Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Sie 2015 16:24 

Rejestracja: 05 Mar 2015
Posty: 308
This item ships to Poland.

Lexar JumpDrive S55 128GB USB 3.0 Flash Drive - LJDS55-128ABNL $132.99 -> $39.95
Lexar JumpDrive S75 256GB USB 3.0 Flash Drive - LJDS75-256ABNL (White) $264.99 -> $69.99
Kingston Digital 240GB SSDNow V300 SATA 3 2.5 (7mm height) Solid State Drive (SV300S37A/240G) $370.00 -> $81.14
Cut the Rope: Time Travel HD za darmo

kurs:~3,68
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 25 Sie 2015 18:11 

Rejestracja: 19 Lip 2014
Posty: 129
Loty: 34
Kilometry: 65 905
po doliczeniu taxów i wysyłki już ceny nie są okazyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Sie 2015 19:50 

Rejestracja: 05 Mar 2015
Posty: 308
Sprawdzałem ceny z ceną wysyłki do Polski i nadal są okazyjne. Możliwe że mieszkasz w Rosji czy na Ukrainie i cena wtedy jest może wyższa, tego nie wiem. Zakładam z założenia, że sprawdzam ceny na Polskę. Podaje także aktualny kurs dolara wg. którego obliczałem ile będzie mnie cały zakup kosztował, i porównywałem cenę panującą w Polsce przez różnego rodzaju serwisy. Jeżeli nie znalazłem nic tańszego to umieszczałem link z ceną produktu.

Proponuje, aby ten temat zrobić właśnie z informacjami z takimi okazjami. Osoby, które znajdą tańszą wersję okazji, które tutaj podajemy, proponuje aby podawali od razu do swoich komentarzy linki , w innym przypadku takie zachowanie to czyste trollowane i mogę mieć tylko nadzieje, że moderatorzy takie gołosłowne osoby wyłapią i wywala ich posty do kosza. Tyle w temacie nie na temat.


SanDisk Extreme 256GB U3/UHS-I SDXC with 4K Ultra HD, Up to 80MB/s Read;60MB/s Write- SDSDXN-256G-G46[Newest Version] $399.99 -> $154.99
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Sie 2015 20:01 

Rejestracja: 19 Lip 2014
Posty: 129
Loty: 34
Kilometry: 65 905
Trolowanie to pisanie bzdur jak w Twoim wypadku. Widzę, że będziesz bronił swoich racji jak niepodległości - nawet błędnych :D Na Amazonie opłacało się zamawiać, nawet bardzo. W zamierzchłych czasach kiedy nie doliczali podatków. Teraz w 95% przypadków taniej jest z niemiec/uk/is/es albo w Polskich sklepach.

Przykład pierwszy od ręki, pierwszy wynik z google.

SSD 240gb Kingstone V300 za 375zł http://www.morele.net/dysk-ssd-kingston ... 0g-546975/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Sie 2015 20:29 

Rejestracja: 05 Mar 2015
Posty: 308
Już myślałem, że troll znalazł lepsza okazję i miałem zmieniać pierwszego posta, niestety zapomniał doliczyć przesyłkę, więc wychodzi podobnie. Czekamy na linki bardziej przemyślane bo te pierwsze od ręki nie wychodzą ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Sie 2015 20:48 

Rejestracja: 31 Gru 2012
Posty: 48
maciejpn napisał(a):
Trolowanie to pisanie bzdur jak w Twoim wypadku. Widzę, że będziesz bronił swoich racji jak niepodległości - nawet błędnych :D Na Amazonie opłacało się zamawiać, nawet bardzo. W zamierzchłych czasach kiedy nie doliczali podatków. Teraz w 95% przypadków taniej jest z niemiec/uk/is/es albo w Polskich sklepach.

Przykład pierwszy od ręki, pierwszy wynik z google.

SSD 240gb Kingstone V300 za 375zł http://www.morele.net/dysk-ssd-kingston ... 0g-546975/


Zgadza się, tym bardziej, że kupując w PL/EU otrzymuje się ważną gwarancję - co nie jest pewne (zależy od producenta / regionalizacji) kupując towar w US.

Aktualna, końcowa cena z podatkami i dostawą do PL poniżej ...

Załączniki:
v300_amzcom.png
v300_amzcom.png [ 47.69 KiB | Obejrzany 26206 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
yeo lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 26 Sie 2015 01:05 

Rejestracja: 19 Lip 2014
Posty: 129
Loty: 34
Kilometry: 65 905
n00 - skończ - taka Twoja okazja, że po doliczeniu przesyłki i tak jest 40zł drożej niż w Morele (10% różnicy to faktycznie podobnie...). Ba, ten dysk jest tańszy w 90% sklepów w PL niż na Amazonie, więc po jaką cholerę zamawiać go z drugiego końca świata bez gwarancji? Wykaż się logiką, której zupełnie nie rozumiem. Chyba, że działasz jak część userów, która 'odkryła' AliExpress i wszystko z USA jest lepsze - bo z USA. Na Amazonie zamawia się teraz tylko treści cyfrowe, tyle w temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Wrz 2015 11:55 

Rejestracja: 05 Mar 2015
Posty: 308
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00ZZ6DBK0 power bank (12k) z 50 funtów na 15. Przesyłka do Polski ~5k funtów. Opinie ma bardzo dobre, dodatkową zaletą jest jego wielkość jeżeli mówimy o pojemnościach 12000mAh


Ostatnio edytowany przez suszek, 22 Wrz 2015 17:33, edytowano w sumie 1 raz
trolowanie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Lis 2015 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 664
srebrny
Na amazon.de od dziś jest Cyber Monday Woche 2015:

http://www.amazon.de/gp/angebote/ref=topnav_storetab_gb

Przygotowano zdaje się dwa rodzaje zniżek: obniżka trwająca cały dzień lub do wyprzedania towaru oraz obniżki błyskawiczne trwające max. 2h (przy czym można zobaczyć z wyprzedzeniem jakie towary pojawią się o określonej godzinie).

Wygląda na to, że obniżki będą pojawiały się do weekendu i pewnie w piątek, "Black Friday" będzie najciekawiej.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Lis 2015 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
O co chodzi w promocji (tekst poniżej), chodzi mi czy towary z dzisiejszej promocji zaliczają się.
Nie znam na tyle niemieckiego, żeby poczaić a google-tłumacz też jakoś enigmatycznie podpowiada.


Wir schenken Ihnen 10 EUR beim Kauf von Amazon.de Geschenkgutscheinen im Wert von 40 EUR oder mehr
Aktionsbedingungen

An der Aktion können nur Kunden teilnehmen, die im Aktionszeitraum (23.11.2015 bis 18.12.2015) eine Aktions-E-Mail erhalten oder auf einen Einladungs-Banner auf Amazon.de geklickt haben und Amazon.de Geschenkgutscheine einer Kategorie im Gesamtwert von mindestens 40 EUR in einem Bestellvorgang kaufen. Sie müssen vor Ihrem Einkauf auf den oben abgebildeten Button klicken, um ihr Kundenkonto für diese Aktion freizuschalten. Die Aktion ist anwendbar auf Käufe von Amazon.de Geschenkgutscheinen zum Ausdrucken, per E-Mail oder im Postversand, jedoch muss der Bestellwert von 40 EUR innerhalb einer dieser Kategorien erreicht werden. Im Fall von E-Mail-Geschenkgutscheinen mit Wunschdatum können diese im Rahmen dieser Aktion jedoch nur bei einem Wunschdatum bis zum 18.12.2015 berücksichtigt werden.
Teilnehmer erhalten ihren Aktionsgutschein im Wert von 10 EUR per E-Mail 1 Tag nach Versand der Amazon.de Geschenkgutscheine, soweit die Bestellung nicht storniert wurde. Den Aktionsgutschein können Sie bis zum 02.02.2016 für Ihren Einkauf bei www.amazon.de für Artikel mit Verkauf und Versand von Amazon einlösen. Er ist nicht einlösbar bei anderen Amazon-Websites und gilt nicht für den Kauf von Büchern, eBooks, Geschenkgutscheinen, für Prime Video oder für den Kauf von Artikeln von Drittanbietern über Marketplace. Eine Anrechnung des Aktionsgutscheins auf Versandkosten ist nicht möglich. Der Mindestbestellwert bei Einlösung des Aktionsgutscheins beträgt 10 EUR.
Jeder berechtigte Kunde kann nur einmal an dieser Aktion teilnehmen und muss von dem Kundenkonto bestellen, welches mit der Einladungs-E-Mail verbunden oder mit dem er auf der Webseite bei Anzeige des Einladungs-Banners angemeldet ist. Im Falle von mehreren Geschenkgutscheinen müssen diese in einer Bestellung aufgegeben werden. Aktionsgutscheine können nicht mit anderen Aktionsgutscheinen kombiniert werden. Eine Barauszahlung und/oder eine rückwirkende Anrechnung auf bereits getätigte Bestellungen ist nicht möglich. Amazon behält sich das Recht vor, das Angebot zu jeder Zeit zu ändern oder zu stornieren.
Es gelten die Bedingungen zum Einlösen von Aktionsgutscheinen.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Lis 2015 00:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
Jakby ktoś wolał SSD 240GB od KingDian a nie Kingston to można kupić nawet za 66 USD - sam zamawiałem w promocji 11.11 za 52 USD i już doleciał do Europy:

http://www.aliexpress.com/item/KingDian ... 59274.html

Komentarze pozytywne, krzem to krzem, pewnie będzie działać, już kilka podobnych kupiłem i system drzwiowo-okienny Windors się ładuje błyskawicznie ;-)
Zwróćcie uwagę na 99,8% pozytywnych komentarzy sprzedawcy, 3-letnią gwarancję wymiany na nowy i prawie 600 sprzedanych dysków.
Góra
 Profil Relacje PM off
vincenz lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 26 Lis 2015 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 664
srebrny
Od wczoraj do 24 maja 2016 darmowa wysyłka z amazon.de do Polski przy zakupie za min. 49 EUR:

https://www.amazon.de/gp/help/customer/ ... d=13464781

Załączniki:
amazon1.jpg
amazon1.jpg [ 96.29 KiB | Obejrzany 24160 razy ]
amazon.jpg
amazon.jpg [ 41.48 KiB | Obejrzany 24225 razy ]
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 27 Lis 2015 01:30 

Rejestracja: 05 Mar 2015
Posty: 308
sporo ciekawych promocji ze względu na Czarny Piątek. Szybko znikają z amazon.de czy com



Crucial BX100 500GB SATA 2.5 Inch Internal Solid State Drive - CT500BX100SSD1

http://www.amazon.com/gp/product/B00RQA ... PDKIKX0DER

wychodzi około z 164$ za przesyłkę i opłatami. Czyli i tak taniej niż na ceneo.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 27 Lis 2015 07:50 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Jak będzie szło ze Stanów, to dowalą jeszcze 23% VATu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 27 Lis 2015 10:29 

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 430
niebieski
Może ktoś coś upoluje:
http://www.amazon.com/b/ref=br_isw_strs ... _i=desktop
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 27 Lis 2015 11:09 

Rejestracja: 16 Sie 2014
Posty: 77
http://www.amazon.com/dp/B00R1984DI/ref ... ZJMDTFF2XY

This item does not ship to Poland.

szkoda :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 27 Lis 2015 17:57 

Rejestracja: 05 Mar 2015
Posty: 308
vincenz napisał(a):
Jak będzie szło ze Stanów, to dowalą jeszcze 23% VATu.


kupiłbyś kiedyś coś z amazona, a nie głupoty opowiadasz. Nawet ci sie nie chciało w link kliknąc [...]. Wszystkie opłaty uwzględniłem jak podałem cenę końcową.

@Szybki Bill
można skorzystać z pośrednika, który nam tą przesyłkę wyśle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 27 Lis 2015 18:38 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@n00 Zanim zaczniesz obrażać innych lepiej sam dokładnie sprawdź. Bo wychodzi ponad 200$ z przesyłką i VATem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 27 Lis 2015 19:06 

Rejestracja: 13 Lut 2013
Posty: 123
Loty: 42
Kilometry: 68 416
n00 napisał(a):
vincenz napisał(a):
Jak będzie szło ze Stanów, to dowalą jeszcze 23% VATu.


kupiłbyś kiedyś coś z amazona, a nie głupoty opowiadasz. Nawet ci sie nie chciało w link kliknąc co dla mnie jest zwykłym trollowaniem. Wszystkie opłaty uwzględniłem jak podałem cenę końcową.

@Szybki Bill
można skorzystać z pośrednika, który nam tą przesyłkę wyśle.


hej czy znasz jakiegoś pośrednika na którego można zamówić w USA?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 27 Lis 2015 19:19 

Rejestracja: 05 Mar 2015
Posty: 308
@vincenz [...] parę godzin po skończonej promo sprawdzasz linka. [...] nie chciało kliknąć w linka [...], i wiedział że w czasie kiedy wrzucałem linka dysk stał w okolicach ~100$. [...]


@lukasz_cz4 paypal ma obecnie promocję na pierwsze zamówienie z borderlinx

http://www.borderlinx.com/en/pages/shop ... ith-paypal

więc generalnie ciekawe połączenie bo masz ochronę paypala. Dodatkowo borderlinx pokrywa wszystkie opłaty, więc taka przesyłka już przyjdzie do Ciebie bez żadnego cła czy vatu. Generalnie adres wykupujesz w stanach i oni później wysyłają do Ciebie. Możesz zrobić kilka zakupów i oni przepakują Ci i wyślą jako całość.


Ostatnio edytowany przez Roku, 27 Lis 2015 20:44, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group