Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Mar 2016 00:38 

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 35
Loty: 62
Kilometry: 103 859
Czy ktos z was wypozyczal samochod w Berlinie (lotnisko) z opcja wjazdu do Polski? Laduje za kilka tygodni i bede potrzebowal samochodem dostac sie do Pl na 5 dni.
Czy znacie godne polecenia wypozyczalnie? I czy ktos cos wie o dodatkowych kosztach?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#2 PostWysłany: 08 Sie 2019 08:46 

Rejestracja: 28 Cze 2019
Posty: 36
Loty: 31
Kilometry: 86 519
Planuje za tydzień wycieczkę do Berlina i jako że moje auto już jest stare chciałem na tą wyprawę wynająć auto z wypożyczalni. Najlepszą ofertę znalazłem na stronie Holidayautos z wypożyczalni Express w Modlinie.
Teraz mam pytania:
-Czy wypożyczalnia wydaje normalnie dowód rejestracyjny?
-Czy mogę legalnie jechać do Niemiec tym autem, a w Berlinie kupić zieloną nalepkę Umweltzone na to auto?
-Czy ktoś coś wie o pośredniku Holidayautos i wypożyczalni Express, czy są godni zaufania?

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Sie 2019 10:51 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ja brałem auto z Express na tydzień z Wrocławia jak moje auto było zepsute. Dostałem normalnie dowód rejestracyjny. Obsługa była bardzo miła, nie czepiali się drobiazgów przy oddawaniu auta. Nie kupowałem naklejki, bo w Berlinie nie wjeżdżałem do Umweltzony, ale możesz ich o to zapytać. Generalnie wypożyczalnia godna polecenia (jest to część większej grupy kapitałowej, która jest właścicielem m.in. Traficara).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Sie 2019 12:05 

Rejestracja: 28 Cze 2019
Posty: 36
Loty: 31
Kilometry: 86 519
Ok. Dziękuję, zaraz do nich zadzwonię zapytać o Umweltzone. A czy warunki wypożyczenia zmieniają się przez to że biorę przez pośrednika Holidayautos? Bo oferują oni cene sporo niższą niż bezpośrednio w Expressie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Sie 2019 12:36 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Nie sądzę. Ja brałem przez easyrentacar i warunki były dokładnie takie same. Poczytaj dokładnie warunki na stronie pośrednika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group