Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Taormina
#1 PostWysłany: 12 Paź 2014 14:09 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 95
Loty: 69
Kilometry: 168 562
Ristorante L'incontro http://www.ristorantelincontrotao.com/contact.htm

Ceny turystyczne ale nie przesadzone. Pyszne jedzenie. Fajny klimat. Miła obsługa. Otwarta kuchnia, więc widać cały proces przygotowywania potraw.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
 Temat postu: Re: Taormina
#2 PostWysłany: 12 Mar 2017 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
Czy ktoś poleca jeszcze jakąś fajną niedrogą knajpkę w Taorminie?
A może dobre lody lub coś słodkiego?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Taormina
#3 PostWysłany: 12 Mar 2017 13:14 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
sicilia-orientale,1317,74403

Da Cristina w części produkcyjnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Taormina
#4 PostWysłany: 25 Lut 2018 19:17 

Rejestracja: 06 Paź 2016
Posty: 86
Najlepsza pizza na kawałki ... a może i więcej
L,Arco Costo Umberto , 240 TAORMINA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Taormina
#5 PostWysłany: 21 Paź 2022 15:08 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
Dla tych, którym nie wystarcza cornetto na śniadanie polecam paczkę na TooGoodToGo z L'Arco (paczka na słono). Za 3 lub 4 euro najadło się 4 osoby.

Całkiem smacznie i przyzwoicie cenowo było tutaj:
Ristorante pizzeria Porta Messina, coperto 2 eur
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Taormina
#6 PostWysłany: 04 Mar 2023 17:50 

Rejestracja: 15 Kwi 2019
Posty: 35
Rosticceria Da Cristina - kiepska odgrzewana pizza. Może świeża jest zjadliwa.
Laboratorio Pasticceria Roberto Chemi - canolo bardzo kiepskie, ledwo zjadliwe, w Katanii o wiele lepsze (Pasticceria Savia)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Wrz 2023 11:22 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 827
złoty
Ja od siebie proponuję:
1) W pobliskiej Castemoli znajduje się Trattoria Il Vicolo https://maps.app.goo.gl/AkPz49VcPpaS9dK29 Jedzenie mają dobre, porcje duże, ceny jak dla Włocha na prowincji. Mimo, że to centralny punkt starówki praktycznie tuż obok "baru z penisem" restauracja zwłaszcza na tarasie jest bardzo zaciszna.
2) Tuż obok stacji kolejki gondolowej, wejścia na plażę i parkingu znajduje się La Marina https://maps.app.goo.gl/cngeUPodgLH93DNZ9 . Na dzień dobry zobaczyłem tutaj trzech kelnerów bardzo podobnych do siebie, przynajmniej w średnim wieku i "z brzuszkami". Uznałem to za dobry omen. I faktycznie nie pomyliłem się. Jedzenie było bardzo dobre, porcje duże, ceny korzystne i niższe niż w innych okolicznych lokalach. Mają tutaj duży wybór win; niestety do konsumpcji tylko na kieliszki albo butelki.
3) Na starym mieście Rosticceria Da Cristina https://maps.app.goo.gl/iqMa5rYvQmyyNBMx7 . Lokal oferuje tanie dania wstępnie gotowe, które się następnie odgrzewa w piecu. Po wejściu do środka najpierw trzeba najpierw pobrać numerek z papierowej taśmy i czekać aż napisana liczba wyświetli się na wyświetlaczu nad ladą. Wtedy dopiero można złożyć zamówienie. Ja spróbowałem Arancini al ragù świeżo ze smażenia i makaron z mięsem odgrzewany w piecu. Obie potrawy były jak najbardziej w porządku jak na swoją cenę. Również ich gramatura była odpowiednia.
@rpilski Ja osobiście unikam jak ognia pizzy na kawałki we Włoszech. W tej wersji one praktycznie wszędzie mają grube ciasto i ogólnie są straszne i paskudne. Także cenowo to się nie opłaca bo często tuż obok za 7 EUR można mieć całą normalną i prawdziwą pizzę na cienkim cieście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group