Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [BRS] Bristol UK
#21 PostWysłany: 04 Lut 2020 17:23 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Chyba obecnie nie ma jeżeli chodzi o komunikację miejską tańszego sposobu na dojazd do centrum Bristolu niż Flyer za 13 GPB w dwie strony. Nie jest to deal życia ale jak kupowałem bilety w styczniu to znalazłem kod na -1,3 GBP "JAN20". Sprawdziłem i obecnie działa kod "FEB20" więc jak ktoś będzie próbował kupić bilet na ten autobus online w przyszłości to może popróbować modyfikacje tego kodu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: [BRS] Bristol UK
#22 PostWysłany: 04 Lut 2020 21:36 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 138
Southwest Falcon jeździ za £5 w jedną stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [BRS] Bristol UK
#23 PostWysłany: 10 Lip 2022 17:29 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
Czy ktoś leciał ostatnio o poranku z BRS?
W czerwcu działy się tam ponoć dantejskie sceny z kolejkami na zewnątrz terminala i chciałem podpytać czy jest teraz lepiej i. czy warto wykupić fast track?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [BRS] Bristol UK
#24 PostWysłany: 11 Lip 2022 00:40 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 138
Ostatnio leciałem w czerwcu po południu i było zupełnie normalnie :) Fast track kupisz sobie w automacie na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Chupacabra uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [BRS] Bristol UK
#25 PostWysłany: 11 Lip 2022 13:16 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
Dzięki za podpowiedź. Mam lot o bladym świcie i patrząc na tablicę wylotów to tamtejszy rush hour.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [BRS] Bristol UK
#26 PostWysłany: 17 Lip 2022 13:27 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
Wskazówki dla kolejnych podróżnych: czas czekania na security w porannym rush hour to 22 minuty.
@go_big może to I dobrze dla mnie, bo zaoszczędziłem parę groszy, ale dziś o poranku automaty na fast track były oblepione kartkami z napisem "due to high demand we can't sell fast track tickets at this time".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [BRS] Bristol UK
#27 PostWysłany: 23 Lip 2022 05:26 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 138
Ja byłem na lotnisku teraz, w sobotę o 4 rano. Ludzi od groma, a przez security przechodzi się w ogóle bez kolejki :) Fasttrack można sobie kupić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [BRS] Bristol UK
#28 PostWysłany: 24 Lut 2023 01:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Czy ktoś wie jak aktualnie to wygląda mam wylot w poneidzialek o 7.30 i zastanawia mnie jak wcześnie musze być.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [BRS] Bristol UK
#29 PostWysłany: 24 Lut 2023 03:40 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 138
Mój ostatni lot ze dwa tygodnie temu to góra 10 minut stania w kolejce do security. Nawet nie czułem potrzeby patrzenia na zegarek :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [BRS] Bristol UK
#30 PostWysłany: 16 Sty 2024 20:43 

Rejestracja: 10 Wrz 2019
Posty: 511
niebieski
Czy na ten southwest falcon/mega bus można kupić bilet u kierowcy, czy trzeba wcześniej przez internet?

Jaki jest aktualnie najkorzystniejszy sposób dostania się z lotniska do centrum Bristolu?

Z jakim czasem należy się liczyć od lądowania do wyjścia z lotniska? - przylot w piątek planowo o 7.10>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [BRS] Bristol UK
#31 PostWysłany: 17 Sty 2024 04:26 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 138
Bilet na Falcona kupujesz normalnie u kierowcy. Na pewno można zapłacić kartą, nie wiem jak to wygląda w przypadku gotówki.

Z samolotu do wyjścia liczyłbym jakieś 10-15 min, zależy czy wysiądziesz prosto do terminala, czy będzie podwózka autobusem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomasz101 lubi ten post.
Tomasz101 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group