Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Delta wi-fi
#1 PostWysłany: 13 Paź 2013 21:30 

Rejestracja: 13 Paź 2013
Posty: 1
Witam

Orientuje się ktoś czy wifi na pokładach delty jest dodatkowo płatne ? Jeśli tak to czy mogę kupić dostęp w samolocie czy przez www jest taniej ?

Pozdrawiam
Krzysiek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: Delta wi-fi
#2 PostWysłany: 13 Paź 2013 21:49 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Przecież wszystko masz opisane na stronie...

http://www.delta.com/content/www/en_US/ ... wi-fi.html
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Maj 2015 16:28 

Rejestracja: 29 Lis 2013
Posty: 12
Witam
Kupilem wlasnie bilet na tickets.pl na lot miedzy NYC a SFC ale niestety nie ma tam bagazu w cenie i chcialem dokupic.
Moze wiek ktos jak to sie robi online ? Może da sie dopiero na lotnisku ?
Pozdrawiam :)


Ostatnio edytowany przez Zeus 26 Cze 2015 10:40, edytowano w sumie 2 razy
Deta = Delta ?Poprawa tematu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Maj 2015 16:34 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 314
luki_matrix napisał(a):
Witam
Kupilem wlasnie bilet na tickets.pl na lot miedzy NYC a SFC ale niestety nie ma tam bagazu w cenie i chcialem dokupic.
Moze wiek ktos jak to sie robi online ? Może da sie dopiero na lotnisku ?
Pozdrawiam :)


A nie masz numeru rezerwacji linii lotniczej? Jesli masz to sie zaloguj na ich strone i na 100% bedzie opcja dokupienia. Jak nie to na checkinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Maj 2015 16:36 

Rejestracja: 29 Lis 2013
Posty: 12
mam nr ale jakos nie widze tej opcji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Maj 2015 16:40 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 314
luki_matrix napisał(a):
mam nr ale jakos nie widze tej opcji

No to zostaje przy checkinie. Z własnego doświadczenia - polecam do tego kartę Alior Kantor (nie mylić ze zwykłym Aliorem!) w dolarach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Maj 2015 16:42 

Rejestracja: 29 Lis 2013
Posty: 12
WBK w dolarach mam i mysle ze tez zadziała :)
Czyli mowisz jak bede sie odprawial online to bedzie opcja czy jak dopiero bede na lotnisku ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Maj 2015 16:43 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Musisz wejść przez "MY TRIPS/ MANAGE AN EXISTING TRIP" - po lewej od modułu rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Maj 2015 16:57 

Rejestracja: 29 Lis 2013
Posty: 12
noo tak juz dawno sobie tam miejsce wtbralem ale nic o bagazu tylko o jakis warunkach przewozu bagazy pisze i o podrecznum i tyle moze ze nie widze czegos
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 20 Maj 2015 16:59 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
luki_matrix napisał(a):
Czyli mowisz jak bede sie odprawial online to bedzie opcja czy jak dopiero bede na lotnisku ?
Podczas odprawy na lotnisku, zwykle w sprytnej maszynce samoobsługowej, na pewno ci wyskoczy pytanie czy chcesz odprawić bagaż, jeśli to wybierzesz, to płacisz kartą i oprócz kart pokładowych drukuje ci się taki pasek/naklejka do przyklejenia wokół uchwytu walizki/torby - i idziesz z tym oddać bagaż. Operacja zupełnie bezstresowa i standardowa.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
luki_matrix uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 20 Maj 2015 17:03 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
@luki_matrix, w takim razie zostają Ci teoretycznie 2 opcje - przy odprawie przez internet (na 24 h przed odlotem) albo na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off
luki_matrix uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 20 Maj 2015 17:33 

Rejestracja: 29 Lis 2013
Posty: 12
Dzieki wszystkim za odpowiedz mam nadzieje ze sobie poradze :D
Reszte lotow mam w JetBlue wiec juz o baga sie martwic nie musze :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Anonim3 lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 20 Maj 2015 17:34 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 144
@smok1 niestety karta Akior kantor w dolarach nie wszędzie w USA śmiga. Nie mówię, że tutaj będą problemy ale warto uważać. Z kartą BZWBK w USD nie miałem nigdzie problemów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 20 Maj 2015 18:07 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 480
niebieski
Aby karta Aliora zadziałała to trzeba wybrać Credit a nie Debit i zapewne zapyta maszyna o kod pocztowy. Za bagaż najlepiej zapłacić w colect machine przy pobieraniu karty pokładowej.
Góra
 Profil Relacje PM off
b.montana lubi ten post.
b.montana uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 20 Maj 2015 18:53 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 314
niedzwiecki.pl napisał(a):
Aby karta Aliora zadziałała to trzeba wybrać Credit a nie Debit i zapewne zapyta maszyna o kod pocztowy. Za bagaż najlepiej zapłacić w colect machine przy pobieraniu karty pokładowej.

Dokładnie tak :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 20 Maj 2015 18:59 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 144
Oczywiście wybierałem Credit:) kod pocztowy również wprowadzany, mimo to zdarzały się sytuacje, że karta nie chciała przejść :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 20 Maj 2015 19:31 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 314
grzesiek090 napisał(a):
Oczywiście wybierałem Credit:) kod pocztowy również wprowadzany, mimo to zdarzały się sytuacje, że karta nie chciała przejść :)

Mi na lotniskach przechodziła, gdzieniegdzie były problemy na dziwnych stacjach benzynowych, ale w poważnych miejscach żadnych problemów z nią nie było. A już w sytuacji że dawało się człowiekowi kartę - to ani razu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 20 Maj 2015 21:57 

Rejestracja: 29 Lis 2013
Posty: 12
Ja mam w dolarach debetowa WBK. Mysliscie ze moga byc z nią problemy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 20 Maj 2015 22:08 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 144
Z kartą BZWBK debetowa w USD nie miałem nigdzie problemów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 20 Maj 2015 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 121
niedzwiecki.pl napisał(a):
Aby karta Aliora zadziałała to trzeba wybrać Credit a nie Debit i zapewne zapyta maszyna o kod pocztowy. Za bagaż najlepiej zapłacić w colect machine przy pobieraniu karty pokładowej.


przepraszam za offtop, ale...jak ja chciałabym przeczytać ten post trzy tygodnie temu :( w trakcie naszej podróży po Florydzie karta alioru zadziałała mi może z 8 razy, tylko tam gdzie było na podpis. człowiek uczy się całe życie.
_________________
siempre Canarias <3
http://mividaencholas.blogspot.com.es/ moje życie na Wyspach Kanaryjskich
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group