Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 12 Lip 2022 05:53 

Chcialam uzupelnic. Rzeczywiscie 24h przed odlotem dostalam karte pokladowa. Czyli wszystko na spokojnie, zalatwione.
Natomiast kontakt z konsultantami kiwi uwazam za beznadziejny. Na czatach maja roboty, a na liniach tlf osoby ze slabym angielskim...
 Relacje PM off  

#62 PostWysłany: 03 Sie 2022 14:30 

Witam.

Kupiłem 4 bilety przez Kiwi na trasie Kraków-Szczecin. Podajac dane do odprawy online zorientowałem się, że córka nie posiada dowodu osobistego ani paszportu i w polu dowód osobisty wpisałem legitymacja (data bezterminowo). Czy to wystarczy do bezproblemowego wydania karty pokładowej ? Bo wiem, że na legimację szkolną może jechać.

z góry dzieki za odpowiedz
 Relacje PM off  

#63 PostWysłany: 03 Sie 2022 14:33 

Loty: 44
Kilometry: 65 890
srebrny
Wystarczy.
 Relacje PM off
faronaldo lubi ten post.
faronaldo uważa post za pomocny.

#64 PostWysłany: 23 Sie 2022 15:26 

Hej,

Mam lot przez kiwi na wizzair. Znajomy podał dane mojego dowodu ale pomylił miesiąc ważności dokumentu. Kiwi chce za zmianę 150zl. Wątpliwe raczej ze to sprawdza? Wszystkie dane są ok tylko data ważności dowodu. Co myślicie?
 Relacje PM off  

#65 PostWysłany: 23 Sie 2022 16:26 
Awatar użytkownika

złoty
Myślę żeby przysłali BP jak jest.
Nikomu nic nie mówić. Nie denerwować się, lecieć.
Więcej nie kupować na kiwi
 Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.

#66 PostWysłany: 11 Paź 2022 07:50 

Chcialem zrobic taki maly update. Tez zakupilem bilety przez kiwi co prawda na styczen dodatkowa wzialem kiwi gwarancje. Wybralem rowniez sobie miejsca w samolocie dzieki czemu moge sie odprawic 60 dni przed ( zaledwie 18 zl za osobe. Teraz sprawa : zadzwonilem na nr ktory podal ktos wczesniej w tym poscie i bylo nieaktywne po podaniu nr rezerwacji natomiast moglem przejsc na jezyk angielski i odrazu mnie polaczylo. Powiedzialem co jest grane i ze chce email na ktory dokonali rezerwacji. Przypomnieli tylko aby nic nie zmieniac. Email z podanym adresem email dostalem w ciagu 3 minut. Teraz ma tylko pytanie czy jak odprawie sie to czy bedzie to widoczne na aplikacji kiwi? Teraz niewiem czy czekac do ostatniej chwili az oni mnie odprawia czy zrobic to poprostu samemu.
 Relacje PM off  

#67 PostWysłany: 11 Paź 2022 09:59 

Jakoś dużo taniej jest, że kupujecie te loty przez kiwi? Czy z niewiedzy? ;)
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#68 PostWysłany: 11 Paź 2022 14:20 

srebrny
Damian0 napisał(a):
Email z podanym adresem email dostalem w ciagu 3 minut. Teraz ma tylko pytanie czy jak odprawie sie to czy bedzie to widoczne na aplikacji kiwi? Teraz niewiem czy czekac do ostatniej chwili az oni mnie odprawia czy zrobic to poprostu samemu.
Mając adres e-mail i numer rezerwacji dodajesz ją ręcznie do swojego konta klienta w Ryanair. Jak będzie zrobiona odprawa to aplikacja Kiwi według mnie nie jest już ci do niczego potrzebna, Karta pokładowa wyświetli się po prostu w aplikacji Ryanair.

ratatam napisał(a):
Jakoś dużo taniej jest, że kupujecie te loty przez kiwi? Czy z niewiedzy? ;)
Na podstawie własnych obserwacji. Różnica to kilka-kilkanaście złotych. Jak kupuję jednak bezpośrednio w linii lotniczej. W razie zmian rozkładu mam zdecydowanie mniej nerwów i kłopotów z zarządzaniem taką rezerwacją.
 Relacje PM off
4989341 lubi ten post.

[ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 5 gości