Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: CYPR pomocne mapy
#1 PostWysłany: 19 Kwi 2012 14:24 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Przesyłam link do strony, gdzie są mapy największych miast na Cyprze. Można sobie wydrukować.
https://www.paphoscarhire.com/maps.php
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
 Temat postu: Re: CYPR pomocne mapy
#2 PostWysłany: 04 Maj 2012 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
dos70 napisał(a):
Przesyłam link do strony, gdzie są mapy największych miast na Cyprze. Można sobie wydrukować.
https://www.paphoscarhire.com/maps.php

Dzięki, na pewno sie przyda!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: CYPR pomocne mapy
#3 PostWysłany: 11 Lis 2013 15:01 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
Polecam odwiedzenie CTO, Cyprus Touris Information. Są w każdym turystycznym mieście, zawsze w centrum. Można zaopatrzyć się w darmowe bardzo dobre mapki (nie tylko na miejscowość w której jesteśmy ale na cały pobyt) i zapytać o interesujące nas miejsca. Nie drukujcie map :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: CYPR pomocne mapy
#4 PostWysłany: 11 Lis 2013 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 32
Moim zdaniem również nie warto drukować mapy, zwłaszcza jeśli ktoś ma smartfona (a ma prawie każdy). Ściągasz na telefon Google Maps, szukasz miejsca do którego się wybierasz, ściągasz mapę na telefon i później podczas wyprawy możesz korzystać bez dostępu do internetu.

Co więcej, mając w telefonie GPS będziesz miał wiecznie kropkę na mapce, gdzie dokładnie się znajdujesz. Ta metoda działała nawet na największych zadupiach odciętych od świata - zawsze mi pokazywało kropkę, gdzie akurat jestem. Nie ma lepszego sposobu na orientację w terenie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group