Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2764 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 139  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Curve
#461 PostWysłany: 25 Kwi 2019 08:52 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
p27 napisał(a):
Skoro od razu naliczyło punkty, to możliwe, że to wina jakiegoś błędu aplikacji. Może wylogowanie się albo aktualizacja aplikacji pomoże.

Napisałem dzisiaj do supportu zobaczę co powiedzą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Curve
#462 PostWysłany: 25 Kwi 2019 12:53 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
Jakaś laska z supportu napisała ze sorry ale oni nie zawsze widza ze to h and m ale dopisała punkty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#463 PostWysłany: 30 Kwi 2019 15:18 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Pojawiła się opcja zamówienia karty z kodem CRVE7 i otrzymania £10. Więcej tutaj.

W komentarzach widać, że części osób kod nie zadziałał i podają inne, które rzekomo działają.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#464 PostWysłany: 03 Maj 2019 00:07 

Rejestracja: 18 Paź 2016
Posty: 25
Ma ktoś doświadczenia z podpiętą KK Banku ING (w PLN) pod Curve lub Revoult'a jeśli chodzi o wypłatę PLN w Polsce z bankomatu ? Naliczana jest prowizja za wypłatę ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#465 PostWysłany: 03 Maj 2019 00:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
@oppo curve przekazuje rodzaj transakcji więc raczej bym nie ryzykował wypłat z bankomatu. Za to używanie podpiętej kk WIZZ nie powoduje problemów ani nie ma prowizji przy płatnościach.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#466 PostWysłany: 03 Maj 2019 00:25 

Rejestracja: 18 Paź 2016
Posty: 25
@Mio Na czym polega "ryzyko" ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#467 PostWysłany: 03 Maj 2019 00:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
Większość kk ma bardzo duże prowizje za wypłaty z bankomatu niezależnie czy w kraju czy za granicą.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#468 PostWysłany: 03 Maj 2019 08:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Prowizja za wyplate to jedno a drugie to jest to, że taka transakcja jest gotowkowa co oznacza rozpoczęcie naliczania odsetek na karcie kredytowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#469 PostWysłany: 04 Maj 2019 10:42 

Rejestracja: 20 Gru 2018
Posty: 71
oppo napisał(a):
Ma ktoś doświadczenia z podpiętą KK Banku ING (w PLN) pod Curve lub Revoult'a jeśli chodzi o wypłatę PLN w Polsce z bankomatu ? Naliczana jest prowizja za wypłatę ?

Mam Visę Silver w ING i jak dotąd nie naliczyło żadnych opłat czy odsetek przy wypłacie z własnego i obcego bankomatu w PL przez Curve.

Ostatnio dostałem maila że pracują nad nowa ofertą dla osób ze starą kartą Black (Legacy), podobno ma być opcja przejścia na nowego Black bez żadnych opłat miesięcznych (prawdopodobnie będzie się to wiązało z poleceniem usługi). A osoby które zostaną przy wersji Legacy, mają otrzymywać nowe funkcjonalnośći tak jak karta Blue (+ oczywiście stare korzyści Black), wcześniej chcieli po prostu zamrozić całkowicie funkcjonalność Black Legacy (czyli bez dostępu do nowości typu Google Pay czy Apple Pay).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#470 PostWysłany: 05 Maj 2019 07:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2018
Posty: 182
Loty: 114
Kilometry: 287 811
+1.

Też używałem CC ING (platinum) z Curve do wypłat - w PL i zagranico - i bank nie naliczył żadnych prowizji (ani odsetek od momentu wypłaty).

OIW to na tym etapie robią to tylko żenujące dinozaury bankowości znane jako Citi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#471 PostWysłany: 05 Maj 2019 09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
Niedługo mają być przelewy peer-to-peer
https://community.curve.app/t/how-would ... curve/6014
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#472 PostWysłany: 05 Maj 2019 10:14 

Rejestracja: 26 Kwi 2018
Posty: 146
shadowofacloud napisał(a):
+1.

Też używałem CC ING (platinum) z Curve do wypłat - w PL i zagranico - i bank nie naliczył żadnych prowizji (ani odsetek od momentu wypłaty).

OIW to na tym etapie robią to tylko żenujące dinozaury bankowości znane jako Citi.
Dawno to robiłeś? Kiedyś można tak było robić bo każda tranzakcje w Curve była traktowana jako płatność internetowa. Teraz już tak nie.
Co do płatności z bankomatów to byłem w PKO i wpłaciłem bez problemu w PLN pieniądze bez prowizji z MBank.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#473 PostWysłany: 05 Maj 2019 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2018
Posty: 182
Loty: 114
Kilometry: 287 811
Dawniej niż myślałem - ostatnio 25 lutego w Malezji. Faktycznie więc, coś mogło się zmienić od tego czasu.

[edit] Ale ING naliczył mi jakieś odsetki za okres marzec/kwiecień :-). Nie wiem tylko za co, bo używam DiPocketa, Curve'a (do płatności - chociaż może załapała się i ta wypłata z 25.II) i Revo z tą kartą. Napisałem już z prośbą o wyjaśnienia, podzielę się informacjami, jeśli jakieś otrzymam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#474 PostWysłany: 06 Maj 2019 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Curve + MBANK CC = brak opłat za wypłaty z bankomatów za granicą ( w wyciągu wszystko widnieje jako transakcje internetowe ).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#475 PostWysłany: 06 Maj 2019 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Czy kartę Curve muszę jakoś dodatkowo aktywować - po tym jak już ją fizycznie dostałem? Chodzi mi o to czy muszę zrobić zdjęcie z dowodem osobistym/paszportem - podobnie jak przy Revolucie (aczkolwiek tutaj w celu aktywacji konta)?
Kartę dzisiaj włożyłem do bankomatu, zmieniłem sobie numer pin i w aplikacji na komórce pokazała mi się informacja, że karta jest aktywna. Ale gdzieś w internecie kojarzę, że pojawiała się informacja, że trzeba ją dodatkowo właśnie aktywować poprzez wysłanie zdjęcia z dowodem/paszportem.
Więc jak to w końcu jest? :) Nie chcę się zdziwić podczas wyjazdu, że mi działać nie będzie :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#476 PostWysłany: 06 Maj 2019 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
Nie pamiętam jak to było bo mam już ją długo ale skoro się boisz że na wyjedzie nie zadziała to zapłać za coś w Polsce na próbę :)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#477 PostWysłany: 13 Maj 2019 20:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
p27 napisał(a):
Pojawiła się opcja zamówienia karty z kodem CRVE7 i otrzymania £10. Więcej tutaj.

W komentarzach widać, że części osób kod nie zadziałał i podają inne, które rzekomo działają.

A na pieprzu chyba polski odpowiednik: CRV34.

Dziwi mnie fragment tekstu "Bonusowe środki są odpowiednikiem £ więc w przypadku transakcji w PLN Curve zastosuje dodatkową prowizję." Przecież Cur zrezygnował z prowizji za przewalutowanie (nie licząc weekendów) - przeoczyłem coś?
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#478 PostWysłany: 13 Maj 2019 21:14 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
czyli wychodzi na to, ze lepiej dostac 10 funtow za rejestracje bez polecenia ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#479 PostWysłany: 13 Maj 2019 22:46 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Lepiej o tyle, że £10 to minimalne doładowanie kartą konta w GBP w Revolucie. Nie trzeba się wtedy bawić w przeliczanie GBP na PLN i kombinować, jak wyzerować konto.

Raphael napisał(a):
Dziwi mnie fragment tekstu "Bonusowe środki są odpowiednikiem £ więc w przypadku transakcji w PLN Curve zastosuje dodatkową prowizję." Przecież Cur zrezygnował z prowizji za przewalutowanie (nie licząc weekendów) - przeoczyłem coś?

Nie, wrzucający promocję po prostu się nie zna ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#480 PostWysłany: 19 Maj 2019 11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Ktoś próbował wypłacić gotówkę cashback przy okazji płatności np. za zakupy i się udalo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2764 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 139  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group