Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 07 Lis 2017 14:42 

Rejestracja: 07 Lis 2017
Posty: 1
Witajcie,
W Warszawie będę od 18 do 19 listopada ( weekend )
Czy dobrze rozumiem że parkomaty w weekend są wyłączone i mogę śmiało zostawić samochód nawet na całą dobę ??
Interesuje mnie Centrum, okolice Pałacu Kultury oraz ulica Chmielna

Proszę poradźcie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#62 PostWysłany: 07 Lis 2017 14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 778
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Bezpłatnie zaparkujesz od piątku od godz. 18 i możesz zostawić samochód do godz. 8 w poniedziałek. Przy samym PKiN są parkingi płatne, niezależnie od dnia tygodnia. W sobotę przy Chmielnej w kierunku Żelaznej powinnaś znaleźć miejsce parkingowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Warszawa - parkowanie
#63 PostWysłany: 18 Cze 2018 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Po raz pierwszy od chyba 15 lat wybieram się do stolicy autem. Hotel mamy na obrzeżach strefy płatnego parkowania, w Hiltonie na Grzybowskiej 63. W samym obiekcie jest tylko parking podziemny, na dodatek słono kosztujący (120 za dobę, a mamy 4 noclegi). Gdzie proponujecie stawiać tam auto?

Z góry dziękuję :)


Ostatnio edytowany przez tropikey, 19 Cze 2018 08:12, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 18 Cze 2018 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
przyjedz pociągiem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 18 Cze 2018 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Oczywiście, to brałem pod uwagę na początku, ale wyjazd jest za kilka dni, więc ceny w PKP - przy 3 osobach - nie zachęcają do zakupu.
Niekoniecznie chodzi mi o to, by cały czas parkować za darmo (tym bardziej, że w weekend problem rozwiązuje się sam), ale głównie o jakieś miejsce na "nocowanie" samochodu. Nie wiem, czy postawić po prostu gdzieś na Grzybowskiej (pamiętam, że chodniki są tam gdzieniegdzie zawalone autami, które nie pozostawiają zbyt dużo miejsca pieszym), czy może szukać w bocznych ulicach, a może gdzieś bliżej Muzeum Powstania Warszawskiego? Jeśli ktoś ma doświadczenia w tym zakresie, chętnie z nich skorzystam.

EDIT: ok, po konsultacji z google street view wygląda na to, że wzdłuż ul. Wroniej jest sporo dobrze zorganizowanych miejsc parkingowych. Na noc będzie chyba jak znalazł, tym bardziej, ze vis a vis jest stacja benzynowa (chyba całodobowa?).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 18 Cze 2018 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
@tropikey Po drugiej stronie Grzybowskiej, na przeciwko Hiltona jest parking. Jak popatrzysz na Google Maps/Street view to zobaczysz, że jest ogrodzony i strzeżony. Ale jak tam byłam ostatnio kilka tygodni temu to ogrodzenie zostało zdjęte i cały duży parking był bezpłatny. Niestety nie wiem, czy coś się przez ten czas nie zmieniło, rzadko tam bywam. Zaraz obok trwa jakaś budowa i wyglądało tak, jakby ten strzeżony parking został zlikwidowany ze względu na nią, być może teren miał być po jakimś czasie zajęty. Może ktoś, kto był tam ostatnio potwierdzi, że ten parking jest nadal dostępny.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 18 Cze 2018 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
W okolicach Hiltona nie jest łatwo zaparkować nawet w weekend. Nie jest to niemożliwe ale bywa kłopotliwe. Na jaki czas chcesz zostawić auto? Chcesz zaparkować i poruszać się komunikacją po Warszawie czy dochodzić do auta z Hiltona?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 18 Cze 2018 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Samochodem chcemy tylko dojechać do hotelu, a potem to już rowery i inne środki transportu. Postój będzie od piątkowego popołudnia do wtorkowego południa.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 19 Cze 2018 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
Jeśli szukasz czegoś za free w okolicy, to może parking Lidla przy Karolkowej :)

Chyba strefa płatnego się kończy na Towarowej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 15 Mar 2024 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 862
srebrny
Odkurzę trochę temat.

Park&Ride i zostawianie samochodu na noc/kilka nocy. Wiem jak działa system i mam akurat parking całodobowy gdzie można zostawiać auto w godzinach 02-04. Ale jeśli zostawię go na dajmy na to dwie doby to aby nim wyjechać bezpłatnie muszę mieć bilet obejmujący cały ten okres, czy wystarczy skasowany aktualny bilet dobowy?
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 15 Mar 2024 16:21 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
Bilet musi być ważny w chwili wyjazdu
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus571 uważa post za pomocny.
 
      
#72 PostWysłany: 15 Mar 2024 17:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 862
srebrny
No tak stoi w regulaminie.
Jednak zastanawia mnie fakt że można zostawić sobie samochód na kilka dni wrócić ze skasowanym biletem dobowym i mieć parking praktycznie za darmo. Stąd moje wątpliwości.
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 72 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group