Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 270 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 04 Lut 2013 17:59 

Rejestracja: 05 Gru 2010
Posty: 140
Image



Wydaje się, że warunki otrzymania stówki są bardzo proste.
Łączne wpływy na konto w okresie 3 miesięcy od dnia złożenia wniosku o otwarcie konta wyniosą min. 1000 zł,
oraz należy dokonać kartą jedną transakcję bezgotówkową w okresie 3 miesięcy od dnia złożenia wniosku o otwarcie konta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#262 PostWysłany: 04 Lut 2013 19:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Darek9634 napisał(a):


Wydaje się, że warunki otrzymania stówki są bardzo proste.
Łączne wpływy na konto w okresie 3 miesięcy od dnia złożenia wniosku o otwarcie konta wyniosą min. 1000 zł,
oraz należy dokonać kartą jedną transakcję bezgotówkową w okresie 3 miesięcy od dnia złożenia wniosku o otwarcie konta

http://livesmarter.pl/meritum-bank-100- ... facebooka/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 15 Lut 2013 04:29 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2382
platynowy
Mogę podbić temat "proponowanych kart kredytowych"? Czy tylko mBank i Millennium to praktykują?

Blackall, z tego co czytałem mBank zaproponował Ci kk. Czy przelewałeś z własnego konta osobistego, czy z konta innej osoby albo firmy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#264 PostWysłany: 15 Lut 2013 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
NBE322 napisał(a):
Mogę podbić temat "proponowanych kart kredytowych"? Czy tylko mBank i Millennium to praktykują?

Blackall, z tego co czytałem mBank zaproponował Ci kk. Czy przelewałeś z własnego konta osobistego, czy z konta innej osoby albo firmy?

sam sobie. Wtedy bodajże po przelewaniu przez 4-5 mies ok. 6 tys PLN zaproponowali limit 13 tys.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#265 PostWysłany: 23 Maj 2013 15:51 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
Czy zrobienie przelewu w EUR z emax EUR w mbanku - na konto walutowe w EUR w kantorze Alior Banku kosztuje 5PLN?
Czy wymiana EUR na PLN w kantorze Alior Banku kosztuje 0PLN?
Czy przelanie środków z konta PLN w kantorze Alior Banku - na inne konto w PLN nic nie kosztuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#266 PostWysłany: 23 Maj 2013 18:55 

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 102
1. Tak - przelew SEPA.
2. Tak
3. Tak - "darmowe przelewy wymienionych środków"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#267 PostWysłany: 27 Paź 2013 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Odkopie troche temat, bo dziś wypuściłem oficjalnie prawdopodobnie najlepsza porównywarkę kont bankowych w Polsce. Nie chodzi tu o wybór konta, które da bezpłatne bankomaty, będzie darmowe itp. Tu chodzi o to, żeby wskazać zestaw kont, które przy zadanych wydatkach dadzą jak najwięcej zarobić :-) Oczywiście można sobie sprawdzać dla dowolnych danych :)

Have fun: Porównywarka kont bankowych - konta.livesmarter.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 27 Paź 2013 17:33 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
Fajna opcja, jeśli ktoś zagłębi się w szczegóły promocji i zwrotów
Szkoda że już mam 90% tych kont założone :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#269 PostWysłany: 07 Lut 2014 01:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
To likwiduj te już "zużyte", często się zdarza (BZ WBK, ING, mBank wyliczając tylko te co sam niedawno skorzystałem) że banki przy nowych promocjach dopuszczają klientów którzy mieli w nich kiedyś konto, ale zlikwidowali np. przed rokiem albo wcześniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 07 Lut 2014 10:15 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
rml napisał(a):
To likwiduj te już "zużyte", często się zdarza (BZ WBK, ING, mBank wyliczając tylko te co sam niedawno skorzystałem) że banki przy nowych promocjach dopuszczają klientów którzy mieli w nich kiedyś konto, ale zlikwidowali np. przed rokiem albo wcześniej.


To wiadomo... 40% z tych 90% już pozamykane ;)
Szkoda tylko że nie ma teraz co otwierać. :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 270 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group