Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 26 Lut 2017 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 117
Loty: 17
Kilometry: 31 857
Planuję kupić przejazd ze Stanstead do Colchester. Zauważyłem, że jest opcja flex za dodatkowe 5funtów, która (jeśli dobrze rozumiem) umożliwia skorzystanie z każdego autokaru 12 h przed i po czasie odjazdu (oczywiście pod warunkiem wolnych miejsc). Autokar na, który na pewno zdąże kosztuje aktualnie 14 funtów, najtańszy (jeszcze nawet przed moim przylotem) kosztuje 10funtów. Czy mogą kupić ten za 10 + flex (czyli dopłacam tylko 1 funt do nominalnej ceny najsensowniejszego autokaru), a mam luz i mogę pojechać wcześniejszym jak zdążę lub późniejszym w razie opóźnienia? Czy to bardziej skomplikowane (np muszę kupić nowy bilet i potem bawić się w refundy).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 15 Mar 2017 00:43 

Rejestracja: 15 Mar 2017
Posty: 4
borkowicz napisał(a):
Planuję kupić przejazd ze Stanstead do Colchester. Zauważyłem, że jest opcja flex za dodatkowe 5funtów, która (jeśli dobrze rozumiem) umożliwia skorzystanie z każdego autokaru 12 h przed i po czasie odjazdu (oczywiście pod warunkiem wolnych miejsc). Autokar na, który na pewno zdąże kosztuje aktualnie 14 funtów, najtańszy (jeszcze nawet przed moim przylotem) kosztuje 10funtów. Czy mogą kupić ten za 10 + flex (czyli dopłacam tylko 1 funt do nominalnej ceny najsensowniejszego autokaru), a mam luz i mogę pojechać wcześniejszym jak zdążę lub późniejszym w razie opóźnienia? Czy to bardziej skomplikowane (np muszę kupić nowy bilet i potem bawić się w refundy).


Nie kupuj biletu flex , bo nigdzy nie wsiądziesz do busa, i będziesz brał taxe na lotnisko. Naprawde widziałem to na własne oczy, że ludzie z OPEn Ticket sobie mogli ten ticket włożyć w ..... No chyba , że masz jakieś szczęście ,ale osobiście mówie : NIE KUPUJ BILETU OPEN, bo będziesz mieć problem z wejściem do busa, bo się okaże że wszystkie busy są fully booked i Cie nie wpuszczą
Góra
 Profil Relacje PM off
borkowicz uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 01 Cze 2017 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1791
srebrny
National Express jest na topcashback:
Załącznik:
nationalexpress.jpg
nationalexpress.jpg [ 23.93 KiB | Obejrzany 7784 razy ]
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 21 Lip 2018 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2013
Posty: 98
Loty: 104
Kilometry: 267 136
Może ktoś potwierdzić że nadal można wejść do autobusu pokazując bilet w telefonie i nie trzeba mieć wydruku? Chodzi o autobus z Luton do Victoria station.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 21 Lip 2018 21:28 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Wchodziłem tak w marcu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 10 Sie 2018 23:35 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
Mam pytanie:
czy jeśli ląduję o 7.25 to zdążę na autobus o 8.05? a jeśli nie to czy na ten bilet wpuszczą mnie na następny?
Kupuję bilet i w jakiej postaci on do mnie przychodzi? na maila?
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 11 Sie 2018 00:00 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
jesli to Luton, to tak, ale trzeba sie pospieszyc do kontroli i najlepiej skorzystac z automatow. bilety dostajesz na maila, mozesz wykorzystac na kolejny kurs jak beda miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
katka256 uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 11 Sie 2018 06:19 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Chciałem powiadomić, że pojawiły się bilety z Luton na listopad. Zauważyłem też lekki wzrost cen - do tej pory bilety dla dwoje kosztowały mnie 3,98 GBP, teraz jest to 6,98.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 11 Sie 2018 13:06 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
A możecie podowiedziec jaka stacje wysiadkowa wybrac, jesli nocleg kolo metra waterloo?
i czy przystanek na lotnisku jest gdzies daleko od wejscia?jak jest oznaczony?
Bedę z dzieckiem, ktore nie ma paszportu biometrycznego :(
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 11 Sie 2018 13:11 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Przystanek jest 50 metrów od wyjścia, nie sposób go nie zauważyć.


Ostatnio edytowany przez d-t-x, 11 Sie 2018 13:19, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 11 Sie 2018 13:15 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
dojedziesz do victoria i tam jest metro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 11 Sie 2018 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
ibartek napisał(a):
[...] mozesz wykorzystac na kolejny kurs jak beda miejsca.

Jesteś pewien, że w autobusach national express tak to działa? Na stronie easy bus jest informacja o możliwości wykorzystania biletu do godziny później w ich autobusach, natomiast strona national express mówi, że w przypadku opóźnień lotów można wcześniej zakupić opcję change & go za 5 funtów, która umożliwia wykorzystanie biletu 12 godzin przed i po czasie odjazdu autobusu. Nie ma nic o godzinnej elastyczności.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 11 Sie 2018 14:09 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Tak, możesz jechać kursem o 60 min. wcześniejszym lub późniejszym ale pod warunkiem, że bilet został zakupiony na stronie Easybusa.
Załączam informacje z biletu.
Załącznik:
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 139.44 KiB | Obejrzany 6590 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Pabloo uważa post za pomocny.
 
      
#34 PostWysłany: 11 Sie 2018 16:56 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
no to dupa, bo bilet kupilam na stronie NE a nie easybusa, wyszedł ok 8f taniej :(
nie ma wczesniejszych przystankow przed Victoria, ktore sa blizej Waterloo?
i może ktoś zna się na Londynie i mógłby odpowiedzieć na kila pytań na priv? to proszę o kontakt
dziekuje
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 11 Sie 2018 18:29 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
z ponad 5 razy próbowałem pojechać wcześniejszym autobusem i za każdym razem kierowca tylko spojrzał na bilet i kazał mi czekać na moją godzinę; i za każdym razem kierowcy byli niemili i nie mieli dla mnie słowa wyjaśnienia, dlaczego nie chcą mnie zabrać, pomimo, że bilet pozwalał mi na to; nie chcieli ze mną dyskutować; nie i koniec; dodam, że za każdym razem autobus odjeżdżał wypełniony może w 25% procentach; a jakie są Wasze doświadczenia w tym względzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 11 Sie 2018 23:08 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 138
katka256 napisał(a):
nie ma wczesniejszych przystankow przed Victoria, ktore sa blizej Waterloo?


Przystanków pod Waterloo jest trochę, zależy skąd jedziesz:) Z Victorii na Waterloo jest 30 min spacerkiem, po drodze można odhaczyć kilka londyńskich atrakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 11 Sie 2018 23:53 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
lukasz666 napisał(a):
z ponad 5 razy próbowałem pojechać wcześniejszym autobusem i za każdym razem kierowca tylko spojrzał na bilet i kazał mi czekać na moją godzinę; i za każdym razem kierowcy byli niemili i nie mieli dla mnie słowa wyjaśnienia, dlaczego nie chcą mnie zabrać, pomimo, że bilet pozwalał mi na to; nie chcieli ze mną dyskutować; nie i koniec; dodam, że za każdym razem autobus odjeżdżał wypełniony może w 25% procentach; a jakie są Wasze doświadczenia w tym względzie?

Jak jechałem z dowolnego lotniska/na lotnisko to nigdy nie było problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 12 Sie 2018 06:01 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ja jechałem dwukrotnie i nie miałem żadnych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 01 Paź 2019 19:51 

Rejestracja: 06 Lip 2016
Posty: 47
Miał ktoś może doświadczenie z ne z canterbury ?(ogólnie z turystycznych miasteczek)

Okazuje się że muszę skrócić wizytę z canterbury i spróbować jechać autobusem (na bilecie na godzinę późniejszym). Nowy bilet teraz kosztuje ponad 17 dlatego zapytuje się o możliwości. Tak posiadam najtansza opcję biletu.Czy przymykają oko?

Z ne Tylko miałam na lotnisku i nie miałam problemów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 19 Lut 2023 14:36 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 23
Czy bilet można kupić u kierowcy czy najlepiej na stronie NE? Czy jest różnica w cenie? Trasa Leeds- Manchester
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group