Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 11 Maj 2017 13:13 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Szczerze mówiąc, to nie wyobrażam sobie tego na większą skale w takim kształcie. Wszystkie podróże biznesowe odbywają się z laptopem na kolanach. Też ta grupa to wykupione miejsca w Business Class. Linie lotnicze muszą znaleźć szybko jakieś rozwiązanie.

Chociaż tak sobie myślę, że w tym może być drugie dno. Np. za rok będzie kolejne amerykańskie rozporządzenie, że tylko na rejsach United będzie można mieć ze sobą sprzęt w bagażu podręcznym. I będzie to niezłe wykoszenie konkurencji.
_________________
Ιαπόνκα76


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 11 Maj 2017 13:43, edytowano w sumie 1 raz
dopisek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#82 PostWysłany: 11 Maj 2017 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Jesli ban bedzie selektywny, to linie ktore lataja przez miasta/kraje bez ograniczenia, beda uprzywilejowe. W UK dwa dni temu o tym pisali, ze moze w czwartek cos oglosza. Ja na szczescie nie latam biznesowo i nie mam zadnych przyszlych lotow do USA. Dobrze, ze juz troche zwiedzilam, to nie bede sie palic do kolejnych odwiedzin. U mnie wszystko rozbija sie o sprzet foto, nie same komputery.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 11 Maj 2017 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
większość ludzi o tym nie myśli przy zakupie biletów, wiec będzie plącz przy pojemniku na wyrzucane aparaty ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
billy lubi ten post.
 
      
#84 PostWysłany: 11 Maj 2017 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2014
Posty: 171
Loty: 814
Kilometry: 2 753 202
Na szczęście niedawno zamieniłem dużą i ciężką lustrzankę na małego bezlusterkowca. A jeśli chodzi o laptopy, to linie lotnicze na pewno coś wymyślą, np mogą wypożyczać za opłatą laptopy, na których można będzie uruchamiać programy typu 'portable'.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 11 Maj 2017 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Hej, tylko nie próbuj wcinać się w mój biznes ;-)

billy napisał(a):
Słuchajcie: Jestem już prawie dogadany z Avisem na temat wspólnego wypożyczania laptopów na lotniskach objętych restrykcjami. Dla pasażerów Emirates i ludzi z forum zniżka 10% na hasło "fly4free".
Ale do rzeczy: kto chce wejść w biznes przysyłajcie mi pieniądze. Tylko szybko. Jutro uderzam z tym do Emirates a pojutrze oferta idzie na Kickstartera. Kto nie zdąży przegra życie. ;-)


Pisałem to już w marcu jakby co więc mam prawo pierwszeństwa ;-)

@‌becek‌ a z tobą mogę się dogadac na odbiór tych lustrzanek i laptopów z koszy... ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
becek lubi ten post.
 
      
#86 PostWysłany: 11 Maj 2017 17:01 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
m55 napisał(a):
A jeśli chodzi o laptopy, to linie lotnicze na pewno coś wymyślą, np mogą wypożyczać za opłatą laptopy, na których można będzie uruchamiać programy typu 'portable'.
Nie o to chodzi. Sęk w tym, że musisz nadać swój komputer jak bagaż.
Niech chociaż jeden laptop zginie lub się uszkodzi to będzie afera na całego. Nie każdy też chce aby jego dane były potencjalnie dostępne. I niektórzy też chcą posiadać swój własny komp wraz z jego zawartością przy sobie.
Tu jest wiele czynników do rozpatrzenia.

@‌billy‌ tu nie chodzi o komputer na lotnisku, tu chodzi o własny komputer na pokładzie.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 11 Maj 2017 17:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Mi zdarzało sie nadawać laptopy , ale w umyślnie przygotowanych pelicase'ach. W takim przypadku dyski zawsze sa wyjęte.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 29 Maj 2017 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Cytuj:
Minister bezpieczeństwa narodowego USA John Kelly powiedział, że możliwe jest rozszerzenie zakazu wnoszenia laptopów i innego sprzętu elektronicznego przez pasażerów w bagażu podręcznym na pokład wszystkich samolotów lecących do USA

http://www.rp.pl/Linie-lotnicze-i-lotni ... .html#ap-1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 02 Lip 2017 19:27 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 488
niebieski
ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI

Take all your
electronics on board
US flights again

Dear,

If you are planning to travel to the US in the near future, we wanted to let you know that you can now take all your electronic devices on board our US flights from Abu Dhabi.

The US Immigration facility at Abu Dhabi Airport not only enables you to clear US immigration before you fly to the US, but with the additional security checks in place, you can now take all your electronic devices safely on board with you.

Book now and fly to over 100 destinations across the US, stress-free.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu:
#90 PostWysłany: 05 Lip 2017 16:00 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Tak samo Emirates i Turkish Airlines - THY

Emirates and Turkish Airlines passenger can again travel with their laptops and large electronics to the US effective July 5, 2017. http://bit.ly/EK_TK
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group