Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: ( 7P ) Air Panama
#1 PostWysłany: 25 Lut 2019 16:09 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Mniej znana od Copy linia z Panamy, głównie kraj + Kostaryka i chyba Kolumbia, operują z Panamy ze starego lotniska, flota też nie nowa, chciałbym polecieć z Panamy na Bocas del Toro, leciał ktoś?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Porto na 5 dni za 1349 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + hotel Porto na 5 dni za 1349 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + hotel
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
 Temat postu: Re: ( 7P ) Air Panama
#2 PostWysłany: 27 Lut 2019 12:17 

Rejestracja: 07 Maj 2012
Posty: 6
Leciałem w listopadzie zeszłego roku z Panama City do Bocas, samolot z poprzedniej ery latania, z popielniczkami w podłokietnikach ;) Samolot to Fokker F50. Na innych destynacjach latają cessną grand caravan, równocześnie z nami startowała jedna z trzema osobami na pokładzie.
Lot trwał niecałą godzinę, w trakcie podali napoje i jakieś śmieszne herbatniki. Na pokładzie było może z 15 osób.
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: ( 7P ) Air Panama
#3 PostWysłany: 27 Lut 2019 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
@neverstopexploring - leciałem kilkanaście miesięcy temu liniami Air Panama na locie międzynarodowym: z San Jose (Kostaryka) do Panama City.

W moim przypadku: dość wiekowy Fokker100 (miał wtedy 26 lat, sądząc po rejestracji), wnętrze mocno sfatygowane, cena za przelot była z kategorii tych atrakcyjnych.

Z ciekawostek: bardzo mało pasażerów na pokładzie. Plusem lotów Air Panama jest lotnisko w stolicy, z którego operują, czyli Albrook (PAC). Interesujące doświadczenie ;)
Załącznik:
AirPanama.jpg
AirPanama.jpg [ 150.71 KiB | Obejrzany 3906 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: ( 7P ) Air Panama
#4 PostWysłany: 01 Mar 2019 12:31 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Bilety kupowaliście on line? Przechodzą polskie karty?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ( 7P ) Air Panama
#5 PostWysłany: 01 Mar 2019 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
Online. Płatność polską kartą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ( 7P ) Air Panama
#6 PostWysłany: 02 Mar 2019 12:45 

Rejestracja: 07 Maj 2012
Posty: 6
Ja płaciłem revolutem ale nie przeszło od razu, miałem z tym trochę problemów. Potem musiałem jeszcze dzwonić na infolinię żeby dostać etixy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ( 7P ) Air Panama
#7 PostWysłany: 02 Mar 2019 21:47 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Po wpisaniu danych w pierwszym kroku strona mnie wyrzuca z błędem przy którym nie jest napisane czym jest spowodowany./edit, poszło
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ( 7P ) Air Panama
#8 PostWysłany: 19 Kwi 2019 21:06 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Podróż do Bocas na Fokkerze 50 z popielniczkami:D

Generalnie lot jak lot, ale fajny samolot nieistniejącej już firmy do kolekcji, co ciekawe częstują napojem i przekąską w formie tych smażonych plantanów, miło

Odbiór bagażu w Bocas z "dziury":)


Image

Image

Image
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
OradeaOrbea lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: ( 7P ) Air Panama
#9 PostWysłany: 08 Cze 2022 11:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 54
A niech ktoś mi powie jak wygląda kwestia tego bagażu podręcznego - na stronie jest info 1 pieza (4 kg). Będę miał ze sobą jedynie podręczny pewnie ~7-8 kg - ale CZTERY to już lekka przesadza. Jak to wygląda w praktyce? Będzie dopłata za te extra 2-3 kg?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group