Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 2764 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 139  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Curve
#2601 PostWysłany: 19 Gru 2023 16:57 

A odpowiedź na moje pytanie?
 Relacje PM off  

#2602 PostWysłany: 19 Gru 2023 17:09 
Awatar użytkownika

Loty: 99
Kilometry: 171 514
niebieski
" The digital card’s details will be updated once you receive and activate your physical Curve Card in the Curve app. "
 Relacje PM off  

#2603 PostWysłany: 19 Gru 2023 17:16 

Nie, to nie...
 Relacje PM off  

#2604 PostWysłany: 19 Gru 2023 17:30 
Awatar użytkownika

niebieski
Slavekk napisał(a):
Czy to są takie same 4 cyfry jak nr karty wirtualnej?

wynika że nie
 Relacje PM off  

#2605 PostWysłany: 19 Gru 2023 18:07 

W ostatnim roku 2x zmieniałem kartę Curve.
Za każdym razem wyglądało to tak samo:
- najpierw karta wirtualna
- po ok. 2 tygodniach przychodził plastik o tym samym numerze co wirtualna
Plastik różnił się tylko datą ważności (+2 miesiące) i nr CVV
Jeśli w twoim przypadku nr karty wirtualnej i plastikowej się różnią, to obstawiam, ze ci przysłali nie twoją kartę.

BTW tak samo zrobił mi ostatnio Citibank - wirtualna kredytówka od ręki, a plastik o tym samym numerze pocztą.
 Relacje PM off  

#2606 PostWysłany: 19 Gru 2023 18:54 
Awatar użytkownika

niebieski
Na plastiku niby moje dane :-) , nie kogoś innego
Aczkolwiek z kartą były lekkie przeboje bo najpierw nie dostałem żadnej mimo zapewnień supportu że już wysłano , interwencja i wysłało drugi raz - pewnie inne dane mają w systemie, a inne na plastiku
 Relacje PM off  

#2607 PostWysłany: 19 Gru 2023 21:41 

niebieski
Mam pytanie, a raczej problem. Bank Credit Agricole Bank Polska zaczął mi odrzucać transakcje robione przez Curve, które były podpięte do karty kredytowej VISA. Co ciekawe, transakcje, które idą przez Mastercard wciąż działają (więc jeśli faktycznie coś wdrożyli u siebie to specjalnie, to ...). Co ciekawe, są to transakcje złotówkowe, czyli takie gdzie prewalutowań nie ma. Bank je blokuje i sugeruje nie używać Curve'a.

Moje pytanie jest takie, czy ktoś ma może podobny problem? Próbuje się dowiedzieć, czy to tylko kwestia CABP (i trzeba rozważyć zmienić bank), czy może VISA coś zaczęła robić?
 Relacje PM off  

#2608 PostWysłany: 19 Gru 2023 21:47 

Poczytaj post #2574 i wcześniejsze
 Relacje PM off  

#2609 PostWysłany: 19 Gru 2023 21:53 

niebieski
@Slavekk - tak widziałem, ale nie dotyczył CABP i z tego co widzę się rozwiązały. w CABP problem wciąż pozostał :(.
 Relacje PM off  

#2610 PostWysłany: 20 Gru 2023 01:45 

Loty: 12
Kilometry: 31 528
Lord Sidious napisał(a):
Mam pytanie, a raczej problem. Bank Credit Agricole Bank Polska zaczął mi odrzucać transakcje robione przez Curve, które były podpięte do karty kredytowej VISA. Co ciekawe, transakcje, które idą przez Mastercard wciąż działają (więc jeśli faktycznie coś wdrożyli u siebie to specjalnie, to ...). Co ciekawe, są to transakcje złotówkowe, czyli takie gdzie prewalutowań nie ma. Bank je blokuje i sugeruje nie używać Curve'a.

Moje pytanie jest takie, czy ktoś ma może podobny problem? Próbuje się dowiedzieć, czy to tylko kwestia CABP (i trzeba rozważyć zmienić bank), czy może VISA coś zaczęła robić?

Mam podobnie z VISĄ Platinum z BNP, a z kolei MC z Credit Agricole działa bez problemu. Wczoraj Visa z BNP na jedną próbę transakcji Curve zarejestrowała 3 blokady w banku, a że dwa razy próbowałem Curve zapłacić - to mam 6 blokad.
 Relacje PM off  

#2611 PostWysłany: 20 Gru 2023 06:42 

Lord Sidious napisał(a):
@Slavekk - tak widziałem, ale nie dotyczył CABP i z tego co widzę się rozwiązały. w CABP problem wciąż pozostał :(.

Nie wiem czy się rozwiązały. Jest tylko jedno info, że tak.
Ja nie maiłem okazji testować.
Kiedy się patrzy na stronę status.curve.com to widać, że oni rejestrują jakieś problemy np 15. i 16. grudnia.
A ja miałem odrzucone transakcje Visami 13. 14. i 15 grudnia.
wasze odrzucone były kiedy?
Jeśli dziś widzę "W dniu dzisiejszym nie zgłoszono żadnych incydentów." to nie znaczy że ich nie było tylko, że "nie zgłoszono"
 Relacje PM off  

#2612 PostWysłany: 20 Gru 2023 08:08 

niebieski
ja ostatni raz Curvem próbowałem płacić w poniedziałek z podpiętą Visą. Wczoraj z podpiętym MC działało bez problemów.
 Relacje PM off
Darek M. lubi ten post.

#2613 PostWysłany: 20 Gru 2023 19:00 

lolekanabolek napisał(a):
Naprawili już, poszło kartą Citi Visa
Nie potwierdzam...
Dzisiaj mi znowu odrzuciło Visę Credit Citi.
Plastikiem Citi poszło.
 Relacje PM off  

#2614 PostWysłany: 21 Gru 2023 13:25 

u mnie citi przzechodzi, przed chwilą płaciłem

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#2615 PostWysłany: 21 Gru 2023 22:16 

Trochę osób wypowiada się tu na temat Curve więc założyłem konto by o coś zapytać…
Kilka miesięcy temu założyłem sobie konto Curve, podpiąłem swoją kartę bankową, przyszła karta Curve no i przez 2-3 tygodnie działało ok… Potem jednak prawdopodobnie po przekroczeniu 300 złotych transakcji przestało. Transakcje zbliżeniowe odrzuca a gdy włożyć kartę prosi o PIN.
No i tu pytanie … Nie znam mojego PIN-u. Nie dostałem go z kartą i nie mogę go sprawdzić w aplikacji tak jak piszą w pomocy:
https://help.curve.com/my-pin-HkbWru3UO
lub jak pokazują na tym filmiku:

Nie mam tego menu z „See card PIN” tylko przechodzi od razu do numeru karty zresztą z jednego z komentarzy pod filmikiem wynika, że nie tylko mi to nie działa. Oczywiście pisałem na mail pomocy technicznej ale bezskutecznie - otrzymałem jedynie odpowiedź w stylu „zajmiemy się kiedyś, ale dużo zgłoszeń” i w sumie żadnej konkretnej pomocy.
No więc pytam tu, może ktoś coś wie, pomoże. Skąd mam uzyskać mój PIN? Wyświetla Wam PIN-y w aplikacjach? Trochę mnie to już zaczyna irytować.
 Relacje PM off  

#2616 PostWysłany: 21 Gru 2023 22:30 

Wyświetla.
A zweryfikowałeś się?
 Relacje PM off
TakiJeden lubi ten post.

#2617 PostWysłany: 21 Gru 2023 22:45 

Na tyle co chcieli przy rejestracji a o żadną dalszą weryfikacje mnie nie prosili. Jak przyszła karta to ją aktywowałem tak jak było w instrukcji. Dodam, że próbowałem w kasach samoobsługowych podawać PIN do aplikacji Curve ale to nie ten sam. Do bankomatu boję się wkładać bo jak nie znam PIN-u to połknie i już nie odda... Potrzeba się tam jakoś z własnej inicjatywy dodatkowo weryfikować?

Ostatnio edytowany przez dmirstek, 27 Gru 2023 16:49, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off  

#2618 PostWysłany: 21 Gru 2023 23:15 
Awatar użytkownika

złoty
Moment, przecież pin do karty się ustala w aplikacji po jej zainstalowaniu - przynajmniej u mnie tak było, zresztą, zgodnie z tym: https://help.curve.com/my-pin-HkbWru3UO
 Relacje PM off
TakiJeden lubi ten post.

#2619 PostWysłany: 22 Gru 2023 00:02 

abelincoln napisał(a):
Moment, przecież pin do karty się ustala w aplikacji po jej zainstalowaniu - przynajmniej u mnie tak było, zresztą, zgodnie z tym: https://help.curve.com/my-pin-HkbWru3UO

Tak tam twierdzą i dlatego próbowałem wpisywać PIN do aplikacji w kasie samoobsługowej - w aplikacji PIN działa a w kasie nie. Próbowałem kilka razy w dwóch sklepach i lipa.
 Relacje PM off  

#2620 PostWysłany: 22 Gru 2023 08:05 

niebieski
TakiJeden napisał(a):
Trochę osób wypowiada się tu na temat Curve więc założyłem konto by o coś zapytać…
Kilka miesięcy temu założyłem sobie konto Curve, podpiąłem swoją kartę bankową, przyszła karta Curve no i przez 2-3 tygodnie działało ok… Potem jednak prawdopodobnie po przekroczeniu 300 złotych transakcji przestało. Transakcje zbliżeniowe odrzuca a gdy włożyć kartę prosi o PIN.
No i tu pytanie … Nie znam mojego PIN-u. Nie dostałem go z kartą i nie mogę go sprawdzić w aplikacji tak jak piszą w pomocy:
https://help.curve.com/my-pin-HkbWru3UO
lub jak pokazują na tym filmiku:

Nie mam tego menu z „See card PIN” tylko przechodzi od razu do numeru karty zresztą z jednego z komentarzy pod filmikiem wynika, że nie tylko mi to nie działa. Oczywiście pisałem na mail pomocy technicznej ale bezskutecznie - otrzymałem jedynie odpowiedź w stylu „zajmiemy się kiedyś, ale dużo zgłoszeń” i w sumie żadnej konkretnej pomocy.
No więc pytam tu, może ktoś coś wie, pomoże. Skąd mam uzyskać mój PIN? Wyświetla Wam PIN-y w aplikacjach? Trochę mnie to już zaczyna irytować.
Robiłeś transakcję z użyciem chipa na karcie?

[ 2764 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 139  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości