Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Sty 2017 19:29 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Luton to podobno najbardziej pakistańsko-hinduskie miasto w całym UK, co zresztą widać.

Dzięki temu można zaoszczędzić na drogich biletach do Azji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 07 Sty 2017 20:25 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
W ubiegłym roku Luton wygrało w jakiejś gazecie ranking na najgorsze miejsce do życia w Wielkiej Brytanii...

Ale odpowiadając na główne pytanie tego wątku, sam dwukrotnie byłem w Luton na zakupowej jednodniówce. W centrum Luton jest centrum handlowe - the Mall, w którym znajdują się Primark, Marks&Spencer, Poundland i mnóstwo innych sklepów, w których można się obkupić, często za grosze.

Do tego całe mnóstwo fast foodów w centrum i w pobliżu, można coś zjeść, wypić kawę itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Gru 2018 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Da się jakoś jeszcze "ściąć" cenę dojazdu z Luton do St. Albans ??? ThamesLink woła mi 21,40 GBP za 2 pax. RT.
Załącznik:
LUA - St. Albans.jpg
LUA - St. Albans.jpg [ 223.16 KiB | Obejrzany 4607 razy ]

7:55 powinien wylądować KTW-LTN, a 17:15 mam LTN-LIS. W sumie to zastanawiam się, czy nie wziąść południowego KTW-LTN, przylot ma o 13:55, ale wtedy nie wiem czy chociaż starczyłoby na samo miasto Luton.

Kusi mnie to St. Albans takim spacerem:
https://goo.gl/maps/kSaynpgAmXr
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 19 Sty 2023 16:03 

Rejestracja: 09 Kwi 2020
Posty: 24
W Luton znajduje się Stockwood Discovery Centre!
To takie lokalne centrum rozrywki na obrzeżach miasta - jest pole golfowe, miejsce do jazdy na koniach, kawiarnia, jednak najciekawsze jest muzeum!
W tym darmowym obiekcie można znaleźć dużą kolekcję starych pojazdów konnych o różnym zastosowaniu - są wozy pocztowe, karawany, a nawet wozy mieszkalne. Do tego jeszcze całkiem spora ekspozycja poświęcona historii miasta i życia codziennego w minionych wiekach. Można znaleźć eksponaty poświęcone historii lotniska, informacje na temat działania miejscowego szpitala, stare rowery, silniki i wiele innych rzeczy. Na powietrzu jest też plac zabaw dla dzieci.
Super miejsce na 2-3 godziny, jeśli wylot jest o takiej porze, że nie opłaca się już jechać do Londynu.
_________________
Recenzje muzeów i relacje ze zwiedzania Polski i Europy
Zapraszam na blog: https://kierunekzwiedzania.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group