliwości samodzielnego wyboru smaku oraz rodzaju ciasta). Jeśli dany kawałek zaproponowany przez kelnera nie przypadnie Wam do gustu, musicie poczekać, aż na sali pojawi się inny smak i kelner zaproponuje coś nowego. A wtedy przed Wami już tylko najlepsze, czyli... jedzenie!

Oprócz pizz dostępnych w menu Pizza Hut przez cały rok, w trakcie trwania Festiwalu Pizzy spróbować będzie można także 3 specjalnie stworzonych smaków: Uczta Barbarzyńcy, Hiszpański Łotr i Król Kebabów.

Załączniki:
Bez tytułu2.png
Bez tytułu2.png [ 321.5 KiB | Obejrzany 16276 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 30 Gru 2019 18:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1071
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
??? FESTIWAL PIZZY POWRACA ???

A naszej tradycji stanie się zadość! Ciekawi i głodni wrażeń? To szykujcie się na niezapomniane, bo już wkrótce otwieramy drzwi naszych restauracji, by zaserwować Wam prawdziwą ucztę!

Jak to działa? Przychodzisz do jednego z naszych lokali, płacisz jedynie 29,99 złotych, a potem... cieszysz się pizzą bez ograniczeń!

Oprócz standardowego menu, czekać na Ciebie będą 3 limitowane smaki – zadziorny Król Kebabów, pełen mięsa Przysmak Zbója i Zbuntowany Diabeł, który rozpali Twój apetyt na więcej Obiecujemy, będzie ogień!!!

Festiwalowe smaki zamówisz także w Pizza Hut Express, w dostawie i w opcji na wynos. Kup jedną limitowaną pizzę, a trzy kolejne zgarniesz z rabatem -50%, bo właśnie tak smakuje radość, którą SERwujemy! ?

Koniecznie oznaczajcie się też na zdjęciach i w InstaStories na @pizzahutpolska. Warto nas tam śledzić, bo w planach mamy smakowite konkursy z jeszcze smaczniejszymi nagrodami ?

Festiwal Pizzy trwa od 2 stycznia do 9 marca 2020 r.

Załączniki:
217041_1.jpg
217041_1.jpg [ 92.98 KiB | Obejrzany 12431 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
arti88 lubi ten post.
arti88 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group