Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Kwi 2019 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Hej
Dopiero teraz rozpisali nam wolne na maj i wychodzi na to, że mam wolny weekend od piątku do poniedziałku 03.05-06.05. Wiem że w tym okresie ceny hoteli są droższe. Na loty dla mnie trochę za krótko, a i zbyt późno by coś jeszcze planować. Poza tym ścisły termin też trochę ogranicza. Próbuje zatem znaleźć coś w niedalekiej odległości (max 5godz autem). Poszukuje coś żeby dojechać autem do hotelu i już nie używać auta do powrotu, ale też żeby nie było nudno w otoczeniu hotelu. Na początku myślałem o Bieszczadach i Arłamowie, ale nie dość że został tylko jeden pokój i bardzo drogo, to nie chcę ograniczać się do samego pobytu w hotelu. Fajne były by miasteczka typu Wisła lub Ustroń, ale tam byłem już setki razy. Cieszyn też już zwiedziłem. Do Pragi trochę daleko i drogo. W Zakopanem byłem w zeszłym miesiącu. Może podrzucilibyście jeszcze jakieś ciekawe lokacje, bo nie mam już pomysłu. Nie musi być ściśle turystycznie, ale może. Może być miasto, miasteczko, a mogą być również miejsca w których po wyjściu z hotelu mogę ruszyć pozwiedzać naturę na jakimś zadupiu. Grunt byle nie używać auta na miejscu. Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 24 Kwi 2019 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Rozpisałeś się, aż nie chce się czytać, ale chyba nie ma najważniejszego, gdzie mieszkasz? ;)

Bo jak bardzo Cię nosi, to w tym czasie z WAW i GDN masz nawet Hiszpanię (GRO) i powrót do BTS w nie najgorszych $ jak na ten czas tj. ~ 240 pln RT.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Kwi 2019 07:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
horacy19 napisał(a):
chyba nie ma najważniejszego, gdzie mieszkasz? ;)

Katowice
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Kwi 2019 08:01 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@kontrol To może tak trochę nietypowo (jeśli ma być Polska) Góry Świętokrzyski i okolice, aż po Sandomierz lub nawet Kazimierz nad Wisłę.Jeśli jeszcze nie znasz tych okolic :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Kwi 2019 08:03 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Wątpie byś nie znał i nie był jak jesteś z Katowic, ale może... - Ostrava ;) ? Albo Brno ? Mnie w Brnie się bardzo podobało, fajne miasto z fajnym klimatem, mozna na zamek Veveri skoczyć.


Ostatnio edytowany przez Kravkrk 25 Kwi 2019 08:08, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
kontrol uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 25 Kwi 2019 08:05 

Rejestracja: 16 Lut 2018
Posty: 88
Kotlina Kłodzka. Tylko tam tyle do zobaczenia, że bez auta ani rusz. Kazimierz Dolny ewentualnie, ale i tam atrakcji naokoło
taka ilość, że szkoda w jednym miejscu siedzieć.


Ostatnio edytowany przez seth11, 26 Kwi 2019 05:02, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
kontrol uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 25 Kwi 2019 08:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 575
Loty: 196
Kilometry: 540 350
niebieski
W zasięgu bliższym niż do Pragi masz mnóstwo miejsc. Jeśli rozważałeś Bieszczady to pomyśl o czymś bliżej Bieszczadzkiego Parku, choć też z miejscami może być krucho. Luźniej będzie na pewno w Beskidzie Niskim, okolice Wysowej + rzut beretem (tyle, że autem) do pięknego Bardejova na Słowacji, a w okolicy masz pełno drewnianych kościołów prawosławnych. Bliżej Krynica, Piwniczna i Pieniny. Na Słowacji 170km z Katowic jest Duża i Mała Fatra, kawałek dalej Słowacji Raj, po którym możesz pochodzić praktycznie bez potrzeby wykorzystywania auta. Beskid Morawsko-Sląski w Czechach lub kawałek dalej Czeskie Morawy, choć tam jest podobno piękniej trochę w późniejszym okresie. I dalej na zachód Jesenniki i cała reszta Sudetów. Kwestia tego, gdzie akurat będzie miejsce. Do wyboru do koloru.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kontrol uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 25 Kwi 2019 09:14 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Oczywiście liczysz dodatkowo na tani nocleg? :lol: :lol: :lol: Uwielbiam osoby które nie potrafią same podjąc decyzji co do własnego wyjazdu ale może jestem zbyt ....surowy w tej ocenie :mrgreen: Skoro nie możesz się zdecydować to na 100% najlepszym wyjściem dla ciebie pozostanie w pieknych :lol: Katowicach. Domniemywam , że z czego byś nie skorzystał to i tak będzie płacz bo...cuuuś tam nie wyszło :lol: To normal. Na cuuś lub na koguuś trza winę zwalić. ale tak troszku poważniej. Jak Cie rajcuje zagranica to nawet przepłać za bileciki ale będziesz miał przynajmniej czym się pochwalić po powrocie do pracy , ze majówke to Ty se spędziłeś w Hiszpanii lub innej Italii. Rozpedziłem się. Odrzuć Hiszpanię. W tym okresie tam będę a , że nie przepadam za malkontentami to...sam wiesz :P :P :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 25 Kwi 2019 09:43 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
HandSome napisał(a):
Rozpedziłem się.

Trudno zaprzeczyć,ale to chyba z racji mniejszego balastu ;) Widzę obecnie jeden znaczek ostrzegawczy i pewnie stąd ten wigor :P
Góra
 Profil Relacje PM off
kontrol lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group