Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Paź 2021 00:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Nie znalazłem zbiorczego wątku:

Podwyższony cashback na Quidco do 25% (max 70 GBP).

Na razie brak informacji do kiedy obowiązuje promocja. Image


Ostatnio edytowany przez michzak, 18 Paź 2021 15:06, edytowano w sumie 1 raz
Zmiana tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 10 Mar 2022 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Podwyższony cashback na Quidco do 30% (max 50 GBP).Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 13 Kwi 2022 22:09 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Dziś rezerwowałem samochód na discovercars.com . Na każdej wersji językowej kajaka to był najtańszy pośrednik. Quidco daje cashback, więc skorzystałem
Kod:
https://www.quidco.com/discover-cars/?asi

Załącznik:
Discover-Cars-Up-to-37-5-Cashback-Quidco.png
Discover-Cars-Up-to-37-5-Cashback-Quidco.png [ 50.49 KiB | Obejrzany 4389 razy ]

Za bardzo nie wiedziałem jak ten zwrot zostanie policzony. Od jakiej sumy będą te procenty ze screena powyżej.

Quidco liczy w takie sposób. Dziś pośrednikowi zapłaciłem 39.08 EUR (mamy w tym przedpłatę dla pośrednika oraz ubezpieczenie, które wykupiłem)
Załącznik:
Your-car-rental-booking-is-confirmed.png
Your-car-rental-booking-is-confirmed.png [ 9.17 KiB | Obejrzany 4389 razy ]

Quidco przekierowało mnie na discovercars po kliknięciu w 15%. Myślałem, że to 15% otrzymam od 39 EUR. Niestety jest ono liczone tylko od Full Coverage. Jakbym kliknął 37.5% to bym otrzymał zwrot liczony od Prepayment z drugiego screena (jednego funta więcej).
W ostatnim screenie jest rozliczenie od Quidco. 21.18 GBP to równowartość Full Coverage z drugiego screena, a cashback to własnie zwrot w wysokości 15%
Załącznik:
We-39-ve-got-an-exciting-update-on-your-cashback.png
We-39-ve-got-an-exciting-update-on-your-cashback.png [ 7.33 KiB | Obejrzany 4389 razy ]


Nawet jakby był wysoki zwrot na Rentalcars (za całą rezerwację), nie byłby korzystny, ponieważ na mój termin i kierunek ceny na Rental były dużo, dużo wyższe i zwrot nie pokryłby różnicy discovercars.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group