Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 100 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 01 Sie 2020 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 435
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
Dokładnie tak jest. Zglosilam swoj obiekt noclegowy, ale w wyszukiwarce jest tylko nazwa firmy, która nie ma nic wspólnego z nazwą obiektu. Na infolinii powiedzieli, że nic sie z tym nie da zrobic...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Chupacabra uważa post za pomocny.
 
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#82 PostWysłany: 01 Sie 2020 21:59 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Jak rozliczany jest bon? Dzis dostalem na 1000zl. Chce zaplacic np.250 co z reszta? Gdzie sprawdze ile jeszcze zostalo? Ile wykorzystalem?
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 02 Sie 2020 06:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
W nawiązaniu do wpisu @warsawreceiver o bonie turystycznym w sklepie mięsnym.

Z tym sklepem mięsnym, to dobry pomysł. Szynka z takiego @eskie będzie stara, mocno przerośnięta tłuszczem i zamarynowana w alkoholu z dodatkiem innych niezdrowych substancji.
A udko takiego 3-letniego kaszojada, toż to najczystsza zdrowa żywność.
Idei porceddu propagować nie będę, bo już jednego warna mam. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#84 PostWysłany: 02 Sie 2020 08:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 340
niebieski
Kian napisał(a):
Jak rozliczany jest bon? Dzis dostalem na 1000zl. Chce zaplacic np.250 co z reszta? Gdzie sprawdze ile jeszcze zostalo? Ile wykorzystalem?


Bon można używać wielokrotnie. Ile Ci jeszcze zostało możesz sprawdzić w swoim profilu zaufanym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 02 Sie 2020 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1049
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
A co w sytuacji kiedy dzieciaki kończą 18 lat przed upływem ważności bonu? przepada?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 02 Sie 2020 12:42 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Wiek 18 lat jest ważny tylko, by sam bon otrzymać

Potem do wskazanej daty obowiązywania programu bon jest ważny, byle beneficjent malo czy letni był na rezerwacji

https://www.fly4free.pl/bon-turystyczny ... -2021-rok/

W treści nr telefonu infolinii do pytań
Góra
 Profil Relacje PM off
paweł p uważa post za pomocny.
 
      
#87 PostWysłany: 03 Sie 2020 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 340
niebieski
I jak można było się spodziewać:

Cytuj:
Handel bonami turystycznymi czas start, czyli Polak potrafi

W sieci pojawiły się oferty nielegalnej sprzedaży bonów turystycznych, ceny zaczynają się już od 50 zł. "Atrakcyjne" oferty sprzedaży znaleźć można była już pierwszego dnia, w którym ruszył program.

(...)

W internecie, według ZUS, pojawiły się również oferty płatnych usług dotyczących pomocy przy założeniu PUE ZUS i aktywacji Polskiego Bonu Turystycznego. "Prosimy o rozwagę w podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z takich usług" - apeluje ZUS.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Bon-turystyczny-do-kupienia-w-internecie-7936928.html
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#88 PostWysłany: 05 Sie 2020 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Bon turystyczny dziurawy jak ser szwajcarski? Hotelarze już opowiadają o patencie „na cashback” i o „pralniach bonów”.
https://subiektywnieofinansach.pl/bon-t ... edam-bony/
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#89 PostWysłany: 05 Sie 2020 17:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Najpierw to trzeba zarejestrować obiekt... ja już czekam 10 dzień na rozpatrzenie. Dziś na infolinii dowiedziałem się że max 14 dni roboczych.

A w ogóle wg mnie to poroniony pomysł żeby rejestrować firmy a nie obiekty. Ja mam kilka i w różnych miejscowościach. Skąd niby goście mogą wiedzieć że skoro firmę mam z Władysławowa, to nie mam apartamentów w Juracie?! To tylko jakiś "pacan" który nie ma nic wspólnego z turystyką mógł coś tak idiotycznego wymyślić!
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#90 PostWysłany: 05 Sie 2020 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 340
niebieski
Podobno w taki sposób można było szybciej rejestrować. To tłumaczenie rządzących.
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
#91 PostWysłany: 06 Sie 2020 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
joael napisał(a):
A w ogóle wg mnie to poroniony pomysł żeby rejestrować firmy a nie obiekty. Ja mam kilka i w różnych miejscowościach. Skąd niby goście mogą wiedzieć że skoro firmę mam z Władysławowa, to nie mam apartamentów w Juracie?! To tylko jakiś "pacan" który nie ma nic wspólnego z turystyką mógł coś tak idiotycznego wymyślić!

I niestety raczej małe obiekty na tym stracą. Próbowałem z kilkoma fimami o nazwach typu "PPHU Jacek Kowalski Usługi Kominiarskie" w interesujących mnie miejscowościach, ale wyszukiwanie i uzyskiwanie informacji jest na tyle żmudne i wyczerpujące, że wybrałem obiekt z "hotel" w nazwie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 06 Sie 2020 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
A propos bonu turystycznego, to na liście PTO jest Polski Holding Hotelowy, czyli hotele Renaissance Warszawa, Courtyard Warszawa, Hamtpon Warszawa Airport, Hampton Gdańsk Airport, Moxy Katowice Airport, Best Western Jurata, Golden Tulip Gdańsk, Golden Tulip Międzyzdroje, Holiday Inn Express Rzeszów Airport, Moxy Poznań Airport, Kopernik Olsztyn

Są też np. KRAKÓW AIRPORT HOTEL, Hotel Arłamów, Hotele Gołębiewski, Hotele Desilva, Warmia Park Pluski, Radisson Blu Sobieski, Holiday Inn Józefów, Hotele Diament, Mercure Warszawa Airport

EDIT:
Info od Accora
W związku z pytaniami, informujemy że bonem można opłacać tylko rezerwacje z opcją płatności na miejscu w hotelu.

https://www.facebook.com/ALLaccorPL/pho ... =3&theater
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
Antek12 uważa post za pomocny.
 
      
#93 PostWysłany: 06 Sie 2020 09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
To tak jak wczoraj gość mi robił rezerwację z pełną przedpłatą przez booka i chciał zapłacić bonem :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 06 Sie 2020 10:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Dzięki @skrzat za info - własnie potwierdziłem mailowo z Courtyard Warsaw Airport że można użyć bon przy opłaceniu rezerwacji na miejscu. Oczywiście warunek konieczny - obecność dziecka w hotelu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
#95 PostWysłany: 06 Sie 2020 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
U Janusza na kwaterze nad morzem tym bonem pewnie się nie zapłaci, więc nie widzę dla pewnej grupy społeczeństwa szans na realizację tego bonu. Janusz woli żywą gotówkę, ewentualnie przelew, a nie jakieś kody z ZUSU. Jeszcze mu kontrolo zrobio.

Ciekawy jestem, czy Booking wprowadzi takie oznaczenia, jak wprowadził Travelist odnośnie realizacji "bonu" w wybranym hotelu.
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#96 PostWysłany: 09 Sie 2020 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Jeżeli ktoś mi zrobi rezerwację przez booka na pewno nie będę akceptował bonów, tak samo moi znajomi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 10 Sie 2020 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Czemu? Ja właśnie moją rezerwację zrobiłem przez booking i opłacę bonem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 10 Sie 2020 09:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 435
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
Pewnie to po prostu decyzja taka a nie inna własciciela. Jesli tylko na booking w opcjach płatności jest "zaplac na miejscu" to nie widze przeszkód, by bon zrealizowac.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
#99 PostWysłany: 20 Maj 2021 23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Mam dziwne wrażenie, że w tym roku wszystkie obiekty zainteresowane uczestnictwem w programie muszą się zapisywać od nowa. Rzeczywiście tak jest? Żaden z trzech obiektów w Polsce, w których nocowałem w zeszłym roku przy użyciu bonu, w tym roku nie jest dostępny na mapie obiektów. Dodatkowo mapa jest dość uboga w obiekty noclegowe.

Dziwny system, bo miejsc noclegowych w Polsce na wakacje ubywa szybko, ale bon jest reaktywowany w żółwim tempie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 21 Maj 2021 06:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Tak. Ja dopisałem swoje obiekty jeszcze raz. Praktycznie każda rezerwacja na sezon jest na tel z opłacaniem bonem
Góra
 Profil Relacje PM off
Djorkaeff lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 100 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group