Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Batumi - spanie
#21 PostWysłany: 23 Maj 2016 23:21 

Rejestracja: 07 Gru 2013
Posty: 23
Polecam nowo otwarty Reggae Hostel w Gonio 10km od Batumi, 6km od granicy z Turcją:

https://www.facebook.com/reggaehostelgonio/

60m od morza, normalne ceny a niedaleko, kemping i reggae bar :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: Batumi - spanie
#22 PostWysłany: 15 Sie 2021 09:15 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 215
Przykład Batumi pokazał mi, że należy bardzo ostrożnie podchodzić do dostępności ofert na znanym portalu na literę "b".
Mieliśmy klepnięty nocleg, potwierdzony przez portal kilka dni wcześniej. Niestety na żadne moje wiadomości do obiektu nikt nie odpowiedział, telefon był martwy a na miejscu o wyznaczonej porze nie było nikogo. Oczywiście portal nijak nie zareagował do tej pory. Kolejne rezerwacje do kolejnych obiektów były odwoływane w ciągu 3-5 minut (bo mamy problem z wodą, bo mamy problem z apartamentem, bo nie). Była godzina 20.00 a my z dwójką dzieci w aucie.
Szczęśliwie udało nam się wbić do kolejnego obiektu i chyba mogę potraktować to jako rekompensatę za krzywdy moralne :)
Opinię dotyczącą Archie's Apartment in Old Town zamieściłem na wzmiankowanym portalu. Właściciel wymiata swoją charyzmą. I nie wiem czy bez wina śpiewa też tak dobrze ale chciałbym tam jeszcze wrócić :). Apartament świetny. Polecam 100%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Batumi - spanie
#23 PostWysłany: 15 Sie 2021 14:23 

Rejestracja: 23 Lip 2016
Posty: 6
kiszka_kaszana napisał(a):
Polecam nowo otwarty Reggae Hostel w Gonio 10km od Batumi, 6km od granicy z Turcją:

https://www.facebook.com/reggaehostelgonio/

60m od morza, normalne ceny a niedaleko, kemping i reggae bar :)
niestety Reggae Hostel już nie funkcjonuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group