Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lis 2018 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 29
Cześć.
W zeszłym roku przepadły mi mile za loty SkyTeam (Aero Mexico)
Image

W tym roku niechciałbym popełnić tego błędu. Wybór jednak nie jest oczywisty, zmieniają się regulaminy (M&M) i posty sprzed kilku miesięcy są nieaktualne.

W najbliższą środę lecę UA + code-share NZ (zakupione przez OTA), a w marcu UIA (zakupione bezpośrednio)

Który program wybrać? Doszedłem do tego że pod względem mil (wheretocredit) opłaca mi się TAP Miles&go (dawniej Victoria).
Obawiam się jednak że czegoś nie biorę pod uwagę. Nie wiem czego, raczej niewiele osób stąd tam coś zbiera...

Z promocji jakie znalazłem - z okazji zmiany brandu programu, do końca roku za rejestrację dają 1000 mil zamiast 200.

Jak latam? Wakacje dwa razy do roku, okazje lotnicze. W kwestii ewentualnego mojego utrzymania czy dozbierania - na razie zbieram i latam za punkciki Wizz MasterCard, ale migruję do UK w maju i tam mogę założyć coś innego, jeśli będzie się to opłacało. Moi znajomi z którymi latam zaś zostają tutaj - i zbierają wspomniane punkty Wizz MC. Poza wakacjami nie latamy.

Pomożecie?

Odcinki UA:
Image
Image

Odcinki NZ:
Image

UIA (marzec):
Image

I wyciągi z wheretocredit:
Image
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#2 PostWysłany: 12 Lis 2018 17:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Ja powiem tak, mialem dokladnie ten sam problem, tylko odnosnie Czech Airlines, na wheretocredit zawsze dawali najwiecej. Mam tam 20k mil ale wydaja sie one bezuzyteczne.. na internecie nie ma zadnych przykladow jak te mile wykorzystac, ich program nie ma wyszukiwarki zatem wszystko mailowo i to wyglada tak np. lot Praga - Birmingham kosztuje £90 to u nich 10000 mil + £81 w podatkach :-) Wyslalem im kilka maili z zapytaniami i wiekszosc wygladala tak ze po Europie latac Ryanem a poza Europa konkurencja tez jest tansza.. zatem mile w bloto :)

Tobie tez doradzam przed skredytowaniem mil tam, najpierw poszukaj sobie na co chcialbys je wydac? Jakis lot Warszawa - Chicago? To poszukaj w ktorym programie jest najtaniej i najlatwiej je wydac i tam skredytuj mile.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Lis 2018 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 29
Zasadniczo Long Haul by mnie interesował po europie latam tanimi liniami.

Tak to wygląda OW:
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group