Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 265 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 19 Wrz 2019 21:22 
Awatar użytkownika

Loty: 62
Kilometry: 101 380
niebieski
Zależy w jakich godzinach, ale dla mnie 30 minut to trochę ryzykownie.
 Relacje PM off  

#262 PostWysłany: 20 Wrz 2019 10:42 
Awatar użytkownika

srebrny
rafcio_br napisał(a):
Czyli na jedno wychodzi:) 30 minut przed godziną na bilecie wystarczy? Martwiłem się trochę bo to co dostałem na email to.bardziej rachunek , potwierdzenie zapłaty niż bilet

wystarczy, to sa orientacyjne godziny, i - nie wiem tego na pewno ale zaloze sie o niewielka sume ze tak jest - o ile nie przyjdziesz znacznie (wiecej niz 30 min czy godzine) po czasie to nie bedzie problemu
 Relacje PM off  

#263 PostWysłany: 15 Paź 2019 22:38 

pabloz napisał(a):
Cena raczej standardowa, skoro na getyourguide można za 147 zł kupić, nie mówiąc już o Expedii (29$ z kodem, przy 2 osobach). Chyba że na fast-track Ci zależy.

Czy ktoś z forumowiczów oprócz autora posiada tajemną wiedzę na wjazd za 29$ ? :D
 Relacje PM off  

#264 PostWysłany: 16 Paź 2019 07:23 

srebrny
Przecież autor wyraźnie napisał jak uzyskał taką cenę. Chyba nawet aż za wyraźnie. ;)
Wysil się trochę, poszukaj sam... Co to za dzisiejsza młodzież, że wszystko chce mieć podane na tacy. ;)
 Relacje PM off  

#265 PostWysłany: 16 Paź 2019 08:13 

Getyourgide oraz Groupon przeglądałem, jak również oficjalną stronę - tutaj bilety są za około 145zł. Szukam informacji odnośnie kodu na Expedie i biletów za 29$ :)

Jest jeszcze jedna ciekawa opcja z Akwarium - ale cena wyższa, a wiadomo im tanie tym lepiej ;)

https://www.getyourguide.com/dubai-l173 ... et-t62827/
 Relacje PM off  

[ 265 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości