Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Paź 2014 20:56 

Rejestracja: 31 Paź 2011
Posty: 90
Hej!

Zamierzam na Sylwestra wybrać się do Bangkoku a później spędzić ok. 5 dni odpoczywając na plaży, w miejscowości do której jestem w stanie dotrzeć w 2-4h z Bangkoku. Z polecanym miejsc na razie znalazłem tylko KOH SAMET. Czy moglibyście polecić jeszcze jakieś inne miejsca oraz jak najlepiej do nich dotrzeć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
#2 PostWysłany: 20 Paź 2014 07:39 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 191
Loty: 90
Kilometry: 169 440
Ja wybieram sie do tajlandi na początku lutego, i bardziej od Koh Samet będę stawiał na Koh Chang, 2 godziny drogi dalej ale większa wyspa i atrakcji więcej (trekking, słonie itp ;-) )wiem że dojazd można ogarnąć autobus+prom ale szczegółów jeszcze nie sprawdzałem, w którejś relacji na forum doczytałem się że dojazd można zrealizować w 5-6h.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Paź 2014 08:27 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 6
Ja odpoczywałam właśnie 5 dni na Koh Chang, bardzo polecam:)
Tam też kilka plaż do wyboru, w zależności od tego co się lubi bardziej gwarne i ciche. Treking na słoniach po dżungli zaliczony właśnie tam:)

Wprawdzie dojechałam tam prosto z Kambodży, ale potem wracałam do Bangkoku - droga nie taka straszna. W trakcie postoju autokaru warto zrobić zakupy budkę obok tej przy której autokary się zatrzymują - mają 3krotnie zawyżone ceny :( a obok już normalne:)

-- 20 Paź 2014 08:29 --

Nie pamiętam ile godzin jechaliśmy, ale nie więcej niż 5 na pewno na trasie Koh Chang-BKK.
Bilety na prom na wyspę o ile pamiętam były w cenie przejazdu autokaru/busika. Warto nie spóźnić się na ostatni prom, bo nie bardzo jest gdzie zanocować;) hihi
Góra
 Profil Relacje PM off
shalwia lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 21 Paź 2014 16:25 

Rejestracja: 31 Paź 2011
Posty: 90
dzięki!

znalazłem loty na Krabi w bardzo przystępnej cenie, więc jednak tam spędzę te kilka dni
Góra
 Profil Relacje PM off
shalwia lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 07 Gru 2014 11:18 

Rejestracja: 02 Cze 2013
Posty: 39
Hej, pktrzebuje bardzo szybko porady.
Jestem obecnie w Menam Beach, woda tu nie jest tak przejrzysta. Wlasciwie to nawet nie widze swoich stop jak stoje w wodzie.
Prosze podpowedzcie czy to kwestja tylko tej plazy, warto sie przeniesc na inna plaze na koh samui? Tak to na jaka?
Czy to kwestia calej wyspy koh samui? Warto sie przeniesc na koh tao?

Podpowiem bylem na koh chang w zeszlym roku i przejrzystosc wody to pponad 10m. Chcial bym w tym roku troche poplywac z rurka, dlatego prosze o porade.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Lut 2015 15:19 

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 25
Cześć,
Czy ktoś wie jak można przedostać się z Kambodży na jakieś wyspy np KHO CHANG? omijając powrót do Bangkoku? nie wiem może jakimś promem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Lut 2015 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2012
Posty: 302
Promy raczej średnio z Kambodży, ale myślę że sporo będzie autobusów do Trat (duże miasto na wschodzie Tajlandii). Większość autobusów z Bangkoku przyjeżdża właśnie tam, więc dostanie się z tego miasta na Koh Chang jest bardzo łatwe i za ok. 50-80 bathów można przejechać te ok. 20km do przystani promowej.
_________________
Image Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group