Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 20 Sty 2023 20:07 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1001
srebrny
:oops: wciąż czuje zażenowanie na myśl o stylu w jakim chciałem poprowadzić te relację. Jak widać jednak wcale tak bardzo nie dorosłem i dzisiaj wchodząc do samolotu kupiłem sobie jakąś norę do której właśnie jadę i do której bede szedł jeszcze pół godziny piechotą, żeby wydać 45zł zamiast 49zł, a to wszystko po tym jak mi nie chcieli uznać zniżki w wysokości 10 zł za hotel, w którym jedna noc kosztowała więcej niż wszystkie noce w tej dziurze, do której jadę. Także pamiętajcie z cebulactwa nie da się wyleczyć, czasami i tak będziecie mieli ataki. :D
Góra
 Profil Relacje PM off
14 ludzi lubi ten post.
lataczuk uważa post za pomocny.
 
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#22 PostWysłany: 20 Sty 2023 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4088
HON fly4free
@adam1987 Don't warry, zrobiles kawal dobrego wpisu, ktory wielu sie podbal. A powyzszy opis zapewne wielu z nas mogloby odniesc do siebie (chocby czsami). :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 20 Sty 2023 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
@adam1987 - szkoda, że RTW urywa się na Malezji.
Jak jeszcze pamiętasz to spróbuj dopisać resztę tej historii.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
lataczuk uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 21 Sty 2023 06:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2018
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
@adam1987 Skąd to zażenowanie? Siedzę właśnie na Fili i cebula po 600 peso za kilogram 😁😁😁
Poza tym come on, jak to było? „Podróże kształcą.” Nie pierwszyś i nie ostatni, a na pewno nie na f4f. 😉 Myślisz, że statutowcy latający w C i w śpiący po Hiltonach cebulki nie lubią? 😂
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 21 Sty 2023 10:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2016
Posty: 81
niebieski
Cebulactwo ma swoje korzenie w epoce PRL. Wtedy każdą markę czy dolara oglądało się z dwóch stron zanim się je wydało za granicą. Średnie zarobki miesięczne w PRL wynosiły 20-30 USD.
Dla chętnych - małe przybliżenie tamtej epoki zamieściłem w poście https://www.fly4free.pl/forum/podroze-zagraniczne-w-czasach-prl,18,168701
_________________
Żelazna kurtyna w czasach PRL
Podróże zagraniczne w czasach PRL
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 22 Sty 2023 08:01 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1001
srebrny
Ogólnie to i mi się zdarzyło lecieć biznesem i spać w „hiltonach”, choć raczej moja podstawa to Ryanair i „Ibis”. Ta podróż była rzeczywiście mocno budżetowa, ale opis jest jednak stylizowany i pomija te momenty kiedy „skoro już jestem, to pójdę”.
W moim wieku to już tak człowiek wszystkiego nie pamięta, ale zdradzę Wam, że moje noclegi w Nowej Zelandii i Australii kosztowały po jakieś 50 PLN i to bez żadnych patentów. Jak poszedłem do wendy’s to wydałem więcej na jeden zestaw. :o Co to się stało w między czasie, to ja nie wiem, ale teraz to cztery razy więcej za ten sam brak standardustandard wołają.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mobilek lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 22 Sty 2023 10:26 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 672
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Ostrzeżenia: 1
Na "zwykły" nocleg hotelowy to już niestety trzeba wydać ok. 100 juro za dwójkę, przy tym ostro się gimnastykując.
Oraz taki drobiażdżek, jak extra parking 15-40 €, lub +10% do ceny za bezpłatna anulację na kilka dni przed terminem.
I mamy bez zbędnego trudu pod 150 €

Aaaaa. Jeszcze o śniadaniach zapomniałem. Kawa i rogalik za 10-20€ od osoby.
😂

Porażka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group