Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
*Cinque Terre Card najwygodniej kupić przez internet: https://card.parconazionale5terre.it/en
*Via dell'Amore wciąż zamknięta, planowane otwarcie 2023-2024 (ciągle przesuwane, stan na maj 2022)


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 136 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#41 PostWysłany: 10 Kwi 2016 19:48 

Tylko 20 minut to mało, do tego okienka na dworcu sa ogromne kolejki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#42 PostWysłany: 10 Kwi 2016 23:23 

Rejestracja: 26 Cze 2013
Posty: 209
Loty: 53
Kilometry: 102 387
niebieski
Ja polecam też gorąco wypad do San Bernardino, jest to miejscowość znajdująca sie w Cinque Terre, jednak w górskiej części. Pięknie położone małe miasteczko ze wspaniałym widokiem. Z tego co pamiętam jeździ tam lokalny busik.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#43 PostWysłany: 10 Kwi 2016 23:25 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Anonymous napisał(a):
Tylko 20 minut to mało, do tego okienka na dworcu sa ogromne kolejki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ile czasu powinienem w takim razie liczyć (21.04 9 rano)? Po wyjściu z pociągu na dworcu w La Spezii w która stronę się kierować żeby znaleźć to okienko?
I ostatnie pytanie, czy możliwe jest kupienie Cinque Terre card w Pizie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#44 PostWysłany: 11 Kwi 2016 07:21 

Kierować sie w stronę kolejki ludzi ;-) okienko jest dobrze oznaczone, tuż przy peronie, ja stałam w kolejce ponad 40 minut, w październiku, w środku tygodnia, w sezonie i w weekendy jest pewnie jeszcze gorzej. Nie widziałam nigdzie w Pizie możliwości zakupu karty, tez stamtąd startowałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off
totti uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#45 PostWysłany: 11 Kwi 2016 20:43 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Witam
Mam do Was pytanie związane z Cinque Terre.
Lecę do Bergamo, wypożyczam samochód i oddaję go po 4 dniach na lotnisko w Bolonii, skąd wracam do PL. Gdyby nie Bolonia to bym nie wypożyczał samochodu tylko jechał pociągiem z Mediolanu i wracał do Mediolanu. Do Bolonii jednak dużo trudniej się dostać.

Plan jest taki, by 1 nocleg znaleźć w okolicach Portofino, 2 w Cinque Terre i ostatni w Pizie.

Moje pytanie dotyczy właśnie Cinque Terre. Przeczytałem na forum, że tam najlepiej przemieszczać się pieszo, pociągiem, stateczkami. Więc gdzie najlepiej szukać noclegu, by zostawić samochód i go nie ruszać. W La Spezia? W którejś z miejscowości 5 terre? W Levanto?
Czy też bez znaczenia - byle blisko stacji kolejowej +/-10 km na lewo lub prawo.

Ewentualnie czy bez problemu zostawię bezpłatnie samochód w okolicach stacji kolejowej w La Spezia lub Levanto? Wtedy mogę spać gdziekolwiek i sobie podjechać samochodem. Zauważyłem, że im dalej tym taniej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#46 PostWysłany: 12 Kwi 2016 08:21 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
@pasta
1 - łatwiej z okolic Pizy dojechać do Bolonii niż Mediolanu - mówię o transporcie publicznym
2 - auto zostaw tam, gdzie nocujesz. Do 5Terre gładko dojedziesz zarówno z Pizy, Genui jak i Spezii. Ważne, żeby pociągiem, bo widoki dużo ładniejsze niż w busie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#47 PostWysłany: 30 Maj 2016 19:38 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Właśnie wróciłem jakby ktoś miał jakieś pytania.
Spałem w okolicy Sestri Levante. Jednego dnia pojechaliśmy pociągiem z Sestri Levante do Cinque Terre - tu uwaga.
Jedzie się do Levanto i tam się przesiada do innego pociagu.
W Levante jest kosmiczna kolejka po bilet Cinque Terre + Train (16 EUR dorosly, 10 EUR dziecko) - za rekomendacją właściciela apartamentu gdzie mieszkałem olałem kupno biletu, pojechałem do kolejnej stacji (3 minuty) - Monterosso i tam bez kolejki kupiłem bilet.
Z Monterosso poszliśmy ścieżką to Varnazzy (2h) - tam szybka kąpiel i poszliśmy dalej do trzeciej miejscowości - Corniglia (1,5h). Dalej ścieżka wzdłuż wybrzeża jest zamknięta - rzeczywiście jest mocno uszkodzona i nic z nią nie robią, więc w najbliższym czasie nie będzie naprawiona. Więc do Manaroli i Riomaggiore trzeba podjechać pociągiem.
Wszystko zrobiliśmy w jeden dzień.

Acha - kilka osób polecało plażę Guvano, a w zasadzie to dojście do niej. "Tajemniczy" tunel, który ma 1,5 km długości zaczyna się pod stacją kolejową w Cornigli - niestety wejście było zamknięte. Szkoda - liczyłem na tą atrakcję.


Drugiego dnia podjechaliśmy do Santa Margherita i dalej miejskim autobusem (5 EUR w 2 strony) do Portofino. Polecam trekking do San Fruttuoso - ok 2 godz. Wóciliśmy do Portofino stateczkiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#48 PostWysłany: 04 Cze 2016 12:07 

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 45
Witam,
1. Czy w La Spezia tez sa duże kolejki do kas? (będę ok 12)
2. Czy 6 godzin wystarczy na zobaczenie najważniejszych atrakcji?
3. Od czego zaczać ? (pociąg powrotny do Mediolanu mam o 18 38
4. ktora plaza najlepsza na kąpiel ?


Ostatnio edytowany przez Roku, 20 Cze 2016 23:35, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#49 PostWysłany: 04 Cze 2016 21:35 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Witam,
1. Czy w La Spezia tez sa duże kolejki do kas? (będę ok 12)
2. Czy 6 godzin wystarczy na zobaczenie najważniejszych atrakcji?
3. Od czego zaczać ? (pociąg powrotny do Mediolanu mam o 18 38
4. ktora plaza najlepsza na kąpiel ?[/quote]

1 - startowałem z Levanto, więc nie wiem jak jest w La Spezia. Ale z tego czytałem i widziałem to WIĘCEJ osób startuje z La Spezia, więc kolejka będzie duża. Ale zrób tak samo jak ja - olej bilet - kupisz go na kolejnej stacji. Mi tak zasugerowali Włosi, by nie stać godzinę w kolejce. Nawet w razie kontroli trzeba powiedzieć, że była gigantyczna kolejka i się kupi za chwilę.
A swoją drogą tam jest tyle turystów, że wg mnie sprawdzanie biletów jest niemożliwe. Oczywiście nie popieram podróży na gapę - jednak sugeruję zakup biletu na kolejnej stacji.
Miesiąc-dwa tam się zmienił system biletowy i wszystko jest inaczej. Obecnie podróż pomiędzy każdą stacją kosztuje 4 EUR, więc lepiej mieć karnet. A "zwykłe"=tanie pociągi nie zatrzymują się pomiędzy Lewanto i La Spezia.

2 - pewnie. Nam dużo czasu zajął trekking i kąpiel. Więc Manorolę "zaliczyliśmy" w 30 minut, a Riomaggiore w "20" ;-)

3 - to bez znaczenia - zacznij albo od lewej albo od prawej. Olej 3 miejscowość czyli Corniglie. Stracisz na nią dużo czasu, bo miasto jest dużo wyżej niż stacja - albo idziesz pieszo albo busikiem

4 - największa w Monterosso - ale taka "zwykła". Najbardziej urokliwa Varnazza i Manarola. W Manaroli przeważnie lokalne chłopaki skaczą z 8 metrowej skały do wody.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#50 PostWysłany: 06 Cze 2016 08:50 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
@dijek
Jaki masz problem z biletami??
Skoro jesteś 6h to kup sobie zwykły bilet z La Spezii do ostatniego miasteczka, będzie on ważny akurat 6h od skasowania. Co ważniejsze - kup sobie ten bilet w Mediolanie czy Pizie - zależy skąd będziesz jechał do Spezii.
Góra
 Profil Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#51 PostWysłany: 06 Cze 2016 21:10 

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 45
Maciek78 napisał(a):
@dijek
Jaki masz problem z biletami??
Skoro jesteś 6h to kup sobie zwykły bilet z La Spezii do ostatniego miasteczka, będzie on ważny akurat 6h od skasowania. Co ważniejsze - kup sobie ten bilet w Mediolanie czy Pizie - zależy skąd będziesz jechał do Spezii.


Wyjales mi kolejne pytanie....:)
Bilet juz kupiony dzięki forum oczywiście 9 EUR z Mediolanu do La Spezi...
Dopiero doczytałem na wątku(pociagi w italli) ze 6 h bilety są ważne od skasowania , ale i tak bardzo dziękuje za odpowiedź.
Zamierzamy wysiąść w Monterosso i kierować się w dół, wiec zakupimy tak jak mówisz bilety w Monterosso i przemieścimy sie na nich do 18 do La Spezi zaliczając inne miejscowości.
Zastanawialem się tylko jeszcze czy ten bilet który kupilem Medilolan - La Spezia bylby ważny od Monteroso do La Spezi w innych godzinach.
Jeszcze raz wielkie dzięki
ps. Italia drugi raz a pierwszy pociągami stąd tyle pytań ;), ale myśle że innym tez te informacje będą przydatne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#52 PostWysłany: 06 Cze 2016 21:15 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
dijek napisał(a):
Maciek78 napisał(a):
@dijek
Jaki masz problem z biletami??
Skoro jesteś 6h to kup sobie zwykły bilet z La Spezii do ostatniego miasteczka, będzie on ważny akurat 6h od skasowania. Co ważniejsze - kup sobie ten bilet w Mediolanie czy Pizie - zależy skąd będziesz jechał do Spezii.


Wyjales mi kolejne pytanie....:)
Bilet juz kupiony dzięki forum oczywiście 9 EUR z Mediolanu do La Spezi...
Dopiero doczytałem na wątku(pociagi w italli) ze 6 h bilety są ważne od skasowania , ale i tak bardzo dziękuje za odpowiedź.
Zamierzamy wysiąść w Monterosso i kierować się w dół, wiec zakupimy tak jak mówisz bilety w Monterosso i przemieścimy sie na nich do 18 do La Spezi zaliczając inne miejscowości.
Zastanawialem się tylko jeszcze czy ten bilet który kupilem Medilolan - La Spezia bylby ważny od Monteroso do La Spezi w innych godzinach.
Jeszcze raz wielkie dzięki
ps. Italia drugi raz a pierwszy pociągami stąd tyle pytań ;), ale myśle że innym tez te informacje będą przydatne.


Nie bo pociągi nie stają w miasteczkach Cinque Terre. Stają tylko te "nowe" relacji Levanto - Cinque Terre. Każde wejście do pociągu kosztuje 4 EUR.
Jeżeli lecisz jakimś ekspresem z Mediolanu to w Levanto też się raczej nie zatrzyma. Musisz jechać do La Spezia i wracać.

-- 06 Cze 2016 21:19 --

Maciek78 napisał(a):
@dijek
Jaki masz problem z biletami??
Skoro jesteś 6h to kup sobie zwykły bilet z La Spezii do ostatniego miasteczka, będzie on ważny akurat 6h od skasowania. Co ważniejsze - kup sobie ten bilet w Mediolanie czy Pizie - zależy skąd będziesz jechał do Spezii.


Od miesiąca nie ma takiej możliwości

UPDATE 2016 MAY:

The Cinque Terre Express train has been introduced, which goes back and forth between La Spezia and Levanto, every 30 minutes. A single ticket costs 4 EUR for this train, which is ridiculously expensive, but there is nothing we can do about it. If you are planning to take the train several times a day, it's better to purchase the Cinque Terre Train Card.

http://cinqueterre-travel.com/getting_there/train/
Góra
 Profil Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#53 PostWysłany: 06 Cze 2016 21:23 

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 45
pasta napisał(a):
dijek napisał(a):
Maciek78 napisał(a):
@dijek
Jaki masz problem z biletami??
Skoro jesteś 6h to kup sobie zwykły bilet z La Spezii do ostatniego miasteczka, będzie on ważny akurat 6h od skasowania. Co ważniejsze - kup sobie ten bilet w Mediolanie czy Pizie - zależy skąd będziesz jechał do Spezii.


Wyjales mi kolejne pytanie....:)
Bilet juz kupiony dzięki forum oczywiście 9 EUR z Mediolanu do La Spezi...
Dopiero doczytałem na wątku(pociagi w italli) ze 6 h bilety są ważne od skasowania , ale i tak bardzo dziękuje za odpowiedź.
Zamierzamy wysiąść w Monterosso i kierować się w dół, wiec zakupimy tak jak mówisz bilety w Monterosso i przemieścimy sie na nich do 18 do La Spezi zaliczając inne miejscowości.
Zastanawialem się tylko jeszcze czy ten bilet który kupilem Medilolan - La Spezia bylby ważny od Monteroso do La Spezi w innych godzinach.
Jeszcze raz wielkie dzięki
ps. Italia drugi raz a pierwszy pociągami stąd tyle pytań ;), ale myśle że innym tez te informacje będą przydatne.


Nie bo pociągi nie stają w miasteczkach Cinque Terre. Stają tylko te "nowe" relacji Levanto - Cinque Terre. Każde wejście do pociągu kosztuje 4 EUR.
Jeżeli lecisz jakimś ekspresem z Mediolanu to w Levanto też się raczej nie zatrzyma. Musisz jechać do La Spezia i wracać.

W szczegółach trasy jest
08:10 Milano Centrale
08:33 08:35 Pavia
08:49 08:51 Voghera
09:47 09:50 Genova Piazza Principe
09:56 09:59 Genova Brignole
10:20 10:22 S. Margherita Ligure-Portofino
10:25 10:27 Rapallo
10:34 10:36 Chiavari
10:42 10:44 Sestri Levante
10:58 11:00 Levanto
11:04 11:06 Monterosso
11:21 La Spezia Centrale

Wiec Monteroso mam nadzieje , że się zatrzyma :)
..chcialem chyba przekombinować wykorzystujac bilet na polaczenia od Monteroso do La Spezii- musze jednak kupic bilet za 4 EURO w Monteroso i w ciagu 6 h dojechać do La Spezi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#54 PostWysłany: 06 Cze 2016 21:36 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
dijek napisał(a):
W szczegółach trasy jest
08:10 Milano Centrale
08:33 08:35 Pavia
08:49 08:51 Voghera
09:47 09:50 Genova Piazza Principe
09:56 09:59 Genova Brignole
10:20 10:22 S. Margherita Ligure-Portofino
10:25 10:27 Rapallo
10:34 10:36 Chiavari
10:42 10:44 Sestri Levante
10:58 11:00 Levanto
11:04 11:06 Monterosso
11:21 La Spezia Centrale

Wiec Monteroso mam nadzieje , że się zatrzyma :)
..chcialem chyba przekombinować wykorzystujac bilet na polaczenia od Monteroso do La Spezii- musze jednak kupic bilet za 4 EURO w Monteroso i w ciagu 6 h dojechać do La Spezi


No to super - nie stracisz czasu.
Ja bym zrobił tak:
Monterosso - tu nic nie ma - od razu jedziesz pociągiem do Varnazzy. Tu się kąpiesz ;-)
Z Varnazzy idziesz z but do Corniglii - 1.5h. Nie jest to męcząca trasa i bardzo widokowa. I jest na niej mniej ludzi niż pomiędzy Monterosso i Varnazza.
Z Corniglii zjezdzasz busikiem na dworzec kolejowy i kolejne dwie miejscowosci pociagiem.

Musisz kupic Cinque Terre Card z pociągami za 16 EUR. W cenie masz juz wejscie na sciezke trekkingową i busik w Corniglii.
Całość ogarniesz w 6 godz. Jak zacznie brakować czasu to po prostu olejesz Riomaggiore.

Po prostu uważam, że być w Cinque Terre i nie przejść jakiegoś szlaku to byłaby wielka strata
Góra
 Profil Relacje PM off
dijek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#55 PostWysłany: 06 Cze 2016 21:48 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
dijek napisał(a):
pasta napisał(a):
dijek napisał(a):
Maciek78 napisał(a):
@dijek
..chcialem chyba przekombinować wykorzystujac bilet na polaczenia od Monteroso do La Spezii- musze jednak kupic bilet za 4 EURO w Monteroso i w ciagu 6 h dojechać do La Spezi


chciałeś przekombinowac i dalej chcesz ;) Za 4 euro nie przejedziesz z Monterosso do La Spezii (chyba, że bez wysiadania). Za każdy odcinek płaci się teraz 4 Eur, czyli 5 miast 20 Eur. Dlatego bardziej opłaca się wziąć 5Terre daily card za 16 Eur (w tym pociągi, wejscie do parku, dojazd busikiem do Corniglii, internet jakies zniżki na muzea w La Spezi).
Też początkowo chciałem kombinować jak przygotowywałem podróż miesiąc temu, a tu na miejscu się okazało że się pozmieniało i przy planie max najlepiej opłaca się ta karta. Jeśli nie plan max tylko np. 3 miasta to 3*4 Eur zapłacisz.
Ewentualniee na Janusza: w dzień jest bardzo duży ruch i przy kilku minutach podróży nikłe szanse na kontrole, my rozpoczynaliśmy w La Spezi i akurat tam kontrolowali i kazali też podpisywać karty.


Ostatnio edytowany przez ratatam, 06 Cze 2016 22:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#56 PostWysłany: 06 Cze 2016 21:58 

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 45
ratatam napisał(a):
dijek napisał(a):
pasta napisał(a):
dijek napisał(a):
Maciek78 napisał(a):
@dijek
..chcialem chyba przekombinować wykorzystujac bilet na polaczenia od Monteroso do La Spezii- musze jednak kupic bilet za 4 EURO w Monteroso i w ciagu 6 h dojechać do La Spezi


chciałeś przekombinowac i dalej chcesz ;) Za 4 euro nie przejedziesz z Monterosso do La Spezii (chyba, że bez wysiadania). Za każdy odcinek płaci się teraz 4 Eur, czyli 5 miast 20 Eur. Dlatego bardziej opłaca się wziąć 5Terre daily card za 16 Eur (w tym pociągi, wejscie do parku, internet jakies zniżki na muzea w La Spezi).
Też początkowo chciałem kombinować jak przygotowywałem podróż miesiąc temu, a tu na miejscu się okazało że się pozmieniało i przy planie max najlepiej opłaca się ta karta. Jeśli nie plan max tylko np. 3 miasta to 3*4 Eur zapłacisz.
Ewentualniee na Janusza: w dzień jest bardzo duży ruch i przy kilku minutach podróży nikłe szanse na kontrole, my wsiadaliśmy w La Spezi i akurat tam kontrolowali i kazali też podpisywać karty.


Super oto mi chodzilo ..
Nastąpiła jasność..tak naprawdę dopłace 4 euro i mam full.
Ostatnie pytanie , czy gdybym nie wykupił karty jest szansa zrobienia zdjęć ( miasteczek z góry) bez wchodzenia na ścieżki parku?
ps. na Janusza...nie wchodzi w gre :) jade odpoczac a nie stresować ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#57 PostWysłany: 06 Cze 2016 22:20 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
W Vernazzy już na szlaku do Monterosso za budką jest takie fajne miejsce gdzie zrobisz takie mega zdjęcie pokazujące całą Vernazze. Ja byłem tam już po 18 i budka była zamknięta. W reszcie miast nie było żadnych budek, ale też i nie wszystkie się tak ładnie fotografują. ładne foty tez strzelisz w Manaroli i Riomaggiore ale to też zależy od pogody. Ja miałem plan zapolować na zachód słońca w Riomaggiore na tle domków, no ale cóż słońca nie było :D

Co do kąpieli to też przynajmniej w ciągu kilku najbliższych dni się możesz przeliczyć, jak ja byłem parę dni temu były bardzo duże fale i ogólnie pogoda niesprzyjająca do kąpieli.

Plaża Guvano ;) zamknięta na kłódkę. Jak byliśmy to coś jeszcze jakiś Włoch co mieszka koło dojścia do tunelu wykrzykiwał do nas coś że privato privat ... :D
Góra
 Profil Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#58 PostWysłany: 20 Cze 2016 22:50 

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 58
Ja dziś wrócilam i kąpaliśmy się ale woda nie jest jeszcze ciepła.
Gdzie mozna było zrobić fajen foty Riomaggioge?
Mi się udało ładne strzelić w Manaroli i Vernazzy.
_________________
weekendtrips.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#59 PostWysłany: 24 Sie 2016 07:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 184
Loty: 118
Kilometry: 205 856
Witam,
aktualny cennik 5Terre Card, zarówno z pociągami jak i do samego parku.
Jak my jeździliśmy, to kontrole były non stop, więc nie proponowałbym podjeżdżania do kolejnej miejscowości w celu ominięcia kolejki.

Załącznik:
5Terre.jpg
5Terre.jpg [ 345.29 KiB | Obejrzany 2274 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
metia uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Cinque Terre
#60 PostWysłany: 05 Wrz 2016 22:28 

Rejestracja: 06 Gru 2012
Posty: 64
Warto wspomnieć, że ścieżka/most, zwany również mostem miłości itd itp są tymczasowo zamknięte ze względu na zły stan i niebezpieczeństwo. Informacja z wczoraj, właśnie wyjechałem z La Spezia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 136 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group