Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1132 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 53, 54, 55, 56, 57  Następna
Autor Wiadomość
#1101 PostWysłany: 25 Lut 2015 18:30 

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 163
Loty: 17
Kilometry: 15 969
O jaki kupon konkretnie chodzi? Bo pamiętam tylko ten co był ważny do końca 2014 roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacyjne loty do Grecji z 5 miast od 324 PLN Wakacyjne loty do Grecji z 5 miast od 324 PLN
Wakacje i nie tylko w USA: Phoenix z Katowic i Warszawy od 1997 PLN Wakacje i nie tylko w USA: Phoenix z Katowic i Warszawy od 1997 PLN
#1102 PostWysłany: 01 Mar 2015 21:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1445
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
swego czasu był kod na -12e besmart , który już nie działa .. Czy jest jakaś inna jego odmiana, chodzi mi o zniżkę -12 do -15 euro?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1103 PostWysłany: 01 Mar 2015 22:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2614
Loty: 243
Kilometry: 297 179
lendziro napisał(a):
swego czasu był kod na -12e besmart , który już nie działa .. Czy jest jakaś inna jego odmiana, chodzi mi o zniżkę -12 do -15 euro?

Jeszcze niedawno działał "bright" na -40% więc nie wiem czy aktualne nadal, jak masz kurs za +-30€ to zniżka podobna jak w "besmart".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1104 PostWysłany: 12 Mar 2015 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
Zniżka na 5 EUR/USD/GBP przy rezerwacji przez aplikację na iOS lub Android:

Cytuj:
Use the following code for your next booking with the Blacklane app to receive a $5 discount!

Voucher code*:
BLACKAPP2015

*The voucher can only be redeemed from the app. Simply enter it at the last page of the booking process. The voucher amount is equal across all Blacklane currencies - euro, pound and US dollar
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1105 PostWysłany: 22 Mar 2015 21:51 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2340
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Oddam kupony na 10 euro. Nie dużo, ale może komus sie przyda. Mam ich sporo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1106 PostWysłany: 22 Mar 2015 22:54 

Rejestracja: 07 Lip 2013
Posty: 36
Ja akurat bym chętnie przygarnął, bo by się bardzo przydało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1107 PostWysłany: 22 Mar 2015 22:59 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 495
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Też mam ich kilka, aczkolwiek myślałem że są nic nie warte biorąc pod uwagę fakt, iż każdy kod polecający daje zniżkę na pierwszy przejazd właśnie w tej wysokości...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1108 PostWysłany: 22 Mar 2015 23:21 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2340
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Załącznik:
czarny-mercedes-s63-amg-575km-black-bison-edition-warszawa-i-okolice.jpg
czarny-mercedes-s63-amg-575km-black-bison-edition-warszawa-i-okolice.jpg [ 175.51 KiB | Obejrzany 7854 razy ]


Chyba było to auto z wyższej klasy

scorpion1077 napisał(a):
Też mam ich kilka, aczkolwiek myślałem że są nic nie warte biorąc pod uwagę fakt, iż każdy kod polecający daje zniżkę na pierwszy przejazd właśnie w tej wysokości...


Też tak myslalem, ale postanowiłem napisać do Blacklane i spytać się czy nie mogą mi tych kuponów połączyć i okazało się, że mogą. W taki o to sposób połączyli mi 5 kuponów i za przejazd do Modlina nie zapłaciłem nic. Nie wiem czy był to pierwszy przypadek, gdy ktoś zwrócił się do nich z pytaniem czy miałem niesamowitego farta, że trafiłem na taką osobę, ale się udało. Gdy chciałem połączyć kolejne kupony napisali mi stanowcze NIE. Groźby i prośby nie pomogły. Zgodnie z ich polityka nie łacza kupnow, a moj przypadek to był błąd.

PS Kod polecający działa na pierwszy przejazd nie wszyscy chcą zakładać kilkanaście kont
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
nick uważa post za pomocny.
 
      
#1109 PostWysłany: 30 Mar 2015 12:00 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2773
złoty
20% z kodem HAPPYEASTER, raczej nie spersonalizowany, bo mało oryginalny.
Warunki:
Easter is coming and Blacklane would like to offer you a special discount. Get 20% off all rides taken between 3 - 6 April, Good Friday to Easter Monday, with this voucher. Whether you have time off or it’s business as usual, get around in a timely and stress-free manner over the Easter weekend!
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1110 PostWysłany: 31 Mar 2015 10:26 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3885
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Też to dostałem na maila, więc myslę, że można śmiało używać.

-- 07 Kwi 2015 09:09 --

CEO Blacklane napisał do mnie maila, to się tu podzielę ;) wynikałoby z tego, że ludzie jednak jeżdżą nie tylko darmówkami na kodach i może firma nie skończy jak AFT:

Cytuj:
Dear ,

I want to personally thank you for trusting Blacklane. We’ve had a tremendous start to the year and I’d like to share the news with you directly.

First, Blacklane will be the first fully integrated provider in the Amadeus Taxi & Transfer solution. Amadeus is one of the world’s largest travel technology companies, connecting thousands of online travel agents to flight, hotel and vehicle inventories. Our new partnership means that you’ll be able to book Blacklane rides as easily as you do flights and hotels, and all in the same reservation. If you’d like to know more, you can read our blog post on the Amadeus site.

Second, Blacklane was recognized for outstanding customer service by the Stevie Awards, the Oscars of the business community. We have built a 24/7 team that mirrors the excellent service you receive on the ground, and our efforts have been rewarded by this prestigious recognition.

Finally, on behalf of the entire Blacklane team, I want to again say thanks. Last week Blacklane was named as Germany’s fastest growing technology startup -- and a finalist to become the fastest growing startup in Europe -- by the European news site The Next Web. This has only been possible because you have been choosing to ride in Blacklane cars around the world.

We are grateful for your continuous trust in us and in our professional drivers. We have come a long way already this year, but know how much more remains. We will continue to work hard to exceed your expectations on the steep journey ahead.

Sincerely,
Jens Wohltorf
Co-founder and CEO
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1111 PostWysłany: 29 Kwi 2015 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 385
Loty: 548
Kilometry: 1 022 861
niebieski
Podróżując w maju możemy uzyskać każdorazowo voucher w wysokości 10$ (voucher otrzymamy dopiero 15 czerwca)
Wystarczy wpisać kod SPRING2015 podczas dokonywania rezerwacji przejazdu.

It’s halfway through spring, and we are enjoying the warmer weather, sunnier skies and blossoming trees! We want to share our good vibes with you and put a spring in your step, so any Blacklane ride you book and take in May comes with a special bonus.

During May, Blacklane is giving you the chance to earn $10 for every ride!

How it works

To participate, book and take a ride in May using the code* SPRING2015. Enter this in your last step of booking, in the box marked ‘Voucher code.’

Each ride in May using this code will earn you a $10 voucher, which you will receive on 15 June 2015.

For example, if you ride 5 times in May, you will earn a $50 voucher! The more rides you take, the more you will earn.


* Rides must be booked and take place in May. In June we will count how many rides are marked with the code SPRING2015 and provide a combined voucher made up of $10 per ride. Voucher amounts are equal across all Blacklane currencies - euro, pound and US dollar. The SPRING2015 voucher will not apply a discount to your ride.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1112 PostWysłany: 28 Maj 2015 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1445
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
chciałem dzisaj użyć własnie kodu SPRING2015 . Wybrałem trase w Waw za 19 eur.. Po zaaplikowaniu koru otrzymałem informacje że kod jest zaakceptowany ale cena pozostała 19 eur. Czy wraz z nową odsłoną strony coś sie zmieniło? Kiedyś kwota kuponu przy aplikacji pomniejszała cene końcową? Czy teraz sami pobierają pomniejszoną cene pomimo widocznej nominalnej?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1113 PostWysłany: 28 Maj 2015 20:46 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 890
niebieski
A czytałeś warunki kuponu które masz wyżej?

Cytuj:
The SPRING2015 voucher will not apply a discount to your ride.


Tyle w temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Czarmander lubi ten post.
 
      
#1114 PostWysłany: 28 Maj 2015 22:42 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
lendziro napisał(a):
chciałem dzisaj użyć własnie kodu SPRING2015 . Wybrałem trase w Waw za 19 eur.. Po zaaplikowaniu koru otrzymałem informacje że kod jest zaakceptowany ale cena pozostała 19 eur. Czy wraz z nową odsłoną strony coś sie zmieniło? Kiedyś kwota kuponu przy aplikacji pomniejszała cene końcową? Czy teraz sami pobierają pomniejszoną cene pomimo widocznej nominalnej?


W tym kodzie chodzi o to ze wpisujesz go, a po odbytym kursie, w czerwcu otrzymasz kod znizkowy na 10 usd. Najpierw jedziesz, potem kod. Juz tak było kiedyś.
Góra
 Profil Relacje PM off
Asiaaar lubi ten post.
Asiaaar uważa post za pomocny.
 
      
#1115 PostWysłany: 29 Maj 2015 08:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1445
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
ok. Dzięki za wyjaśnienia.
Kiedyś w profilu (przed zmianą liftingu strony) były kody polecające na 10 EUR . Teraz nie mogę tego znaleźć . Czy gdzieś są? Jeśli nie to czy istnieje jakiś aktualny kod rabatowy? (może być na 1wszy przejazd)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1116 PostWysłany: 31 Maj 2015 00:26 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 495
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Scorpion1077 napisał(a):
Też mam ich kilka, aczkolwiek myślałem że są nic nie warte biorąc pod uwagę fakt, iż każdy kod polecający daje zniżkę na pierwszy przejazd właśnie w tej wysokości...)


Tak jak pisałem troszkę wyżej, mam pare kodów na kwotę 10e z których sam nie skorzystam, tak więc jeśli ktoś potrzebuje to zapraszam na priv, szkoda aby przepadły.

-- 04 Cze 2015 21:27 --

Image


Ever thought it would be great to book your Blacklane ride on the go? Well you can! Download our app for iOS or Android and book a ride wherever you are, whenever you want. With the Blacklane app you can:
Book your rides in under a minute
See a complete summary of your ride before you book
Access your account to view and manage your rides
Update your personal information and credit card details
Rate your ride
Use the following code for your next booking with the Blacklane app to receive a $5 discount!


Voucher code*:
BLACKAPP2015

*The voucher can only be redeemed from the app. Simply enter it at the last page of the booking process. Bookings must be made until 18 June 2015. The voucher amount is equal across all Blacklane currencies - euro, pound and US dollar.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1117 PostWysłany: 05 Cze 2015 10:03 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7823
Podbijam bo nasze autołączenie zawiodło i nie widać że pojawił się nowy kod.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
#1118 PostWysłany: 11 Cze 2015 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 385
Loty: 548
Kilometry: 1 022 861
niebieski
Blacklane is available for more than trips between airports and hotels: Book a ride this upcoming weekend and take a break from your routine.

Planning to head to a concert downtown? Let us drop you off. Hoping to impress your in-laws at Sunday brunch? Reserve rides for them to and from the restaurant. Researching local wineries for your weekend wine tour? Book Blacklane to take you into wine country.

Whatever your plans, book now to save $10 on all rides this weekend* with voucher code: BL10WE24.
Załącznik:
blacklane.jpg
blacklane.jpg [ 170.57 KiB | Obejrzany 6096 razy ]

*This voucher is only valid for rides on 13 June and 14 June. The voucher amount is equal across all Blacklane currencies - euro, pound and US dollar. The promotion is not available in Bangalore, Bangkok, Bratislava, Gdansk, Hamburg, Hanoi, Kiev, Krakow, Kuala Lumpur, Moscow, Poznan, St. Petersburg, Taipei, Warsaw and Zagreb. If your booking does not meet the above-mentioned criteria, Blacklane can revert the charge back to full price.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
apadlo lubi ten post.
apadlo uważa post za pomocny.
 
      
#1119 PostWysłany: 11 Cze 2015 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
Dostałem kody zniżkowe na 25% na pierwszą rocznicę rejestracji w BL. Nie wiem, czy są przypisane do konkretnego konta, więc jak ktoś chce niech próbuje:

HPPY15YFNMD
HPPY15AZXMF
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1120 PostWysłany: 12 Cze 2015 08:25 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3885
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Dostałem na maila 10$ na przejażdżkę w ten weekend:

Dear ...,

Blacklane is available for more than trips between airports and hotels: Book a ride this upcoming weekend and take a break from your routine.

Planning to head to a concert downtown? Let us drop you off. Hoping to impress your in-laws at Sunday brunch? Reserve rides for them to and from the restaurant. Researching local wineries for your weekend wine tour? Book Blacklane to take you into wine country.

Whatever your plans, book now to save $10 on all rides this weekend* with voucher code:
BL10WE24.

Ale co ciekawe w treści maila jest też taka informacja:

Załączniki:
1111.png
1111.png [ 1.8 KiB | Obejrzany 5952 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1132 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 53, 54, 55, 56, 57  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group