Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lis 2014 11:55 

Rejestracja: 04 Lip 2011
Posty: 326
niebieski
Ostatnio jak wracaliśmy z Berlina, dodam że było dość wcześnie około 18, okazało się że zostały nam dwie Tageskarte A+B ważne chyba do godziny 3 w nocy. Bileciki sprezentowaliśmy parze Polaków stojących w kolejce do automatu biletowego. Zaskoczenie na twarzach i podziękowania - bezcenne :) Przy tej okazji naszła nas myśl, że można by się umówić z forumowiczami na jakieś konkretne ściśle tajne ;) miejsce/skrytkę (coś jak geocaching) zostawiania biletów. Może gdzieś w okolicach ZOB, bo przecież sporo ludzi przyjeżdża Polskim Busem. Co o tym sądzicie? Ma szanse taki pomysł? Wtedy jak przyjedziemy do Belina jest szansa, że czeka na nas bonus w postaci darmowych przejazdów.
Góra
 Profil Relacje PM off
jekyll lubi ten post.
 
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 15 Lis 2014 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Był już podobny wątek: nie-mozesz-czegos-wziac-do-samolotu-zostaw-innym,17,34689
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Lis 2014 12:15 

Rejestracja: 04 Lip 2011
Posty: 326
niebieski
Ano był, ale z tego co pamiętam, to dotyczył lotnisk i zostawiania różnych rzeczy, których nie możesz wziąć na pokład samolotu. Jakieś śledzie tam były i inne tego typu przekąski :D A mi chodzi o to, żeby nastawić się na ważne bilety komunikacji miejskiej. Na zasadzie: przyjeżdżasz - sprawdzasz schowek i albo masz szczęście i bilety, albo tylko szczęście i parę ojro wydanych na ubahny mniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Lis 2014 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
obibok napisał(a):
Więc u nas nigdy nie będą realne oferty typu Tageskarte na 5 osób.

Ależ mamy Tageskarte (a właściwie Wochendekarte) na 5 osób, i to w samej stolicy.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Lis 2014 13:01 

Rejestracja: 21 Lis 2013
Posty: 54
Osobiście w Berlinie kilka razy widziałem sytuację gdy ludzie ważny jeszcze bilet zostawiali na ekranie automatu biletowego by następna osoba mogła jeszcze zn niego skorzystać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Lis 2014 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Co prawda nie w Niemczech, ale w Kopenhadze miałem we wtorek do oddania 4 bilety dobowe ważne jeszcze prze pół dnia i poleciały do śmieci :(
Koszt takiego biletu to prawie 50 pln, od razu mówię, że w warunki "kradzieży" się nie wczytywałem ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Lis 2014 13:32 

Rejestracja: 04 Lip 2011
Posty: 326
niebieski
serror napisał(a):
Osobiście w Berlinie kilka razy widziałem sytuację gdy ludzie ważny jeszcze bilet zostawiali na ekranie automatu biletowego by następna osoba mogła jeszcze zn niego skorzystać.


no to sprawa oczywista. Tylko taki bilet weźmie przypadkowa osoba. A mi się przyśniło i tak wydumałam sobie, żeby bilecik oddać Forumowiczowi. Szansa, że taki osobnik przyjedzie sobie następnym Polskim Busem - dość spora. Więc można by skombinować jakiegoś magnetyka (czyli takie ustrojstwo jak na zdjęciu niżej) i przyczepić, np. gdzieś na barierce, poręczy, znaku itp. itd. Miejsce by się obfotografowało, żeby nie było wątpliwości gdzie szukać. I jeśli masz zbędne bilety, to tam je w drodze powrotnej wkładasz - a przyjezdny przejmuje i korzysta.

Załączniki:
beznazwy.png
beznazwy.png [ 74.11 KiB | Obejrzany 5034 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Lis 2014 18:11 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 809
Zbanowany
Co do biletów, to po wycofaniu w Warszawie biletów jednorazowych, a wprowadzeniu w ich miejsce 75 minutowych widziałem nieraz leżące na bramkach do metra ważne bilety.

Już nie mówiąc o "biznesmenach" w centrum którzy zbierają kwitki parkingowe z opłaconym czasem :lol:
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Washington, 15 Lis 2014 18:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 17 Lis 2014 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 147
Loty: 83
Kilometry: 153 081
Po wyjsciu z przylotow, po lewej sa podjazdy na gore.
Na pol-pietrze, na informacji o trolleyu zostawilem 10cio przejazdowy bilet wazny jeszcze na 5.
Jesli ktos akurat bedzie, to na zdrowie
[img=http://s28.postimg.org/8pgj002pl/image.jpg]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group