Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2756 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 138  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Curve
#1281 PostWysłany: 29 Paź 2020 19:23 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 879
xemi napisał(a):
BGŻ blokuje kasę, po ponad 24h kwota ma status zablokowany.
Czy to Curve powinno mi zwrócić środki?

Blokada nie oznacza jeszcze, że cokolwiek Ci zabrano.

W normalnym świecie: blokada sama by wygasła po 0-kilkunastu dniach i pieniądze byłyby znów dostępne. I to bez żadnych księgowań na rachunku karty.

W świecie karty Curve: prawdopodobnie pieniądze zostaną zaksięgowane jako obciążenie rachunku. Po około tygodniu Curve zrobi uznanie tak jak robi przy GBIT, a kilka dni później na Twojej karcie kredytowej pojawi się transakcja uznaniowa.

Wszystko powinno zamknąć się w ok. 10 dniach. Napisz jak się rozwiąże to będzie informacja dla kolejnych szczęśliwców.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
 Temat postu: Re: Curve
#1282 PostWysłany: 04 Lis 2020 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 301
Loty: 99
Kilometry: 171 514
niebieski
Ja z kolei mam taką sytuację : zwrot od Ryanair przyszedł na kartę curve do której mam podpięta kartę z Millenium - zwrotu dokonano 2 listopada ,do tej pory nie mam środków na koncie millenium:-(.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1283 PostWysłany: 04 Lis 2020 17:32 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@idado - minęły dopiero dwa dni, a ty już się tak niecierpliwisz? Zacznij się martwić i narzekać jak nie dojdzie za tydzień albo dwa.
Góra
 Profil Relacje PM off
idado lubi ten post.
idado uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1284 PostWysłany: 04 Lis 2020 17:46 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 879
@idado Dokładnie. Zwrot trwa jakieś 2-3 dni gdy jest to Mastercard i 3-4 gdy VISA. Czasem 2x dłużej gdy Curve się zapomni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1285 PostWysłany: 04 Lis 2020 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 301
Loty: 99
Kilometry: 171 514
niebieski
ok spokojnie czekam w takim razie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1286 PostWysłany: 04 Lis 2020 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
U mnie zwroty trafiają na kartę Cash, a nie na podpiętą kartę. Wydaje mi się, że tak teraz jest u wszystkich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1287 PostWysłany: 04 Lis 2020 18:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4547
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Mi się też tak wydawało, ale ostatnio dostałem pieniądze na podpięta kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off
skrzat lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1288 PostWysłany: 04 Lis 2020 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
U mnie również zwroty poszły na kartę
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1289 PostWysłany: 04 Lis 2020 22:35 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 124
Loty: 211
Kilometry: 454 838
Podpinał ktoś z was Curve do Revoluta i doładowywał revoluta z portfela curve? Dostałem zwrot na portfel , chyba że ktoś ma pomysł w jaki sposób wypłacić kasę z portfela curve.
Dzięki za pomoc
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1290 PostWysłany: 04 Lis 2020 22:38 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 131
Tak, bez żadnych problemów można to zrobić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1291 PostWysłany: 05 Lis 2020 00:30 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 208
niebieski
W aplikacji Revolut można wygenerować link do płatności i zasilić kartą Curve Cash. Z tego co wyczytałem, nie wszystkim udaje się dodać kartę Curve do Revoluta.
U mnie zwrot też trafił na kartę Curve Cash. Kilkukrotnie zwracałem się do konsultantów Curve, aby przeksięgowali środki na kartę, którą płaciłem, ale nic to nie dało. Stwierdzili, że mają problemy techniczne i aktualnie nie mogą tego zrobić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1292 PostWysłany: 05 Lis 2020 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
Kilka razy wypłacałem z Curve Cash na Revo normalnie doładowując konto Revo w funtach. Działało bez problemu.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1293 PostWysłany: 05 Lis 2020 23:22 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
xemi napisał(a):
Hej, no to i mnie spotkała przygoda z Curve. Pod Crurve podpięta kredytówka BGŻ BNP Paribas. Wypłata gotówki w bankomacie Euronet, już nie raz z tego konkretnego wypłacałem. Bankomat pokazuje że brak środków na koncie. Oczywiście środki były. BGŻ blokuje kasę, po ponad 24h kwota ma status zablokowany. Na Curve transakcja ma status Pending. Złożyłem telefonicznie reklamację do BGŻ, dziś oddzwonili że ją odrzucają, ale gość na infolinie w ogóle niekompetentny. Do Curve też napisałem, ale na razie żadnej informacji od nich. To było wczoraj popołudniu więc dopiero 1 doba minęła. Rozmawiałem z infolinią Euronetu, podałem parę cyfr z karty i oni te transakcję widzą jako niewypłaconą właśnie ze względu na informacje że brak środków.

Czy to Curve powinno mi zwrócić środki? Ile czekaliście na odpowiedź reklamacyjną od nich?


To napiszę co się dalej wydarzyło.
Gdy pisałem ten post to wysłałem maila do curve, ale finalnie nie doczekałem się na niego odpowiedzi. Następnego dnia wysłałem zgłoszenie przez formularz i na niego dostałem szybko odpowiedź, może tego samego dnia albo następnego. Zostałem zapewniony że nie zostanę obciążony. Transalcja w Curve nadal jest jako pending, ale parę dni temu znikła blokada na karcie z BGŻ BNP Paribas.

Dla zasady wysłałem jeszcze reklamacje do BGŻ już przez formularz a nie przez infolinię.
Rozmawiałem także z infolinią Euronetu ale powiedzieli mi że to Bank się do nich musi zgłosić po info o transakcji. Jak wysłałem zapytanie przez formularz ze szczegółami transakcji to mi na nie odpowiedzieli, że środki nie obciążą mojego konta.

Tak że wszystko się dobrze skończyło!

Dziękuję za porady i psychiczne wsparcie! :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1294 PostWysłany: 06 Lis 2020 23:11 

Rejestracja: 07 Maj 2011
Posty: 112
Tak dla informacji. Może się komuś przyda.
W związku z wykończeniem limitu rocznego na karcie poprosiłem o jego podwyższenie. Za pierwszym razem grzecznie mi odmówiono, za drugim (po 2 tygodniach) otrzymałem pozytywną decyzję:
- dzienny limit: 4.500 gbp
- 30-dniowy limit: 20.000 gbp
- roczny limit: 100.000 gbp
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1295 PostWysłany: 12 Lis 2020 12:53 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 34
riot.sdc napisał(a):
Czy ktoś miał problem z aktywacja nowej karty blue ? Aktywowałem w apce, ale przy próbie płatności z pinem, odrzuca transakcje. Próbowałem w różnych miejscach. Kontaktowałem się z supportem, coś niby odblokowali, ale nadal nie działa. Mam podpiętą debetowkę Visa z PKO i revoluta.
Czy ktoś miał problem z podpięciem i działaniem zwykłej karty Visa debit z PKO BP ? Po kilku próbach ogarnięcia mojego problemu z aktywacja karty Blue, wyszło, że ze strony Curve jest wszystko ok i to PKO BP blokuje transakcje.


Ostatnio edytowany przez riot.sdc, 12 Lis 2020 18:28, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1296 PostWysłany: 12 Lis 2020 17:45 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 879
Pytanie kończysz kropką, a stwierdzenie znakiem zapytania. To w końcu wiesz, że PKO blokuje, czy nie?
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1297 PostWysłany: 12 Lis 2020 18:29 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 34
Faktycznie.
A teraz ?


Ostatnio edytowany przez ume, 12 Lis 2020 21:24, edytowano w sumie 1 raz
Cytat
Góra
 Profil Relacje PM off
ume lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1298 PostWysłany: 25 Lis 2020 13:14 

Rejestracja: 17 Kwi 2019
Posty: 201
riot.sdc napisał(a):
riot.sdc napisał(a):
Czy ktoś miał problem z aktywacja nowej karty blue ? Aktywowałem w apce, ale przy próbie płatności z pinem, odrzuca transakcje. Próbowałem w różnych miejscach. Kontaktowałem się z supportem, coś niby odblokowali, ale nadal nie działa. Mam podpiętą debetowkę Visa z PKO i revoluta.
Czy ktoś miał problem z podpięciem i działaniem zwykłej karty Visa debit z PKO BP ? Po kilku próbach ogarnięcia mojego problemu z aktywacja karty Blue, wyszło, że ze strony Curve jest wszystko ok i to PKO BP blokuje transakcje.



podpinałem dzisiaj kartę PKO BP, zero problemów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1299 PostWysłany: 30 Lis 2020 11:11 

Rejestracja: 29 Cze 2011
Posty: 183
Loty: 89
Kilometry: 190 775
Mi właśnie zablokowali kartę Curve i zażądali dodatkowej weryfikacji - zdjęcie dowodu i selfie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Fitas lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1300 PostWysłany: 30 Lis 2020 11:33 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 131
a co nabroiłeś??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2756 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 138  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group