Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Gru 2019 18:34 

Rejestracja: 10 Sty 2019
Posty: 5
Witam ;)
W lutym lub marcu planuję wyjazd na Andamany a tym samym po drodze krótkie zwiedzenie Indii. W Indiach wolałabym uniknąć tłoku i największych miast jeżeli to w ogóle możliwe. Czy ktoś z Was podróżował może na tej trasie i ma jakieś wskazówki? Z którego miasta (Indie) najlepiej kupić lot na Andamany? Lub macie może jakiś inny plan jak najłatwiej się docelowo na Andamany? Wszystko w trakcie planowania, więc każda pomoc się przyda :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 04 Gru 2019 22:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 188
Kilometry: 360 656
niebieski
Zdecydowanie najwięcej połączeń masz z Kalkuty i Chennai. Ale spokojnie znajdziesz też loty z Delhi, Mumbaju czy Hyderabadu. Także możliwości jest dużo. Jeżeli chcesz zwiedzać północ, to celuj w Kalkutę, jeżeli południe to z Chennai. W Indiach jest sporo linii lotniczych i możesz też składać loty z przesiadkami (punktualność jest lepsza niż w przypadku pociągów ;) ).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kocialka lubi ten post.
Kocialka uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 04 Gru 2019 22:58 

Rejestracja: 10 Sty 2019
Posty: 5
Dziękuję za odpowiedź :) Zastanawiam się nad rozpoczęciem podróży w New Delhi. Korzystając z pobytu w Indiach na pewno nie chciałabym pominąć Taj Mahal a później myślałam o kierowaniu się bardziej na południe w stronę Chennai tak jak piszesz. Czytałam też że w Goa jest dość ładnie i nie ma takiego brudu. Nie wiem tylko czy uda mi się to wszystko połączyć logistycznie ?. Szczerze mówiąc obawiam się trochę tych Indyjskich pociągów ? Dalej z górki bo z Chennai będzie już można bezpośrednio dostać się na Andamany. Swoją drogą polecacie może jakieś konkretne miejsca na Andamanach? ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Gru 2019 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 188
Kilometry: 360 656
niebieski
Od siebie w kwestii noclegu na Andamanach spokojnie mogę polecić Emerald Gecko na Havelock Island. Jeżeli chodzi o Indie kontynentalne myślę, że raczej lepiej skupić się na konkretnym regionie, niż jeździć po całym kraju, żeby zobaczyć jak najwięcej. Jeżeli to pierwszy raz to może jednak Goa, jest najmniej brudu. No chyba, że masz jakiś miesiąc czasu, to wtedy można już poszaleć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kocialka uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 04 Gru 2019 23:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
My kupiliśmy przelot na Andamany z Emiratów Arabskich, konkretnie z Szardży, w przyzwoitej cenie. Nie zależało nam na zwiedzaniu Indii kontynentalnych, mieliśmy tylko 1 dzień + noc w Chennai w drodze do. Podróż Szardża - Chennai (międzylądowanie w Trivantrum pomiędzy SHJ a MAA) - Port Blair i tak samo z powrotem na jednym bilecie Air India. Minus taki, że do Szardży trzeba się było jakoś dostać. Ale jak ktoś chce pozwiedzać Emiraty bo ich nie zna, to właśnie ma okazję.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kocialka uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 07 Gru 2019 12:01 

Rejestracja: 10 Sty 2019
Posty: 5
Racja ukrócimy jednak zwiedzanie Indii i spędzimy czas na Goa oraz obejrzymy Taj Mahal, ponieważ planujemy wyladowac w New Delhi. A macie może jakieś konkretne miejsca do polecenia na Andamanach? Chodzi mi o wyspy bądź plaże warte zobaczenia? Moje kolejne pytanie czy koszty transportu między wyspami jak i na miejscu są duże? I dziękuję , jesteście bardzo pomocni ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Sty 2020 14:24 

Rejestracja: 05 Sty 2016
Posty: 35
Loty: 170
Kilometry: 346 957
[*]Ja kupowałem bilety na promy Makruzz w cenie ok 60-80 pln za osobę za rejs (Port Blair-Havelock, Havelock-Neil, Neil-Port Blair) na luty. Średnio wyszło ok. 70 pln. Z tego co czytałem promy publiczne są o połowe tańsze.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 15 Sty 2020 21:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 509
Kilometry: 602 217
niebieski
Niestety trzeba wstać wcześnie rano i koczować przy kasie od 6 rano, ale pierwszeństwo kupna mają mieszkańcy. Rzeczywiście cena ok. 30 zł.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group