Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Sty 2012 23:56 

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 20
Witam. Musze spedzic jedna nockę na lotnisku w Manchesterze. Da radę sie kimnąć gdzieś? :)bo nie bardzo mam co ze sobą zrobić:p


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 19:54, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
 Temat postu: Re: Manchester
#2 PostWysłany: 19 Sty 2012 02:31 

Rejestracja: 25 Cze 2011
Posty: 183
da sie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Manchester
#3 PostWysłany: 20 Lut 2012 01:01 

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 20
Napewno da sie? otwarte przez noc to lotnisko? bo akurat przed polnoca bede ladowal i mam nadzieje ze przed nosem mi go nie zamkna:D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Manchester
#4 PostWysłany: 20 Lut 2012 01:40 

Rejestracja: 25 Cze 2011
Posty: 183
manu666 napisał(a):
Napewno da sie? otwarte przez noc to lotnisko? bo akurat przed polnoca bede ladowal i mam nadzieje ze przed nosem mi go nie zamkna:D




ja nocowalem 2 lata temu...nie sadze by cos sie zmienilo w tej sprawie...ewentualnie moze nie wszystkie terminale sa czynne cala dobe...
tutaj jest napisane, ze czynny 24 godziny 7 dni w tygodniu:


http://www.acl-uk.org/default.aspx?id=74


milego nocowania :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Manchester
#5 PostWysłany: 20 Lut 2012 04:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 380
niebieski
Po przylocie da się nawet w spiworku w zakamarku na T2, przed wylotem przejdź na strefę airside, będzie głośniej, ale bardziej komfortowo
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Manchester
#6 PostWysłany: 21 Lut 2012 11:16 

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 20
Spoko. Dzięki za pomoc. Mam nadzieje ze w nie bedzie tam za zimno żeby sie chociaż na chwile kimnąć:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Lut 2017 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
Czy posiada ktoś bardziej świeższe informacje, niż te co są z przed 5 lat w temacie? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że po meczu MU przyjdzie spędzić tam nockę znajomym i chcę im pomóc by nie błąkali się po nim niepotrzebnie. Na stronie lotniska jest informacje, że jest czynne całą dobę, ale czy jest szansa na jakieś wygodne, mięciutkie kanapy w cichym i ustronnym miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Lut 2017 09:00 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@‌dworkam‌ na tej stronie zazwyczaj są dość aktualne informacje: http://www.sleepinginairports.net/europe/manchester.htm
Góra
 Profil Relacje PM off
dworkam lubi ten post.
dworkam uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 28 Lut 2017 09:35 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4036
złoty
Jest tez bardzo sympatyczna kapliczka, nikt tam w nocy nie zachodzi. Ja się wprawiłem w trans modlitewny i ledwo na poranny lot zdązylem :mrgreen:
Mankamentem jest mocne oświetlenie, niesprzyjające zadumie i wyciszeniu.


Ostatnio edytowany przez krasnal, 28 Lut 2017 10:08, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
dworkam lubi ten post.
dworkam uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 28 Lut 2017 09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2015
Posty: 361
Na T3 w części ogólnej szału nie ma. Plastikowe ławeczki, na szczęście bez podłokietników, dość dużo "współspaczy" ;), obsługa generalnie nie robi problemów, raczej trudno o cichy kącik. Może odrobinę za chłodno ale cóż, to lotnisko a nie hotel. Sprawdzone pod koniec listopada 2016.
Góra
 Profil Relacje PM off
dworkam lubi ten post.
dworkam uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 02 Sty 2018 16:53 

Rejestracja: 28 Sie 2017
Posty: 86
Update z 2017 - Spac mozna, ale na jakikolwiek cichy zakatek raczej bym nie liczyla, lotnisko jest dosyc male.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Sty 2018 00:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 108
Loty: 195
Kilometry: 273 706
kaya napisał(a):
Update z 2017 - Spac mozna, ale na jakikolwiek cichy zakatek raczej bym nie liczyla, lotnisko jest dosyc male.


Lotnisko jest dosyc małe? E ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tulsa lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 09 Sty 2018 12:33 

Rejestracja: 28 Sie 2017
Posty: 86
@MagicDubs bardziej chodzilo mi o to, ze jest "skondensowane", zazwyczaj jak latam z terminalu 1 i jest niesamowity tlok. Moze dlatego lotnisko wydaje mi sie male...
Góra
 Profil Relacje PM off
MagicDubs lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 09 Sty 2018 12:40 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Spałem w Manchesterze kilka dni temu - polecam siedzenia przy męskiej łazience w T1. Jedynym rozpraszającym czynnikiem jest głośna suszarka, ale da się przeżyć. Ja bez większych przeszkód przespałem koło 4 godzin.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group