Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Paź 2021 21:21 

Rejestracja: 05 Mar 2019
Posty: 26
h3rlitz napisał(a):
Cena jest dobra jak na BER, ale AF/KLM taką cenę bardzo często wrzuca z VIE/OSL/FCO/MXP itd. - sam się interesowałem tym kierunkiem szczególnie w konfiguracji OJ do JNB i powrót z CPT.


Oferta cały czas dostępna. Za ok. +200 PLN można kupić OJ.
Próbuję zrozumieć następującą kwestię: czy któraś z dwóch opcji (przylot do CPT, wylot z JNB vs przylot do JNB, wylot z CPT) ma jakąś istotną przewagę? Cena taka sama, a chyba przy dłuższym pobycie i nastawieniu na intensywne zwiedzanie OJ wydaje się sensowniejsze niż zwykłe RT.

Swoją drogą widzę, że AF/KLM mają podejrzanie małe wymiary bagażu podręcznego, bo tylko 55 x 35 x 25 cm :/
A orientujecie się, czy bagaż rejestrowany można dokupić później w takiej samej cenie jak przy dokonywaniu rezerwacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#22 PostWysłany: 07 Paź 2021 21:56 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Leciałem KLM ze standardową kabinówką i nikt nie zwaracał żadnej uwagi.
Co do programu, to zależy, jak długo chcesz być i co zobaczyć. Z Kapsztadu do Joburga to kawał drogi. Dodatkowo trzeba doliczyć opłaty za zwrot auta w innym miejscu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 07 Paź 2021 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 974
Loty: 274
Kilometry: 601 583
srebrny
@Korhil z takim bagażem to się lata z namiotem i to na długie górskie trekkingi :)
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus95 lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 07 Paź 2021 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 858
niebieski
Leciałem AF z plecakiem 50 l plus namiot i 10 litrowy jako mały podręczny. Żadnych problemów, nikt nie sprawdzał bagażu nikomu na dwóch lotach. Plus tak jak mówi @mmaratonczyk- z takim bagażem można już się spakować na naprawdę długi i wymagający wyjazd. Ja np. na miesiąc do Meksyku czy 4 miesiące w Azji :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mmaratonczyk lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 08 Paź 2021 07:39 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Korhil napisał(a):
h3rlitz napisał(a):
Cena jest dobra jak na BER, ale AF/KLM taką cenę bardzo często wrzuca z VIE/OSL/FCO/MXP itd. - sam się interesowałem tym kierunkiem szczególnie w konfiguracji OJ do JNB i powrót z CPT.


Oferta cały czas dostępna. Za ok. +200 PLN można kupić OJ.
Próbuję zrozumieć następującą kwestię: czy któraś z dwóch opcji (przylot do CPT, wylot z JNB vs przylot do JNB, wylot z CPT) ma jakąś istotną przewagę? Cena taka sama, a chyba przy dłuższym pobycie i nastawieniu na intensywne zwiedzanie OJ wydaje się sensowniejsze niż zwykłe RT.

Swoją drogą widzę, że AF/KLM mają podejrzanie małe wymiary bagażu podręcznego, bo tylko 55 x 35 x 25 cm :/
A orientujecie się, czy bagaż rejestrowany można dokupić później w takiej samej cenie jak przy dokonywaniu rezerwacji?


Obstawiam, że z JNB chcesz robić tylko Krugera i nic więcej? W takim razie zacznij od JNB, a kończ w CPT. Ja robiłem odwrotnie, CPT->JNB, ale teraz bym robił w drugą stronę. Po wizycie w Krugerze będziesz mógł się zrelaksować na plaży w CPT i zwiedzać na „chill-u” ;)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Korhil uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 11 Paź 2021 11:44 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 873
złoty
@Korhil

JNB może bardziej szokować, także jak Cię już zmęczy JNB to odpoczywasz sobie w CPT ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: maxima oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group