Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Maj 2012 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 64
Cześć,

Proszę o pomoc w znalezieniu taniego noclegu w Sankt Petersburgu? Kempingów nie widzę, ale może ktoś może polecić jakieś tanie kwatery prywatne albo inne ciekawe promocje, gdzie można wynająć pokój 2 osobowy?

Pozdrawiam
Leszek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 22 Cze 2012 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2012
Posty: 25
Temat stary, więc odświeżam bo zależy mi dokładnie na tym samym.

Szukam czegoś w St Petersburgu dla 4 osób ( 2 pokoje 2 os. lub jeden 4os.) na 3-4 dni w pierwszej połowie sierpnia.

Czy ktoś jest w stanie doradzić jakiś przyjemny i tani hostel ?

Pozdrawiam !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Cze 2012 11:30 

Rejestracja: 20 Sie 2010
Posty: 58
wróciłam stamtąd parę dni temu,polecam bardzo bardzo hostel Antonio ,jeżeli będzie miał miejsca w waszym terminie to uważam że jak go weźmiecie będzie to najlepszy wybór.Byłam w paru hostelach ale ten najbardziej mi się podobał pod każdym względem ,jest w samym środku Petersburga,nad rzeką Fontanką,bardzo przyjemny,i Pani w recepcji też sympatyczna,za opłatą zameldują Was-co jest konieczne w Rosji,i nie będziecie musieli latać po żadnych urzędach .Jedyny minus to to że nie ma wifi,jeśli chodzi o inne hotele- absolutnie nie polecam takiego na ulicy Fursztatskaja-niestety nie pamiętam nazwy :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Cze 2012 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2012
Posty: 25
Ok dzięki za radę, napisałem do nich maila w celu zorientowania się czy mają jakieś odpowiadające mi pokoje.

Ile wynosi opłata za zameldowanie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Cze 2012 01:25 

Rejestracja: 20 Sie 2010
Posty: 58
ja płaciłam chyba 400-450 rubli ,byłam w Rosji 10dni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Lip 2012 21:23 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 35
Loty: 215
Kilometry: 610 055
Do 3 dni pobytu w jednym miejscu nie trzeba się meldować.
My byliśmy tydzień, gdyby nas pytano mielismy mówić, że byliśmy 3 dni w Petersburgu, potem np w Nowogrodzie i znów w petersburgu.
Nikt na granicy o nic nie pytał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Sty 2018 10:44 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Wątek stary strasznie... Może ktoś był w ostatnim roku?
Może ktoś polecić jakiś nocleg rozsądny w miarę w centrum, blisko atrakcji turystycznych lub dobrej komunikacji publicznej? Niekoniecznie bardzo tani, ale też nie jak dla oligarchów miejscowych :-). Może być tez Airbnb sprawdzone. Szukam na 4 noce dla 5 osób...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Sty 2018 11:38 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Jak dla tylu osób to możesz rozważyć Staybridge Suites z grupy IHG.
Mają tam suity dla 4-6 osób, które można zarezerwować jako nagrodę za 25.000 pkt. (pokoje standardowe i suity kosztują tyle samo, czyli 25.000 pkt. za noc).
Możesz też za nocleg płacić, ale nie podałaś dat, więc nie powiem jaka cena ...
Śniadanie jest w cenie, nie jest to ścisłe centrum, ale dojazd do atrakcji wydaje się bezproblemowy.
Jeżeli nie masz konta w IHG, to możesz je założyć i punkty kupić (są dość regularne promo z bonusem przy zakupie), jeżeli z porównania stawek wyjdzie Ci, że lepiej tam nocować za pkt. niż za gotówkę.
Góra
 Profil Relacje PM off
asiasz uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 10 Sty 2018 13:19 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Nie mam IHG :-). Pobyt 19- 23 kwiecien. W sumie pomyślałam że chyba musze hotel żeby miec ten voucher do wizy... Bo z AirBnb nie dają? Oj, czas się ogarniać z tematem. :-)

Edit: wstępnie zarezerwowałam Agni Club Hotel . Z opisu i warunków wygląda dobrze... Ktoś zna może? Tylko nie wiem co z tym voucherem, musze do nich napisać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 25 Kwi 2018 11:34 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
No to odpowiem dla potomnych :-). Spałam w tym Agni Club i polecam. W samym centrum, przy Newskim Prospekcie, 20 min pieszo do Ermitażu. Obok hotelu metro, knajpy ( w tej samej kamienicy fajna i tania pierogarnia) i sklepy, w tym duży spożywczy. Hotel czysty, śniadania przyzwoite i personel miły i pomocny. Doba hotelowa do 12, ale nam bez problemu pozwolili zostać do 15.30.
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 30 Cze 2019 11:39 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 135
Mogę z czystym sumieniem polecić Swift Camel . Mieszkanie w kamienicy przerobione na pokoje. W cenie śniadanie (płatki, Croissant, dżem, sery, jajka, chleb tostowy, kawa,herbata, soki, jogurty można się najeść) . Czysto, schludnie, w pokoju tv, wifi , miła właścicielka (słabo z angielskim ale idzie się dogadać). 3 pokoje 3 łazienki w całym obiekcie także kameralnie. Bardzo blisko 2 stacji metra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 14 Paź 2019 18:34 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Jakby ktoś szukał taniego hotelu, to niech rozważy ofertę: Park Avenue Hotel
Ja za 3 noce, zapłaciłem 30 USD/2 osoby (z kodem zniżkowym), normalnie doba kosztuje tam ok. 80 PLN/pokój.

Pokoje małe i czyste, z łazienką, suszarką do włosów, kosmetykami.
Na recepcji jest wspólna lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, sztućce, szklanki oraz automat z zimną i ciepłą wodą.

Do 22:00 wejście od Nevsku Ave, po 22 brama jest zamykana na kłódkę :/ i trzeba wchodzić od 2-Ya Sovetskaya Ulitsa.
ok. 400 metrów od Moskovskiy Vokzal oraz stacji metra linii 1 i 3.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group