Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Bejrut express
#21 PostWysłany: 16 Maj 2022 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Moje romantyczne wyobrażenie o Bejrucie jako Paryżu Bliskiego Wschodu (co prawda po przejsciach) początkowo w pełni poległo w zderzeniu z rzeczywistością, a przecież ja całkiem niedawno zwiedzałem paryskie przedmieścia. Tu było ciekawie, ale jednak inaczej, a poza tym nikt nie znał francuskiego, angiskiego zresztą też. Jednak już kilkadziesiąt metrów od mojego miejsca przebywania (bo nocleg to tu słabo pasuje) okolica faktycznie staje się taka trochę francuska. Zabudowa silidniejsza, są knajpki i nawet mają francuskie napisy. Tylko samochody jakieś takie pochlapane, ale to pewnie od klimatu bardziej niż miejskiego brudu.

Dalej przez podwórko z ptactwem domowym znalazłem widok na wypasione biurowce. Kiedy do nic podszedłem okazało się, że chociaż skończone, stoją puste.

Image

Image

Image

W ogóle to co rusz widać, iż trochę gwałtownych rzeczy się w tym Bejrucie zdarzyło

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Ale jest też sporo zupełnie nowych budynków jak najbardziej wykorzystywanych

Image

Image

A obok nich super atrakcyjne szkietory

Image

Image

Do tego dochodzi mur, którym władza odgrodziła się od społeczeństwa


Image

Image

okazuje się, że można za niego spokojnie wejść. Między zasiekami od drugiej strony. Zasieków jest dużo. Również stanowiska obronne a nawet lekkie wozy pancerne. W pogotowiu.

Te poniżej akurat koło Instytutu francuskiego.

Image

W części miasta są kosze na śmiecie, ale tam gdzie ich nie ma można znaleźć takie prośby


Image


I są oczywiście agregaty prądotwórcze. Czasem pojedynczo czasem w zespołach

Image

Dobrych samochodów jest mnóstwo. Złomu zresztą też. Często da się wypatrzyć coś oryginalnego

Image

Image

Jest też oczywiście morze. Nie tylko obmurowane. Miasto ma szeroką piaszczystą plażę, ja nie mam jej fotografii. Dziś były duże fale i czerwona flaga. W yacht
klubie sporo łodzi, raczej mniej i średnio wypasionych, jednak żaglowych Ziobro.

Image

Image

Image

Mam również znalezisko specjalne. Kota z marchewkową głową

Image

Na razie pora na drzemkę, potem idę szukać papu. Przy pierwszym zakupie kawy za 7K myślałem, że moje 20 usd uczyniło mnie bogaczem. Wizyta na kolejnej kawie obok marchewkowego potwora wyprowadziła mnie z błędu. Tam podobne espresso kosztowało 48K
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
 Temat postu: Re: Bejrut express
#22 PostWysłany: 16 Maj 2022 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
pabien napisał(a):
Nadal nic nie rozumiesz. Podejrzewam, że porozumiewales się po angielsku. A lira po angielsku to funt co powyżej napisał @Zeus

A jeśli chodzi o wtyczki to swoją wiedzę biorę z internetu, tam można znaleźć różne informacje, ale najbardziej skrajna brzmi:

"In Lebanon the power plugs and sockets are of type A, B, C, D and G" I jakoś intuicyjnie wyczuwam, że właśnie może być prawdziwa

A gdybyś przynajmniej przeczytał ze zrozumieniem to co napisałem wcześniej, to byś zauważył, że research jeśli chodzi o ceny taksówek zrobiłem.

Cena 80 USD jest natomiast jak najbardziej realna. Tyle zapłacisz jeśli pojedziesz UBEREM z podpiętą kartą. I pewnie różnym kothsonopodobnym ignorantom takie rzeczy się zdarzają.

A po zwiedzaniu całego Libanu lata temu zostawiłeś na forum ślad, wiec z tymi latami temu i całym Libanem to jest do sprawdzenia

Proszę o podziękowania, że uratowałem Cię przed potencjalną wielką stratą (chyba, że nadal nie rozumiesz w czym rzecz)


Image


Dobra mam jeszcze chwilę to wytłumaczę tak. Według mojej wiedzy rozliczenia transakcji kartowych odbywają się po oficjalnym kursie, a ten wygląda tak

Image

Poproszę zatem o hau hau


Widzę że podobny trip do mojego bo tyle samo czasu miałem Ja + @hubson + jeszcze jedna osoba z forum w Marcu 2020 :D
Co do Ubera. Jak wracałem wieczorem z Hamra na Lotnisko to płaciłem 12 USD poprzez kartę podpiętą do konta. Tak w aplikacji pokazywało mi się USD a teraz widzę że w LBP.
Wtedy koszt przejazdu z ulicy wynosił 20 USD.

Wtedy kurs przy płatności kartą w LBP był na sztywno 1500 LBP = 1 USD. Przy gotówce czarnorynkowej 2300 LBP = 1 USD.

Załącznik:
Komentarz do pliku: Uber Bejrut USD
Ubr Bejrut USD 2020 1.jpg
Ubr Bejrut USD 2020 1.jpg [ 61.29 KiB | Obejrzany 9050 razy ]


Od jakiegoś czasu opłaca się płacić kartą w Libanie gdyż MasterCard i Visa korzystają z bardzo korzystanego przelicznika.
Posłużę się kalkulatorem Visa, Zobacz:
Uber pokazał Ci kwotę 116 253 LBP co przy aktualnym kursie przy płatności karta daje 5,12 USD = 23,19 PLN czy bardzo tanio! :D
Aktualny przelicznik przy płatności karta wynosi 22 700 LBP = 1 USD = 4,52 PLN

https://www.visa.pl/wsparcie-visa/konsu ... mitButton=

Tutaj konwersja LBP na PLN

Załącznik:
Komentarz do pliku: Visa LBP to PLN
Kalkulator Visa LBP to PLN .jpg
Kalkulator Visa LBP to PLN .jpg [ 161.13 KiB | Obejrzany 9050 razy ]


Tutaj konwersja LBP na USD

Załącznik:
Komentarz do pliku: Visa LBP to USD
Kalkulator Visa LBP to USD.jpg
Kalkulator Visa LBP to USD.jpg [ 165.61 KiB | Obejrzany 9050 razy ]


Btw. Jeśli możesz, mógłbyś włożyć kartę do bankomatu i zobaczyć jakie są dostępne minimalne kwoty wypłaty w LBP na ten moment? Bo w marcu 2020 minimum wypłaty to było 20 000 LBP i kosztowało mnie jakieś 50zł.

Dodatkowo zapytam;
1. Udało Ci się na miejscu ogarnąć kartę SIM z tego sklepu Class?
2. Jak płatność w hotelu przebiegła?
3. Jak z wyłączaniem prądu/wody?

Ps. Idż do "Barbar Restaurants" w centrum Hamra, dobre jedzenie w spoko cenach mają :D
https://www.google.com/maps/place/Barba ... BJ6BAg9EAU
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#23 PostWysłany: 16 Maj 2022 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Ale czad! google i Liban to najwyraźniej niezgrana para. Kurs co prawda gorszy niż na ulicy, ale wielokrotnie bliższy rynkowemu

Kartę SIM sobie darowałem, bo to jednak tylko doba, na lotnisku nie wiedzialem o przelicznikach kartowych, a na mieście uznałem że nie warte zachodu.

Za hotel zapłaciłem Expedii. Z bankomatem spróbuję sprawdzić. Prądu to raczej nie mam w hotelu, ale to słaby hotel

Podsumowując nowe wiadomości jestem winny hau hau (choć to sprawa bardziej złożona, ale co mi szkodzi poszcekać). Pierwsza sprawa pozostaje jednak bez zmian


Image


Ostatnio edytowany przez pabien, 16 Maj 2022 16:52, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#24 PostWysłany: 16 Maj 2022 16:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Google coś przestało aktualizować kurs. Czekam na dalszy ciąg relacji :)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#25 PostWysłany: 16 Maj 2022 16:54 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
pabien napisał(a):
Cena 80 USD jest natomiast jak najbardziej realna. Tyle zapłacisz jeśli pojedziesz UBEREM z podpiętą kartą. I pewnie różnym kothsonopodobnym ignorantom takie rzeczy się zdarzają.


Czyli jednak koszt takiej przejazdzki to 5$, a nie 80$.

Poprosze zatem o 'hau hau'.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#26 PostWysłany: 16 Maj 2022 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@Kothson
20-25$ płacone w gotowce na miejscu. Skąd @pabien mógł wiedzieć? Od 2 lat nie było żadnej nowej relacji, tam się wszystko zmienia z dnia na dzień. Google tez nie pomaga z przelicznikiem. Trzeba samemu sprawdzić na stronie Visa/MasterCard. Po to jest to forum i społeczność aby sobie pomagać a nie hejtowac. Także trochę pokory nie zaszkodzi
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#27 PostWysłany: 16 Maj 2022 16:59 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Bardziej chodzi o styl jego wypowiedzi typu "ignorant", bo jak widac sam nim jest.

@pabien na oslode proponuje Ci wizyte w
Ahmad Aouni Hallab, blisko Raouche (widze po fotkach ze tam byles). Najlepsza baklava jaka jadlem w zyciu, mozna wziac na wynos np. na prezent, bo bo sprzedaja wyroby w pieknych metalowych puszkach.

Ale co ja tam moge wiedziec
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#28 PostWysłany: 16 Maj 2022 19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Z kartami nie jest jednak tak słodko. Kiedy przeczytałem co napisałeś pomyślałem, że kupię sobie piwo płacąc kartą, bo z tą gotówką to mogłem być tak na styk zważywszy na plany kolacyjne.

W Kerfulu Pan powiedział, że kartą owszem mogę płacić, ale tylko połowę rachunku.

Próbowałem też wypłacać pieniądze z bankomatów. Za każdym razem visa z mBanku nie chciała współpracować.

Kolacja wyglądała tak:

Image

Kosztowała mnie z napiwkiem 165K lirów czyli 5,5 USD przy czym okazała się porcją spokojnie dla dwóch osób. Falafel wyśmienitym warzywka świetne, hummus bardzo dobry, ale nie w takich ilościach.

Po krótkim przeglądzie różnych miejsc e Bejrucie wyszło mi, że te na południe od Muzeum bejruckiego wyglądają najlepiej.

To jest ta część, o której pisałem że jak Francja. Nie ma tam za bardzo turystów, nie ma więc taksówkarzy i innych czychajacuch na pieniądze.


Image

Image

Do kompletu dodam jeszcze Maryjkę z żarówką.

Image

Oraz wspomnianego już Imama w takiej wersji. Nie wiem co znaczy, nawet nie do końca jestem pewien czy to jest przeciw

Image

Trochę mnie zmartwiło, że kiedy wracałem na rondzie obok mojego hotelu, a jednocześnie przy drodze na lotnisko pojawiły się spore siły wojskowe również w wozach bojowych na gąsienicach. Ale może tu tak jest. W każdym razie zastanawiam się czy jednak nie jechać na lotnisko i przekimać tam zamiast w łóżeczku w hotelu. Kiedy zrobiło się ciemno światło wróciło.

Jeszcze o szyldzie firmy sprzątającej zapomniałem. Panowie, którzy przed nią siedzieli wyraźnie ucieszyli się, że zwróciłem uwagę na nazwę


Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Martinuss uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#29 PostWysłany: 16 Maj 2022 19:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Cytuj:
W Kerfulu Pan powiedział, że kartą owszem mogę płacić, ale tylko połowę rachunku.

Próbowałem też wypłacać pieniądze z bankomatów. Za każdym razem visa z mBanku nie chciała współpracować.


Połowę rachunku tylko można kartą a resztę trzeba gotówką? :shock: Dowiedziałeś się czemu nie całość?
W jakich bankomatach próbowałeś? Bo wypłacałem też Visa z mBanku i od razu mi wtedy przechodziła bez zająknięcia się. Jaki błąd wyrzucało?

Wojsko...pamiętam że pod wieczór miałem problem wrócić do hotelu gdzie miałem bagaż bo zaczęły się zamieszki na głównej drodze w Hamra i wojsko okupowało teren. Nikt nie mógł przejść, jedyna opcja to taxi z ulicy na około, która trochę mnie skasowała...ale cóż. Jakoś trzeba było wrócić. Wtedy z wifi hotelowego zamówiłem Ubera na lotnisko i tam już siedziałem do odloty. Dobre parę godzin.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#30 PostWysłany: 16 Maj 2022 19:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Za trudne pytania. Błąd typu transakcja nie może być zrealizowana.

Nie były to banki francuskie ani Audi Bank
Góra
 Profil Relacje PM off
Martinuss lubi ten post.
Martinuss uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#31 PostWysłany: 16 Maj 2022 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Mi przeszło w Credit Libanais. Wracasz już na lotnisko?
W ogóle w samolocie był serwis z jedzeniem i alko?
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#32 PostWysłany: 16 Maj 2022 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
@pabien
Kupując bilety serio nie załapałeś, że to nocne loty, takie, jak np. do Erywania?

Ciekawa relacja i dla mnie pomocna, bo za kilka tygodni się wybieram. Takiego Bejrutu nie obejrzymy w obiektywie innych forumowiczów, dla mnie super.

Bejrut express to niezły tytuł ale rozważ zmianę na: Odszczekując w Bejrucie czyli 25 godzin bez ładu i składu. Albo jakoś podobnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#33 PostWysłany: 16 Maj 2022 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
To nieprawda, że bez ładu. Ład był, plan też. Na mapie wygląda tak. Jednak jeśli chodzi o długość pobytu faktycznie myślałem, że będzie inaczej, ale jak było nie było źle. Znaczy bardzo dobrze.

Image

Miejsce niezwykłe. Kiedy szedłem się zdrzemnąć wydawało mi się, że słyszę dźwięki strzałów, ale nie byłem pewien. Kiedy oddawałem klucze już miałem taką pewność, ale spotkany człowiek powiedział, że to norma, a tak w ogóle to takie strzały na wiwat.

Potem taksówkarz mi powiedział, że to wojsko to nie tak normalnie tylko w oczekiwaniu na wyniki wyborów (gdzie nowi źli mierzyli się ze starymi złymi) i może to się skończyć zamieszkami/wojną domową.

I tu dochodzę to kwestii zasadniczej. W tym kraju, gdzie rząd jest wrogiem, mało co działa, a to co działa jest w stanie pogarszania się jest bezpiecznie. To znaczy czlowiek człowiekowi krzywdy nie zrobi (może to zrobić żołnierz protestującemu i być może vice versa). To jest tak bardzo inaczej niż w takiej Wenezueli na przykład. Nie wiem dlaczego tak tu jest, ale podejrzewam, że to kwestia cywilizacyjna. Cywilizacja trwa tu nieprzerwanie od tysięcy lat i poza sytuacjami wyjątkowymi (przy czym te są tu częste) szanuje się innego, obcego. Mam nadzieję, że jest zrozumiałe to co napisałem. Zresztą to raczej przyczynek do dalszych rozważań

Ja tu z wielką przyjemnością wrócę. Ten wyjazd był idealny, aby posmakować tego wyjątkowego miejsca.

A na koniec (ten koniec, bo jak.wiemy niektorzy potrafią kończyć wiele razy) o finansach, bo tu jestem w stanie bez problemów policzyć wydatki.

Bilet był tani, choć nie potrafię go wycenić a w bonusie dojdzie ponad 5K milesów i morsów statusowych.

Hotel kosztował niespełna 18 USD
Na miejscu wymieniłem na liry 20 USD dostałem 500K, zostało 70K. Nawet z biletami do WAW i z powrotem wychodzi mniej niż 200 zł

Powrót uberem na lotnisko kosztował niespełna 70K, z napiwkiem 80K

A tak, ja swoje odszczekałem, choć mogłem się tłumaczyć
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
Gadekk uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#34 PostWysłany: 17 Maj 2022 00:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
To jeszcze kilka praktycznych informacji z lotniska. Bankomaty chcą prowizję 7500 przy wypłacie 50000, ciężko z nich korzystać, bo samo podejście aktywizuje koników. Tyle tylko, że to ich wersja cwana, lotniskowa. Za 50 USD oferowali milion, a kurs się ponoć dziś obsunął, więc powinno być prawie 1,5 mln.

Najtańsza kartą SIM z 6GB kosztuje 30 USD, więc drogo.

Kolejna sprawa to wejście na airside. Bez papierowej karty pokładowej się nie uda, więc trzeba czekać na otwarcie checkinu.

A salony. Olbrzymie tu są. Poszedłem do Beirut lounge, ale Pani w recepcji powiedziała, że nie warto, lepiej pójść do Cedar Longue. Jest jedzenie, jest picie tylko te odległości. Na zdjęciu tak 2/3 salonika



Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#35 PostWysłany: 17 Maj 2022 07:46 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Taki mały update (bo temat żywotnie mnie interesuje) - znalazłem karty SIM za 3$ + 1,5Gb netu na tydzień za 7$ https://www.alfa.com.lb/en/prepaid/serv ... ata-bundle , czy ktoś może potwierdzić, że da się bez problemu je kupić i zarejestrować z paszportem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#36 PostWysłany: 17 Maj 2022 08:42 

Rejestracja: 20 Sty 2019
Posty: 60
A skąd miałeś wylot na tą jednodniówkę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#37 PostWysłany: 17 Maj 2022 09:32 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 141
Loty: 260
Kilometry: 606 093
pabien napisał(a):
Kolejna sprawa to wejście na airside. Bez papierowej karty pokładowej się nie uda, więc trzeba czekać na otwarcie checkinu.


Na ile wcześniej przed lotem LOT otwiera check-in stacjonarny w BEY? Wiem, że na stronie jest napisane, że 2h, natomiast w praktyce wiele razy okazywało się, że jest inaczej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#38 PostWysłany: 17 Maj 2022 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
To hurtowo
Tak, to są chyba sklepowe centy z salonu operatora. Nieosiągalne na lotniku. Być może trzeba jeszcze do nich dodać 10% - tak sim Wikia podaje

Samolot z WAW. Takie terminy były możliwe także w poprzednim otwarciu jak wynika z tego co napisane powyżej

Otworzyli checkin jakieś 2:40 przed godziną odlotu


Zapomniałem też napisać i serwisie LO. To jest lot międzykontynentalny, więc serwis jest. Różni się od tego na krótszych trasach, że podają kanapkę z serem lub kurczakiem oraz sok jabłkowy lub pomarańczowy i kawę herbatę.

Alkoholu za darmo niet
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#39 PostWysłany: 17 Maj 2022 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
A wpadły 2 x 2000 statusowych extra za intercontinental?
Góra
 Profil Relacje PM off
Robaku lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Bejrut express
#40 PostWysłany: 17 Maj 2022 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Cytuj:
Zapomniałem też napisać i serwisie LO. To jest lot międzykontynentalny, więc serwis jest. Różni się od tego na krótszych trasach, że podają kanapkę z serem lub kurczakiem oraz sok jabłkowy lub pomarańczowy i kawę herbatę.


No to trochę biednie w porównaniu do 2020. Nie było nic na ciepło?
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group