Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#21 PostWysłany: 10 Cze 2021 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Jak sprawdzałem w zeszłym roku dla lotu który się nie odbył, to znalazłem Vodafone Tr za grosze :

https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tourist-pack.php

Załącznik:
IMG_20210610_154737.jpg
IMG_20210610_154737.jpg [ 98.68 KiB | Obejrzany 4671 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
juggler5 uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#22 PostWysłany: 10 Cze 2021 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
@Antek12 to jest cena pakietu który można sobie dokupić jak masz kartę SIM, pytanie ile kosztuje karta ? :)
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#23 PostWysłany: 10 Cze 2021 16:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Wychodzi na to że 80 TRY całość.

https://istanbeautiful.com/buying-a-turkey-sim-card-for-tourists-in-istanbul/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
elpatafiano uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#24 PostWysłany: 15 Cze 2021 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1701
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
[XC] Corendon Airlines
Jutro mam wylot i widzę że jest dostępna odprawa online.
Czyli jeśli odprawie się na lotnisku przy check-in to zostanie odemnie pobrana opłata za odprawę? Niby pisze ze bedzie pobrana ale nie jest napisane ile...ktoś może się orientuję jaka byłaby to kwota za odprawę na lotnisku w WAW i AYT?
Bilety kupiłem na stronie Corendon Airlines.
Wolałbym odprawić się na lotnisku jeśli kwota jest nie wielka bo fajna pamiątka w takiej papierowej wersji zostaje ;)

Update: doczytałem na poprzedniej stronie ze odprawa na lotnisku AYT kosztuje 10Euro. To się płaci odrazu przy check-in czy trzeba iść do jakieś kasy biletowej i tam zapłacić? Można kartą?
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#25 PostWysłany: 16 Cze 2021 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Mar 2018
Posty: 105
Loty: 54
Kilometry: 98 465
Odpraw się online, w Antalyi tak czy siak dadzą Ci papierowy bilet przy jednym z okienek.

P.S -
Karta już sprzedana, tak informacyjnie
jakby ktoś leciał z Rzeszowa to odsprzedam kartę sim z 10GB pozostałego pakietu za 40zł.
Mogę też wysłać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#26 PostWysłany: 16 Cze 2021 19:14 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 447
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Na trasie WAW-AYT w obydwie strony odprawiałem się online, na lotnisku pojawiłem się z wydrukowaną kartą pokładową. Byłem tylko z podręcznym więc bez wizyty przy checkin szedłem bezpośrednio do bramek. W Warszawie wywołano nad do stawienia się przy bramce w celu sprawdzenia kodów HES oraz szczepień/testu (byłem pierwszy dzień po 14 dniach od drugiej dawki i 2 osoby liczyły czy to już), dodatkowo wydrukowano nam standardowe karty pokładowe. W Antalyi również od razu do bramek, nikt już nic nam nie drukował.

Jako ciekawostka po powrocie zwolnienie z kwarantanny na podstawie zielonego kodu z mObywatel na tel., ale nikt nie sprawdzał - wystarczyło że z daleka świecił się jakiś kod na zielono.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
travellista uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#27 PostWysłany: 17 Cze 2021 14:55 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Wygląda na to, że skasowali mozliwosc rezerwacji na wszystkie połączenia corendonflight z Rzeszowa, Gdańska, Poznania i Wrocławia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#28 PostWysłany: 17 Cze 2021 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2325
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Właśnie chciałem z Wrocławia chciałbym polecieć ale loty widoczne są tylko przez strony OTA :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#29 PostWysłany: 22 Cze 2021 22:07 

Rejestracja: 09 Sie 2018
Posty: 129
Loty: 22
Kilometry: 31 820
Chyba teraz można tylko z Katowic i Warszawy rezerwować
Natomiast z innych miast to polecam z przesiadką w Rzymie.Wizz ma loty w sierpniu po 10-15 euro Antalya,Bodrum i Dalaman
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#30 PostWysłany: 02 Sie 2021 21:16 

Rejestracja: 29 Kwi 2012
Posty: 39
Wiecie jak sytuacja z lotami z Wrocławia? W czerwcu mi odwołano lot, udało mi się przebookować go na wrzesień. Moi znajomi chcieli dokupić sobie bilety na wrzesień, jednak nie widać w ogóle lotów w wyszukiwarce Corendona z Wrocławia, a mimo to moja rezerwacja jest aktualna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#31 PostWysłany: 02 Sie 2021 22:34 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Zadzwoń do Corendon, to się wszystkiego dowiesz. W czerwcu przed moim lotem kontaktowalem się z nimi. Linia anglojęzyczna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: test dziecko corendon
#32 PostWysłany: 09 Sie 2021 14:00 

Rejestracja: 28 Mar 2016
Posty: 47
Antalya - Katowice
Corendon airlines

Czy orientujecie sie czy wracajac z Turcji do Polski linie corendon wymagaja testu u dziecka? Rodzice w pelni zaszczepieni. Dziecko lat 9.

Nie chodzi mi o Polske bo wiem ze Polska nie wymaga testu przed podroza, ale o same linie Corendon. MSZ podalo informacje by dowiadywac sie u lini lotniczych ich wlasnych wymogow bo Polska jako kraj przed podroza zadnych testow nie wymaga.
Na infolinie nie udalo mi sie dodzwonic
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#33 PostWysłany: 09 Sie 2021 21:42 

Rejestracja: 09 Sie 2018
Posty: 129
Loty: 22
Kilometry: 31 820
Linie lotnicze to raczej sprawdzaja pod wymogi danego Panstwa.
Lecac tam ,sprawdzili mi kod ,tu o dziwo najwiecej problemow mieli z Turkami,ktorzy lecieli i nie mieli,inzaswiadczenia Covid.Dzisiaj lecialem pegasusem do Bukaresztu to Pani szuka w necje na stronach jakie wymigi i to sprawdza.
I tu nastapil zonk,wedlug pozamieszczanych komunikatow ,Turcja jest dla Rumunii w zielonej strefie i tak wpuszczaja na poklad a przylatujemy i 5 sierpnia Rumunia wpisala ja na zolta.Oczywiscie na stronach tego nie ma .,ludzie zdezorientowani,,z nami tez nie za bardzo wiedzila co zrobic i machnal reka.Jeden wielki balagan i kolejki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#34 PostWysłany: 16 Sie 2021 21:16 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Wiadomo cos czy nadal beda latac z waw na wiosne? I w związku z tym - kiedy wrzucają kalendarz na maj i dalej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#35 PostWysłany: 28 Sie 2021 13:01 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 303
niebieski
Dzień dobry.
Właśnie otrzymałam info z tychże lini lotniczych, że mam zmianę...Nie lecę direct z Katowic do Antalayi tylko via Warszawa. Trochę mi to komplikuje sprawę, bo lot mi się przedłuży o 3 godziny. Na miejscu mam zarezerwowany samochód, w który musze/chce wsiąść i jechać spory kawałek...no ale jest jak jest i mam pytanie, czy w związku z takimi utrudnieniami mam jakąś szanse na odszkodowanie, ewentualnie gratis jakiś posiłek w samolocie :lol:
Pozdrawiam słonecznie
Justyna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#36 PostWysłany: 05 Kwi 2022 13:10 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 882
złoty
Czy ktoś wie jak kupić loty OJ na stronie Correndona?

Potrzebuję WAW - AYT / ASR - VIE - najlepiej by było to kupić na stronie dla zniżki od przewoźnika :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#37 PostWysłany: 05 Kwi 2022 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2325
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Po prostu kup 2 x OW. Oni z tego co pamiętam mają taryfy jak lowcosty w tej samej cenie OW co RT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turcja - Correndon
#38 PostWysłany: 05 Kwi 2022 18:24 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 882
złoty
Niby mają - ale nie do końca, bo dają 10% rabatu za zakup RT.

Stąd to pytanie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Corendon Airlines
#39 PostWysłany: 19 Kwi 2022 11:18 

Rejestracja: 08 Kwi 2022
Posty: 1
Zbanowany
Cześć. Tak jak wspomniałam w innym wątku wybieram się w sierpniu na Rodos. Znalazłam bardzo fajny lot Corendon Airlines. Z tego co widziałam to są tureckie linie. Moje pytanie czy ktos już leciał tymi liniami ? Jesli tak to jakie wrażenia ? Czy miał ktoś jakieś niemiłe sytuacje z nimi ? Będę wdzięczna za odp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 19 Kwi 2022 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2325
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Leciałem w zeszłym roku do Turcji. Mają fajne ceny a lot jak lot lowcostem. Niczym sie nie wyróżniają ani na plus ani na minus. Loty o czasie, niczego więcej nie potrzebowałem.

Jeśli chce się bagaż rejestrowany to bardziej opłacało się bilet np. dla jednej osoby kupić osobno w wyższej taryfie (my braliśmy jeden na rodzinę). Miejsca udało się ogarnąć razem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group