Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Opinie] Cleartrip
#1 PostWysłany: 17 Sty 2021 00:18 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
W sumie to mega dziwne OTA. Ceny zazwyczaj ma z kosmosu, ale jak się trafi na dobry voucher to wtedy są bardzo miłem.

Miałem z poprzedniego roku voucher 500 AED na wykorzystanie u nich i postanowiłem kupić bilet Luxairem z Krakowa do Luksemburga.
Oficjalna cena w OTA była 606 AED (prawie tyle samo co na linii), więc wychodziło 106 AED plus opłata 49 AED i cashback 60 AED.

Poszło, dostałem Etixy i potem mail od cleartripa

Cytuj:
We regret to inform you that we are unable to confirm your booking Krakow to Krakow due to technical issue

we request you yo take refund for these booking and rebook the flight with other Air Line so we can help you. now there is covid pandemic hence getting issue

please revert us on these in time limit of 30 Min Time is 23:50 PM


Lekki mindf**k o co chodzi, pytam Narendę, i kolejna odpowiedz

Cytuj:
If we issue ticket might be possible that will get cancelled by the Air Line side as luxair air line is hold the seats are in waitlisted


Cytuj:
We can issue the ticket but, but there will be chances that seat will go on waitlisted we trying to not get any issued at the airport to you.


I proponują lot KRK-LUX via LHR z dwoma nockami. Mówię ze nie chcę i mają mi wystawić na Luxaira

W nocy, jako ze nie mogłem spać, dzwonię do nich w formie rozrywki, wszyscy tam byli Kumarami, więc nie mogłem odgadnąć z którego regionu Indii byli, ale wszyscy obiecują ze polecę Luxairem.

Rano mail ze lot anulowani i wracają hajs.

Voucher wrócił ponownie, dostałem dodatkowo 60 AED i hajs do karty wróciło po 2 dniach. Kupiłem ponownie ten sam bilet (zdrożał o 71 AED) i tym razem się trzyma.

Więc jak widać, OTA dość specyficzny, trzeba mieć mega cierpliwość (jak ktoś pracuje w Korpo i IT ma z Indii to pójdzie z górki) i jakoś pójdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off
naimad lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group