Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 28 Maj 2021 21:38 

Rejestracja: 16 Wrz 2018
Posty: 70
Loty: 103
Kilometry: 207 168
niebieski
Anulowałem rezerwację w centauro, dostałem kod, nie wiadomo gdzie go wpisać, jeszcze niby są jakieś punkty, wie ktoś jak tego użyć? Przy nowej rezerwacji muszę zapłacić całość.
_________________
https://www.facebook.com/ahojprzygodo.eu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 29 Maj 2021 14:10 

Rejestracja: 11 Sty 2016
Posty: 146
Loty: 181
Kilometry: 453 901
@Phoxx kod wpisujesz w ostatnim etapie rezerwacji przed samą nową płatnością. Działa na pewno bo też ostatnio zmienialem rezerwację
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 29 Maj 2021 14:18 

Rejestracja: 16 Wrz 2018
Posty: 70
Loty: 103
Kilometry: 207 168
niebieski
To ja nie miałem gdzie, być może się nie da wpisać kodu jeśli wchodzi jakiś rabat. Środki za pierwszą rezerwację wróciły na konto na drugi dzień.
_________________
https://www.facebook.com/ahojprzygodo.eu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 29 Maj 2021 14:31 

Rejestracja: 11 Sty 2016
Posty: 146
Loty: 181
Kilometry: 453 901
w takim razie kod miałes nieaktywny skoro kasa wróciła na konto, ja miałem rabat 30% + wpisalem voucher za poprzednią rezerwację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 01 Cze 2021 15:29 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 632
srebrny
Do 30% znizki na rezerwacje do 31 lipca: https://www.centauro.net/en/?CD=alicant ... toncanjear
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 01 Cze 2021 15:44 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
w wypożyczalni - TYLKO przy stacji kolejowej w Alicante warto dodać. Ceny i tak wysokie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 01 Cze 2021 16:09 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 632
srebrny
Rowniez poza Alicante:
Cytuj:
To celebrate, we are offering you up to 30% discount on all your car hire needs with pickups until the 31st July, so you can discover Alicante, or wherever you want.
Góra
 Profil Relacje PM off
greg1291 lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 01 Cze 2021 21:13 

Rejestracja: 26 Sty 2018
Posty: 5
Loty: 22
Kilometry: 51 352
Pytanie do tych którzy już wypożyczali samochód z Centauro
W regulaminie i na stronie jest ciągle mowa o "Smart cover".
Jeżeli wynajmuje samochód z opcją najwyższą czyli PREMIUM to "Smart cover" mam już w cenie i wszystkie opłaty, pełne ubezpieczenie, dodatkowego kierowcę mam już w tej cenie i jest to cena ostateczna?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 08 Cze 2021 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 185
Kilometry: 335 678
platynowy
40% zniżki na rezerwacje od 1 września do 30 listopada. Bardzo przyjemna zniżka w dobrej i zazwyczaj bezproblemowej wypożyczalni :) Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 08 Cze 2021 14:30 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 632
srebrny
Osobiscie czekalem na promocje na wrzesien, ale w moim przypadku ceny wzrosly w stosunku do zeszlego tygodnia, plus korzystajac z linka z newslettera moge wybrac tylko opcje z pelnym ubezpieczeniem (PREMIUM). Ktos ma podobne doswiadczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 08 Cze 2021 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 185
Kilometry: 335 678
platynowy
Faktycznie u mnie również tylko z pełnym ubezpieczniem jest nizsza o czym nie było mowy w emailu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 19 Lip 2021 10:48 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 29
Hej, mam problem.... Zrobilam rezerwację w centauro, Malaga, zapłaciłam na 11 dni była 490 euro w tym 3cim najwyższym pakiecie (wybrałam jeszcze wyjazd za granicę). Dostałam maila potwierdzającego płatność :
Car hire
Group: A. Fiat 500 or similar. 441,85 €
Package Premium
Discount
-41,53 €
Services
1 x Additional driver free Included
1 x Full cover without excess Included
1 x Full-Full with Express Check-in Included
1 x Cross border cover 90,00 €
TOTAL (vat included)
490,32 €
Paid with credit/debit card
-490,32 €
AMOUNT OUTSTANDING
0,00 €

Potem weszłam na ich stronę, na swój profil, w rezerwację, weszłam w tą, jedyną jaką miałam rezerwację i patrzę a tam:
Car hire
Fiat 500 or similar. Group A 621.17 €
Discount (IBB15) -68.43 €
Services
1 x Additional driver free Included
1 x Full cover without excess Included
1 x Full-Full with Express Check-in Included
1 x Cross border cover 90.00 €
Total 642.74 €
Paid with credit/debit card -490.32 €
Amount outstanding 152.42 €

Masakra.... Dzoniłam od razu do nich na 2 numery, pod drugim kazali mi czekać aż wyjaśnią sprawę i oddzwonią... Teraz czekam i nie wyrabiam już nerwowo. Już jedną rezerwację odwoływałam przez discovercars i do tej pory nie dostałam zwrotu na kartę, a teraz jeszcze to....

Miał ktoś taki przypadek? Wie ktoś o co chodzi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 19 Wrz 2021 20:53 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Czy w Centauro w Katanii (Sycylia) wystarczy mi karta debetowa?
Bazując na OWU wydaje się, że tak, ale jeszcze nigdy się nie spotkałem z brakiem konieczności posiadania karty kredytowej we Włoszech...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 19 Wrz 2021 21:35 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Było wielokrotninie. W wersji all wystarczy debetowa a nawet prepaid. Trzeba mieć tylko środki na paliwo, które jest dodatkowo blokowane na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off
totti uważa post za pomocny.
 
      
#35 PostWysłany: 14 Wrz 2022 23:51 

Rejestracja: 11 Wrz 2022
Posty: 4
Witam

Chciałem w przyszłym tygodniu wypożyczyć w sumie pierwszy raz auto z wypożyczalni i jeśli ktoś może doradzić bo teraz pisze coś takiego, czy ktoś wynajmował u nich ostatnio ??
To all inclisive to ma być ten smart cover ?

All inclusive cover without excess
You do not need to leave a deposit
Full-Full
With express check-in
Additional driver

Nie wiem jak to rozumieć, a ten ich General Conditions of Hire (all countries) mówi, a przynajmniej tak to zrozumiałem że dodatkowo jeszcze ma być 23 euro za dzień za smart cover i coś poniżej że ubezpieczenie nie pokrywa kradzieży we Włoszech chyba że dopłace kolejne 200 euro. ktoś cos wyjaśni ??

Bo auto na 6 dni kosztuje 3oo euro coś, ale jak do tego doliczę 138 euro za smart cover + 200 euro od kradzieży to zaczyna się robić przeraźająca suma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 15 Wrz 2022 07:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
skromny98046 napisał(a):



All inclusive cover without excess
You do not need to leave a deposit
Full-Full
With express check-in
Additional driver

.


Ja wynajmowałam 2 tygodnie temu w Grecji. Przy takim zapisie masz pełne ubezpieczenie bez żadnych dopłat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 30 Lis 2023 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Bardzo polecam wypożyczalnię Centauro i ich pakiet Premium, czyli pełne ubezpieczenie. Przy wypożyczeniu blokowane jest jedynie ok. 100 euro na poczet ewentualnego niezatankowanego paliwa. Za 9 dni wynajmu w listopadzie w Walencji zapłaciłam 242 euro. Dostałam Forda Fiestę - nowego, auto miało ok. 12 tys. km przebiegu, a sama zrobiłam w nim kolejny 1k km.
Pierwszy raz zdarzyła mi się stłuczka w wypożyczonym aucie :( . Fakt, że miałam pełne ubezpieczenie pozwolił mi wszystko załatwić z minimalną ilością stresu. Chcę też bardzo pochwalić obsługę na infolinii Centauro. Po zgłoszeniu wypadku jedne z ich początkowych pytań były o nasz stan zdrowia i ewentualną potrzebę pomocy medycznej; o to czy jesteśmy bezpieczne; czy auto stoi w miejscu nie zagrażającym nam, ani innym uczestnikom ruchu. Dopiero potem były pytania czy auto jest sprawne i co konkretnie zostało uszkodzone. Pani z infolinii pomogła też nam jako tłumaczka, porozumieć się z Hiszpanem - sprawcą tej stłuczki, w kwestii wypełnienia formularza o zdarzeniu drogowym i przekazała mu informacje, jakie dane ma nam podać. Pomogła nam też znaleźć polisę ubezpieczeniową tego wypożyczonego auta by ją temu Hiszpanowi pokazać. Ogólnie na infolinii pracują bardzo kompetentne i chętne do pomocy osoby. Jedyna trudność to, że trzeba poczekać ok. 5-10 minut by się na tą infolinię dodzwonić. Przy oddawaniu auta było praktycznie zero formalności. Jedyne co to oddałam oryginał formularza o zdarzeniu drogowym oraz przekazałam dane kierowcy-sprawcy, które mi podał. Na dodatkowe pytanie o model samochodu sprawcy nie znałam odpowiedzi, ale to nie był problem. Ustalą to albo bezpośrednio z nim, albo przez policję czy ubezpieczyciela po numerze rejestracyjnym. Generalnie oczywiście wolałabym nie mieć takiego doświadczenia, ale w tej drobnej sytuacji kryzysowej Centauro zdecydowanie się sprawdziło. Również cena za wynajem auta z pełnym ubezpieczeniem, w moim odczuciu była uczciwa.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 07 Lut 2024 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 185
Kilometry: 335 678
platynowy
Cytuj:
https://www.centauro.net/en/offers/carnival/?cd=carnival2430&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=carnival2430_en&utm_term=botoncanjear


do 30% znizki na pakiety z pelnym ubezpieczeniem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: trunks oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group