Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Larnaka LOTem
#21 PostWysłany: 13 Maj 2012 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 776
My będziemy 21.06. Ale od razu bierzemy samochód z Holidaycars.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Larnaka LOTem
#22 PostWysłany: 13 Maj 2012 14:55 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 426
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Ile placicie za wypozyczenie auta?
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka LOTem
#23 PostWysłany: 13 Maj 2012 15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
pawi napisał(a):
Patrzyłem na tej stronie, co kolega wspominał na pierwszej stronie:
http://www.economycarrentals.com/


Cytuj:
In many countries EconomyCarRentals.com will cover the excess if it is not included in the price. You will be required to leave a deposit to the value of any insurance excess, which may be charged by our car rental partner, if the car is damaged during the rental. This means that the client first has to pay and after sending all relevant documents to Economy Car Rentals we will compensate the client fully.
More information will be advised in the Local Terms and Conditions.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka LOTem
#24 PostWysłany: 15 Maj 2012 08:50 

Rejestracja: 13 Maj 2012
Posty: 48
Loty: 114
Kilometry: 235 566
Cześć,

Przylatujemy do Larnaki Lotem 21.05 i szukamy osób które jadą w kierunku Ayia Napa/Protaras - zawsze to taniej zorganizować jakiś transport:) Auto mamy wypożyczone na 5 dni od 23.05, zamierzamy zwiedzić południe i północ.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka LOTem
#25 PostWysłany: 15 Maj 2012 08:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1559
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Ja lecę dzisiaj LOTem:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka LOTem
#26 PostWysłany: 15 Maj 2012 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 776
dos70 napisał(a):
Ile placicie za wypozyczenie auta?


Ceny możesz sprawdzić na holidaycars.com, odejmując kwotę 70EUR i dodając 2,18EUR za płatność bodajże.
Niestety trzeba kupić cały bak paliwa i tutaj pojawia się pytanie, jaka to jest kwota?!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka LOTem
#27 PostWysłany: 15 Maj 2012 10:00 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
@krasnal

To fakt, że wypożyczalnia współpracująca z economycarrentals pobiera kaucję (w naszym przypadku było to 500 euro), jest to blokada na karcie kredytowej, która jest znoszona, jak zwrócisz auto bez uszkodzeń. I jestem świadom tego, że gdybym miał jakąś stłuczkę to z tej blokady pobraliby kwotę na naprawę, jednak ważne jest to, że później economycarrental zwraca to w całości, więc jest się zabezpieczonym.

Dodam, że można było też wykupić full excess w lokalnej wypożyczalni, ale kosztowało to z tego co pamiętam bodajże 12 euro za dzień, więc zamiast niecałych 50 euro zapłacilibysmy za tydzień wypożyczenia 122 euro. Dla mnie nie opłacało się tyle płacić tylko po to, żeby nie mieć przez tydzień blokady 500 euro na karcie i ew. w razie wypadku poczekać kilka tygodni na zwrot tej kwoty przez economycarrentals.

Jeśli chodzi o politykę 'benzynową', to dostawaliśmy pełny bak i pełny bak też należało zwrócić (niedaleko lotniska w Larnace jest całodobowa automatyczna stacja benzynowa, więc nie ma z tym problemu).
_________________
<<< Porady farmaceutki >>>
http://zapytaj-farmaceute.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka LOTem
#28 PostWysłany: 15 Maj 2012 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Ja wypożyczałem w Budgecie. Zasadniczo udział własny wynosi 800€, czy dość sporo. Wykupiłem dodatkowe ubezpieczenie obniżające udział własny do 170€. Za pełny bak zapłaciłem 45€. Myślałem, że nie wyjeżdżę całego, a okazało się, że jeszcze musieliśmy dotankować.
Za wypożyczenie + dodatkowe ubezpieczenie + dodatkowy kierowca + pełny bak na 3 dni zapłaciliśmy 120€. Jeździliśmy Hyundaiem i10.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka LOTem
#29 PostWysłany: 15 Maj 2012 10:22 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 426
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Polecam w Larnace. larnaka,72,2669
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka LOTem
#30 PostWysłany: 20 Maj 2012 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 776
Madbal napisał(a):
Cześć,

Przylatujemy do Larnaki Lotem 21.05 i szukamy osób które jadą w kierunku Ayia Napa/Protaras - zawsze to taniej zorganizować jakiś transport:) Auto mamy wypożyczone na 5 dni od 23.05, zamierzamy zwiedzić południe i północ.

Pozdrawiam


My dzisiaj też lecimy, ale samochód mamy full, i pewnie bagaże na kolanach (4 osoby).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Larnaka LOTem
#31 PostWysłany: 03 Paź 2012 14:25 

Rejestracja: 03 Paź 2012
Posty: 1
Lecimy we dwójkę 4.10 LOt-em do Larnaki. Chcemy dostać się docelowo do Agia Napa. Prawdopodobnie nic oprócz taksówki o tej porze w nocy nie jeździ, więc szukamy chętnych na wspólną podróż do centrum Larnaki lub Agia Napa. A może macie jakieś pomysły co o tej porze ze sobą zrobić za rozsądne pieniądze? Nie chcemy koczować na lotnisku:)Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Ewentualnie zabrać się z kimś kto wypożycza auto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group