Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#21 PostWysłany: 21 Kwi 2015 17:07 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
A to przepraszam, myślałem, że przeczytamy jeszcze o innych hotelach z grupy IHG gdzie dają śniadanie w gratisie. W Crownie Plaza Istambuł Asia nawet powoływałem się na to, że w Wilnie dostałem śniadanie ale nic nie pomogło, powiedzieli, że każdy hotel ma swoje zasady i u nich nie ma szans - nawet recepcjonistka gdzieś dzwoniła w tej sprawie ale nic to nie dało :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#22 PostWysłany: 23 Kwi 2015 15:51 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 202
kibek napisał(a):
digger napisał(a):
@kibek

czy na pewno piszesz o Wilnie i Crowne Plaza?:)


Ale o co pytasz?
Hotel Panorama jest przy samym dworcu kolejowym a obok jest autobusowym.
Sprawdziłem na google podaje 30 minut marszu z Hotelu Panorama do Crown Plaza wydaje mi się dystans do przejścia
Droga przez Stare Miasto jest dłuższa ale jak napisałem ciekawsza


Gdyż to nie jest ta "Panorama" przy której znajduje się przystanek autobusów.

Autobusy zatrzymują przy dworcu autobusowym ale też przy centrum handlowym Panorama
https://www.openstreetmap.org/#map=18/5 ... 3&layers=T
z drugiej strony rzeki.

-- 23 Kwi 2015 15:54 --

Uzupełniając wątek o śniadaniach oczywiście jeszcze we wszystkich Holiday Inn Express śniadania zawsze są gratis.

Crowne Plaza Wilno z goldem jeszcze dają drink/punkty do wyboru (standard)
oraz może się przytrafić upgrade pokoju.
ja chyba dostałem bo był podejrzanie duży - oprócz standardowego wyposażenia jak łózka i biurko był stolik, dwa fotele, sofa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#23 PostWysłany: 27 Kwi 2015 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
W informacjach hotelowych dostępnych w pokojach są wymienione przywileje członków IHG. O ile mnie pamięć nie myli są to: późne wymeldowanie do 15; bezpłatny dostęp do Wellness i dla GOLDa/PLATYNY drink lub punkty (ja z Goldem dostałem 400).
Dodatkowo w przypadku GOLDa/PLATYNY proponują upgrade pokoju.

Śniadanie chyba działa na takich samych zasadach jak w HIX (chociaż obsługa miała "listę śniadaniową" i pytała o numer pokoju. Początkowo recepcjonistka sama z siebie nic nie mówiła, ale zapytana o śniadanie stwierdziła "oczywiście mają je Państwo w cenie" (nocleg z PointsBreak). Mieliśmy 2 pokoje, w tym tylko jeden na GOLDa, ale śniadanie dostaliśmy wszyscy.

Parking na placu przy hotelu jest bezpłatny, ale na ulicy obowiązuje już strefa płatnego parkowania (od poniedziałku do soboty od 8 do 18). Osobiście zdziwiłem się, że na ulicy było bardzo dużo zaparkowanych samochodów (prawdopodobnie ludzie przyjeżdżają do parku obok) a jednocześnie na parkingu hotelowym były pustki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#24 PostWysłany: 11 Maj 2015 00:31 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Wrocilem i potwierdzam to, co pisalem: ze zwykla karta Club i tak mielismy darmowe sniadanie i strefe wellness, poza tym bez problemu wpuscili nas do pokoju juz okolo 10 rano. Ogolnie bardzo mila i pomocna obsluga, fajne pokoje, dobre kosmetyki i swietny widok z okna;)


Ostatnio edytowany przez digger, 11 Maj 2015 16:04, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#25 PostWysłany: 11 Maj 2015 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Też wróciłem z CP Wilno (3 noce za punkty z PB). Z Goldem dali dodatkowo upgrade pokoju do executive, 2x voucher na welcome drinka i późny check-out o 15.30. Przyzwoity i godny polecenia hotel w Wilnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#26 PostWysłany: 04 Mar 2016 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1111
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
To ja albo mam pecha albo zmieniła się polityka hotelu, bo pomimo Golda nie dali darmowego śniadania. Noclegi z PB.
Pozdrawiam z CP Vilnius :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#27 PostWysłany: 04 Mar 2016 14:28 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
@zoli

pytales wprost na recepcji? Mi rok remu dali sniadanie, pomimo ze mialem status club.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#28 PostWysłany: 04 Mar 2016 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1111
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Tak, pytałem :/
O drinku/punktach to sam musiałem im przypomnieć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#29 PostWysłany: 04 Mar 2016 15:05 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Smuteczek:(

To jedyny mi znany hotel z grupy, ktory tak rozpieszczal.

Co konkretnie powiedzieli? Powolywali sie na regulamin/decyzje zarzadu/itp?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#30 PostWysłany: 04 Mar 2016 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1111
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
aż tak nie dopytywałem, pani po prostu sprawdziła, ze przy mojej rezerwacji śniadanie jest płatne.

Jak się nadarzy okazja to podpytam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#31 PostWysłany: 04 Mar 2016 18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Idzie ku złemu w hotelach Crowne Plaza.
W CP Aberdeen miałem wzięte 4 noce z PB. Mailowałem z nimi - z statusem Gold nie chcieli dać NIC. Upgrade pokoju proponowali za 50 GBP/noc, o gratisowym śniadaniu nie chcieli nawet słyszeć, co więcej nawet nie chcieli dać stawki za śniadanie ze strony IHG, tylko jak dla człowieka z ulicy czyli 15.95 GBP za osobę.
Po wymianie kilku maili wkurzyłem się i anulowałem rezerwację. Świat schodzi na psy... :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#32 PostWysłany: 05 Mar 2016 15:19 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Mnie podczas noclegu za punkty w Lodzi tez chcieli uszczęśliwić śniadaniem za 48pln/os, nic nie dało powoływanie się na stawki ze strony internetowej. Na + świadczy jedynie, że pozwolili zaparkować za darmoche;)

Jednak statusy w programach to coraz częściej fikcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#33 PostWysłany: 05 Mar 2016 21:34 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Nie rozumiem dlaczego chcecie dostawać śniadanie skoro dla Golda nie przysługuje ;) Co więcej ono nie przysluguje dla żadnego statusu w IHG.
I jescze za punkty PB ;)
To że CP Wilno czasami dawał to miło, ale to nie jest przecież obligatoryjne.
Sam będę miał 3 nock w CP Wilno, ale nie nastawiam się na tego typu podarki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#34 PostWysłany: 06 Mar 2016 19:43 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
@kacper451

Nie czasami tylko zawsze i o tym własnie dyskutujemy - ze przestali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#35 PostWysłany: 06 Mar 2016 21:52 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Ze 3 tyg temu pisałem do hotelu w sprawie dziecka w pokoju i przy okazji uzyskałem info, że śniadanie też będzie ;)
Skoro teraz się zmieniło, to nie wiem czy nie wziąć ze sobą kopii tego maila...choć tak naprawdę od samego początku nie nastawiałem się na te śniadania.
Ewentualny wyjazd dopiero w drugiej połowie kwietnia, więc jest duża szansa, że Ktoś będzie testował wcześniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#36 PostWysłany: 22 Kwi 2017 08:16 

Rejestracja: 22 Kwi 2017
Posty: 1
Witam wszystkich,

Pozwolę sobie odkopać temat, by zapytać jakie przez ostatni rok mieliście doświadczenia ze śniadaniami w tym hotelu - czy są darmowe, a jeśli tak, to przy jakim statusie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#37 PostWysłany: 22 Kwi 2017 10:22 

Gold, pobyt w marcu. Śniadanie, parking i upgrade free. Śniadanie oceniłbym 5/10 - coś tam jest, co pozwala zapchać żołądek, ale nic poza tym. No, ale ja wybredny jestem.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#38 PostWysłany: 24 Kwi 2017 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1111
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Śniadania od jakiegoś czasu są darmowe oficjalnie dla wszystkich (mówię o rezerwacjach przez oficjalną stronę).
Przy każdym pokoju masz "free breakfast".
A, że są słabe to już inna sprawa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#39 PostWysłany: 26 Maj 2017 02:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1111
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Dzisiaj będę się meldował w Crown Plaza Vilnius i mam pytanie dot. śniadań przy pobytach za punkty.

Był już ktoś za punkty w maju (w ramach PointBreaków aktualnych), i jak to wyglądało: dają śniadania, czy nie?

Podczas rezerwacji oczywiście wyświetlały się śniadania, w potwierdzeniach nie ma (ale chyba nigdy nie było).
Dodatkowo widzę, że przy CP Vilnius zniknął aktualnie znaczek free breakfasts i przy rezerwacjach za punkty też już nie ma śniadań -> co wskazuje raczej na to, że trzeba będzie się dopominać.
z.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Crowne Plaza Wilno
#40 PostWysłany: 26 Maj 2017 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 436
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
Koniec końcem nie mogłam polecieć, ale przed hotel odmówił bezpłatnych śniadań. Po tym kontaktowałam się bezpośrednio z IHG i jakby na ich konto dostałam je (podali mi numer, który miałam podać przy zameldowaniu potwierdzający bezpłatne śniadania).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
zoli lubi ten post.
zoli uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group