Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Kwi 2022 03:09 

Rejestracja: 18 Kwi 2022
Posty: 1
Witajcie, pomijając cała historię ale mniej więcej nakreslajac ja...

Miał to być, krótki pobyt jednak złożyło się tak że od bardzo fajnego człowieka wynajelismy mieszkanie (polska umowa o wynajem) w Bulgarii ponieważ nie mamy już po co wracać do Polski, postanowiliśmy tu zostać na stałe..

Problem polega na tym i tym samym nasuwają się pytania że:

Narzeczona jest w 7 miesiącu ciąży, chciała by tu urodzić, jednak nie mamy pojęcia gdzie udać się do lekarza co potrzebujemy załatwić aby ten poród przebiegł pomyślnie.

Gdzie najlepiej się ubezpieczyć, mamy na myśli tutejszego ubezpieczyciela, właśnie aby mieć pełne świadczenia zdrowotne, nie chcemy nic z NFZ.

Prowadzę działalność związana z Internetem w Polsce, mogę pracować wszędzie gdzie Internet więc to ułatwia mi sprawę, ale bardzo chętnie otworzył bym tutaj działalność jedno osobowa ale nie wiem jak i gdzie szukać pomocy i wsparcia.

Jak przebiega proces meldunkowy na komisariacie policji, jakie są wymagane dokumenty by dostać kartę pobytu i kiedy najlepiej się tam zgłosić, dziś mija 3 tydzień hak tu jesteśmy.


Od czego zacząć by pracować na siebie i przebywać tutaj w pełni legalnie na stałe, urodzić dziecko i chodzić do lekarza.

Wszelkie porady, kontakty, będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.

Okolice słonecznego brzegu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 18 Kwi 2022 08:36 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
@Limonkowo Myślę,że @slotherin najbardziej będzie wam pomocny w tej sytuacji .Powodzenia rejestracja-pobytu-obywateli-ue-w-bulgarii-poradnik,1490,157171&p=1410941&hilit=bu%C5%82garia+pobyt#p1410941
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Kwi 2022 08:48 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
Znajdź na YT lub IG orient Explorer. Mieszkają w Bułgarii kilka.lat, może pomogą z odpowiedziami.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group