Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Polecamy również zapoznanie się z artykułem z strony głównej.
http://www.fly4free.pl/zwiedzanie-za-fr ... barcelony/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 20 Sty 2015 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
H778 napisał(a):
W czwartki od 19 do 21:30 darmowe jest Muzeum Picassa. To chyba nie jest powszechnie znane info, bo ludzi malutko. Polecam, choć kilku dzieł tam brakuje, przede wszystkim tych najbardziej znanych.

Czy ktos wie czy ta informacja jest nadal aktualna? Jestem w Barcelonie i jak tak to wstrzymam sie do czwartku z odwiedzeniem tego muzeum.
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 20 Sty 2015 20:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Zgodnie z: http://www.bcn.cat/museupicasso/en/museum/times.html
OPENING TIMES:
-Tuesday to Sundays: 9am to 7pm* (including holidays, except Public holidays Mondays)
-Thursday: until 9.30pm* (Free admission every Thursday from 7pm to 9.30pm)
-Monday: CLOSED (including Public holiday Mondays)
Góra
 Profil Relacje PM off
szkodaczasu uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 20 Sty 2015 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
palomino napisał(a):
Park Guell nie jest platny jak sie jest na nieoficjalna godzine otwarcia czyli na ok 8.00 w zimie. Przez 15 min mozna wejsc za darmo i byc ile sie chce a na poczatku jest zero ludzi. Sprawdzone :-)

To jeszcze mam jedno pytanie odnosnie Park Guell. Mam go na jutro zaplanowany i chce wejsc jak opisano powyzej. W ktorym dokladnie miejscu jest wejscie? Przy ktorej ulicy dokladnie. Nie chcialbym bladzic. Planuje podjechac metrem do stacji Lesseps i podejsc dalej pieszo.
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 20 Sty 2015 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
jak już dojdziesz do parku to wejście bez problemu znajdziesz (jest kilka wejść).
nie ma jako takiego wejścia tylko płatnego. jak nie chcesz płacić to po prostu pójdziesz w druga stronę.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 20 Sty 2015 22:02 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Spróbuj od ul. Olot
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
szkodaczasu uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 23 Sty 2015 00:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
H778 napisał(a):
W czwartki od 19 do 21:30 darmowe jest Muzeum Picassa. To chyba nie jest powszechnie znane info, bo ludzi malutko. Polecam, choć kilku dzieł tam brakuje, przede wszystkim tych najbardziej znanych.


Potwierdzam dzis sprawdzone. Wejscie o 19.00, a bilety na darmowe wejscie wydaja od 18.00.

Polecam polaczyc odwiedzony Muzeum Picassa z odwiedzeniem kosciola Maria del Mar. Jest oddalony o 3min spacerem od muzeum. Do tego w ciagu dnia wejsciowka kosztuje ok 5E a z wjazdem na wieze chyba 8E. My natomiast zjawilismy sie w Maria del Mar po 18. Zaraz po kupieniu biletow do Picassa i kosciol byl otwarty a wejscie juz darmowe.
H778 napisał(a):
W czwartki od 19 do 21:30 darmowe jest Muzeum Picassa. To chyba nie jest powszechnie znane info, bo ludzi malutko. Polecam, choć kilku dzieł tam brakuje, przede wszystkim tych najbardziej znanych.
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 23 Sty 2015 01:03 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 16
Barceloneta – jedna z dzielnic starej Barcelony, znajdująca się bezpośrednio u wybrzeża Morza Śródziemnego. Turystów przyciągają do niej klimatyczne bary (mod - bary nie są za darmo, zob tytul wątku ; ) wąskie uliczki i przede wszystkim piękna piaszczysta plaża.
_________________
Podróże kształcą :) Kolejny cel - Japonia <3
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 23 Sty 2015 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
Abcn napisał(a):
Spróbuj od ul. Olot

Dzieki. Glowne wejscie jest wlasnie z tej strony.

Rowniez srawdzilem wejscie darmowe ok 8.00-8.15: jak najbardziej mozliwe. Pozniej ustawiaja bramki biletowe. Wazna sprawa trzeba wejsc do strefy platnej i w niej spacerowac. Jak juz sie z niej wyjdzie nie mozna wrocic z powrotem.
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 23 Sty 2015 17:33 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
A do kiedy jest ta możliwość darmowego wejścia o 8? W marcu też?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 23 Sty 2015 17:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
już dawno tutaj pisano o możliwości darmowego wejścia tu przed i po otwarciu/zamknięciem więc to nie jest jakąś promocja a takie ludzkie podejście :)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 25 Sty 2015 23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
asiasz napisał(a):
A do kiedy jest ta możliwość darmowego wejścia o 8? W marcu też?


Park jest po prostu otwierany wcześniej czyli trochę przed 8.00. W tym czasie pracownicy zaczynają rozstawiać bramki, "taśmują" strefę płatną. Zajmuje im to ok 15 min. W tym czasie każdy kto wejdzie nie jest sprawdzany z biletu. Jak oznaczą strefę płatną zaczynają sprawdzać bilety. Stad bierze się te "okienko" na darmowe wejście.
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 11 Lut 2015 12:14 

Rejestracja: 02 Maj 2012
Posty: 152
Loty: 87
Kilometry: 133 780
Bylam ostatnio w parku kupując normalnie bilet. Jednak pani która mnie wpuszczala uprzedzila mnie ze mam go nie wyrzucac gdyz bedzie potrzebny przy wyjsciu. Na pytanie co zrobic jak sie go zgubi powiedziala ze trzeba będzie zapłacić. Tak jak mowila- gdy wychodzilam znowu zażądali ode mnie biletu i zeskanowali go.

Piszę to dla osob ktore weszly tam rano za darmo i planują zostac w platnej części dluzej. Może byc problem z wyjsciem jesli juz obowiązują godziny biletow.


Ostatnio edytowany przez moniaklb, 11 Lut 2015 14:36, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 11 Lut 2015 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Potwierdzam. W ubiegły poniedziałek przy wyjściu z Monumental Zone sprawdzali bilety. My mieliśmy więc nie byłoby problemu ale i tak wyszliśmy bez sprawdzania. Przy najniższym wyjściu jak się zbierze grupka wychodzących strażnik nie ogarnia i zanim wyjąłem bilet to byłem za bramką ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 11 Lut 2015 18:25 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 119
Akurat jestem na etapie planowania trzydniowej wycieczki i trochę mnie zaskoczyliście, że jednak sprawdzają bilety przy wyjściu. No nic, tak czy inaczej spróbujemy bez, najwyżej zapłacimy przy wychodzeniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 11 Lut 2015 18:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
Na pewno sprawdzają bilety przy wyjściu. Byłem w ten weekend i byli bardzo rzetelni w wykonywaniu swojego zadania.
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 12 Lut 2015 17:14 

Rejestracja: 02 Maj 2012
Posty: 152
Loty: 87
Kilometry: 133 780
Jak ja bylam tez byli bardzo rzetelni.

Macie 3 rozwiazania wyjsc przed czasem/ dolaczyc sie do duzej grupy/ udawac ze sie zgubilo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 02 Mar 2015 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Jeśli ktoś - tak jak ja - daruje sobie zwiedzanie Casa Batllo w środku, oprócz podziwiania jej fasady z przodu- może również za free podziwiać jej "tył" :D skręcając w ulicę Arago' przed Casa Batllo jest duży sklep/supermarket z różnościami i przed nim takie info jak na załączonym zdjęciu ;) sprawdzone, można zobaczyć za free, trzeba tylko zostawić w szafce przed kasami plecaki etc. ;) za free ;)

Załączniki:
IMG_9001.JPG
IMG_9001.JPG [ 226.81 KiB | Obejrzany 3652 razy ]
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 19 Kwi 2015 22:50 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Nie wiem dlaczego,ale nigdzie na forum nie znalazłam informacji odnośnie Museu del Disseny.
W każdą niedzielę od 15:00 do 20:00 wejście jest darmowe i uwierzcie mi - naprawdę warto tam być !
Wspaniały jest sam budynek przy Glories ,ale równie świetne zbiory.
Obecnie na poziomie B jest specjalna wystawa czasowa (do 17 maja) ,,Design for Life,, - świetna! Proponuję zacząć zwiedzanie właśnie od tej części. Jestem ciekawa Waszych opinii.
Ja byłam zachwycona.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 25 Kwi 2015 11:52 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Od 23 kwietnia br ( nb dzien / diada de Sant Jordi) na Pl. Catalunya fontanny zostaly przebudowane tak ze są podświetlane przy muzyce.
Jeśli ktoś nie widzial tych przy Pl. Espanya, to może być namiastka ( lepszy rydz niż nic ? :-)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 25 Kwi 2015 12:38 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 265
Loty: 96
Kilometry: 101 069
niebieski
Może nie darmowa atrakcja, ale za jakieś śmieszne pieniądze i... dziwną kwotę, tzn bodajze 2.23 e (prawie za darmo ;) porównując z cenami różnych innych atrakcji):
Parc del Laberint d'Horta
http://capdesetmana.bcn.cat/es/detall/p ... 11952.html
Dojazd zieloną linią metra L3 z Pl. Catalunya do Mundet.
Park przepiękny i praktycznie tylko pojedyncze spacerujące osoby. Często pomijany miejsce, co mnie bardzo dziwi. Chociaż może to i dobrze - park bez tabunów turystów ma swój urok :)
Nawet się nie zastanawiać - jechać!!

Image

Image

Image

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group