Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Park Narodowy Khao Sok
#1 PostWysłany: 05 Paź 2014 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 350
niebieski
szukam informacji na temat parku Khao Sok a konkretniej zwiedzania go na własną rękę.
Czy ktoś rezerwował może noclegi poprzez formularz dostępny na stronie departamentu parków narodowych http://www.dnp.go.th/en/index.php? Czy podane ceny z tej strony są aktualne i dotyczą zarówno wysokiego jak i niskiego sezonu?
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki dotyczące nie tylko noclegów, ale też zwiedzania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 07 Paź 2014 00:07 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 3
Czesc

Dostałem od Ciebie przed chwila prywatna wiadomosc ale nie moge na nią odpisać (musze mieć ileś tam postów).
Proszę napisz mi maila na mhuba81@o2.pl

Pzdr
mHuba
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Sty 2015 21:55 

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 89
był ktoś z Was i może opisać, co tutaj można porobić? wycieczki zorganizowane czy można na własną rękę? warto wpaść?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Mar 2015 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 464
srebrny
W Khao sok można:
- samemu połazić sobie po szlakach zaczynających się w Visitor's Centre (tylko część bez przewodnika)
- pojechać do Cheow Lan Lake. Ja byłem na całodniowej zorganizowanej wycieczce wykupionej w wiosce turystycznej . Bus, łódka, łażenie po jaskini. Gdzieś w okolicach 1000THB. Na własną rękę to pewnie trzeba podjechać w okolice tamy Ratchaprapa i tam szukać łódki/przednika.
- są też inne zorganizowane wycieczki na miejscu. Przykładowe np. tutaj http://www.khaosok-treehouse.com/tours.html


Na wikitravel jest trochę informacji.

Nocleg w Khao Sok Palmview Resort 400THB za dzień za domek.
Transport lokalnym autobusem z Phuket do Khao sok ~180THB
Transport z Khao Sok do Krabi Town minubusem ~300THB. Do innych miejsc odpowiednio taniej/drożej.

Szczęka mi nie odpadła, ale miejsce bardzo przyjemne (najbardziej mi się podobało jezioro Cheow Lan)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Mar 2015 11:44 

Rejestracja: 29 Gru 2012
Posty: 28
Loty: 87
Kilometry: 252 076
Ja bardzo polecam Palm Review - domki na palach skromne, ale klimatyczne, położenie przy samym parku narodowym. W wysokim sezonie - byłam w lutym, ludzi nie za dużo, cisza, spokój, jak nie w Tajlandii. Całodniowa wycieczka do jaskiń z rejsem po jeziorze - fajna, super widoki, jaskinia z nietoperzami też, dają dobry i obfity obiad (catfish), można się też popluskać w jeziorze - a właściwie w sztucznym zbiorniku. Wszystko można załatwić w Palmview - cena lepsza nawet niż w agencjach.

-- 30 Mar 2015 11:44 --

Ja bardzo polecam Palm Review - domki na palach skromne, ale klimatyczne, położenie przy samym parku narodowym. W wysokim sezonie - byłam w lutym, ludzi nie za dużo, cisza, spokój, jak nie w Tajlandii. Całodniowa wycieczka do jaskiń z rejsem po jeziorze - fajna, super widoki, jaskinia z nietoperzami też, dają dobry i obfity obiad (catfish), można się też popluskać w jeziorze - a właściwie w sztucznym zbiorniku. Wszystko można załatwić w Palmview - cena lepsza nawet niż w agencjach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Paź 2015 19:29 

Rejestracja: 01 Wrz 2014
Posty: 6
Loty: 5
Kilometry: 2 774
mHuba napisał(a):
Czesc

Dostałem od Ciebie przed chwila prywatna wiadomosc ale nie moge na nią odpisać (musze mieć ileś tam postów).
Proszę napisz mi maila na mhuba81@o2.pl

Pzdr
mHuba


z tym odpisywaniem jest tak, że musisz mieć zamieszczone na forum 5 postów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Wrz 2018 23:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2018
Posty: 37
Podbiję temat, choć pytanie o Khao Sok nieco inne.

Czy macie namiary na sprawdzoną wycieczkę dwudniową do Parku nad jezioro Cheow Lan z nocowaniem w domkach na wodzie, której program obejmuje wejście na najwyższy punkt widokowy? Our Jungle House, które ma fajne opinie ma to w programie, ale to jedna z trzech opcji (punkt widokowy / jaskinia / wodospad) i nie są w stanie powiedzieć, która wycieczka będzie realizowana danego dnia, bo są jedynie pośrednikiem (a cena prywatnej wycieczki jest zaporowa).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group