Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 42  Następna
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 20 Wrz 2016 18:13 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Jak wykupisz 6 szt bagażu rejestrowanego po 32 kg, to będziesz tyle miał. Są to maksymalne wartości. Na karcie są wartości Ci przysługujace

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#342 PostWysłany: 20 Wrz 2016 18:25 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Za 32 kg trzeba zapłacić dodatkowo.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#343 PostWysłany: 20 Wrz 2016 18:51 

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 40
Dobrze, że na bilet spojrzałem, bo patrząc na tę stronkę można się oszukać:
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... zy/bagaz#/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#344 PostWysłany: 20 Wrz 2016 18:58 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
Oszukać? Po prostu trzeba dokładnie poczytać, w W6 są dwa rodzaje bagażu rejestrowanego, 23 i 32 kg.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#345 PostWysłany: 20 Wrz 2016 19:18 

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 40
Hmmm, nie bardzo widzę na podanej przeze mnie stronie, gdzie jest mowa o 23 kg, mógłbyś wskazać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#346 PostWysłany: 20 Wrz 2016 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2010
Posty: 373
niebieski
Na wskazanej podstronie masz podane limity, do sprawdzenia bagażu możesz użyc kalkulatora dla bagażu przykład poniżej.

-- 20 Wrz 2016 19:36 --

Podczas rezerwacji masz podane wszystko jasno i wyraźnie przykład poniżej.

Załączniki:
Bagaz rezerwacja.jpg
Bagaz rezerwacja.jpg [ 141.08 KiB | Obejrzany 2079 razy ]
bagaż.jpg
bagaż.jpg [ 44.18 KiB | Obejrzany 2086 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#347 PostWysłany: 20 Wrz 2016 19:38 

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 40
Żebym to pamiętał co wybrałem w czasie rezerwacji... Dawno było ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#348 PostWysłany: 20 Wrz 2016 19:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2010
Posty: 373
niebieski
Jeżeli miałeś rezerwację dawno to prawdopodobnie na starej stronie, tam również był wybór który musiałeś zaakceptować, raczej trudno to przeoczyć, przykład poniżej.

Załączniki:
Bagaz rezerwacja stara strona.jpg
Bagaz rezerwacja stara strona.jpg [ 156 KiB | Obejrzany 2082 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#349 PostWysłany: 21 Wrz 2016 08:33 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Pomijajac kwestie wizzaira 32 kg z tego co kojarze to jest limit określony przepisami BHP, obowiązujący niezależnie jaka linia się leci. Pracownicy lotnisk nie mogą podnosic cięższych paczek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#350 PostWysłany: 21 Wrz 2016 08:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Dokładnie. Dlatego mając np. wykupione 2 bagaże rejestrowane po 23 kg każdy nie można tego samowolnie zamienić na 1 duży bagaż o wadze 40 kg i drugi mniejszy o wadze 6 kg, chociaż suma się będzie zgadzać 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#351 PostWysłany: 25 Wrz 2016 00:06 

Rejestracja: 10 Sty 2016
Posty: 28
Witam właśnie odprawiam się online do jutrzejszego lotu Berlin - Phuket . Zakupiłem bilet przez flugladen.de , przewoźnik - Etihad lecz z Berlina do Abu Dhabi lecimy z AirBerlin. Tutaj moje pytanie, jeżeli pojawia mi się na lot Abu dhabi - Phuket, że mam wykupiony bagaż na osobę 23kg to czy ten bagaż obowiązuje też z Airberlin? ponieważ na check in online na stronie Airberlin widze tylko niestety bagaż podręczny.


Ostatnio edytowany przez Daniel Kubiak, 25 Wrz 2016 00:43, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#352 PostWysłany: 25 Wrz 2016 00:13 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Jeśli wszystko masz na 1 bilecie to masz 1pcs 23kg.
P.S wrzucanie QR kodu na publiczne forum to trochę nierozwaga a nawet głupota
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#353 PostWysłany: 25 Wrz 2016 00:44 

Rejestracja: 10 Sty 2016
Posty: 28
Tak, kupiłem to jako jeden bilet więc obowiązują zasady Etihad (czyt. 1x23kg + podręczny) nawet u przewoźnika pośredniczącego Airberlin? jeżeli dobrze Cie zrozumiałem to bardzo dziękuje za odpowiedź :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#354 PostWysłany: 27 Wrz 2016 03:14 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 237
niebieski
Bagaż rejestrowany ryanair 15kg-75zl/20kg-106zl potaniało na chwilę obecną w sezonie zimowym. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#355 PostWysłany: 04 Paź 2016 00:21 

Rejestracja: 29 Wrz 2012
Posty: 35
Hej! Jutro wieczorem lece troszke za Europe (z przesiadka) i bardzo bym chcial zabrac ze soba gaz pieprzowy (do samoobrony, glownie przed zwierzetami). W bagazu podreczym nie mozna, wiadomo. Co do bagazu rejestrowanego niby tez nie mozna. No i dziwi mnie to.
1. Ktos pisal, ze mozna wrzucic taka buteleczke do kosmetyczki jako imitacje dezodorantu, obie rzeczy pod skanerem beda wygladaly tak samo i sie nikt nie przyczepi. To prawda?
2. Co w przypadku, gdy jednak ktos sie przyczepi? Gdy cos im sie wyda nie tak, otworza bagaz, wyjma gaz pieprzowy z kosmetyczki i co wtedy? Mandat? Problemy?
Jesli ktos zechce mi odpowiedziec do jutra do obiadu bede mega wdzieczny, bo chce bardzo zabrac gaz, ale z drugiej strony nie mam ochoty na zaden przypal i problemy zanim ja w ogole do kraju docelowego dotre ;)
3. Jeszcze trzecia sprawa, bo wlasnie wyczytalem, ze w rejestrowanym nie moge przewozic lekow. Oni tak na serio? Mam ich mega duzo (na zapas), musze je wszystkie targac ze soba w bagazu podrecznym?
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#356 PostWysłany: 07 Lis 2016 23:40 

Rejestracja: 13 Mar 2016
Posty: 82
Witam serdecznie.
W przeciągu tego miesiąca będę musiał wylecieć do Australii. Nigdy jeszcze nie leciałem samolotem.
Miasto do którego miałbym dotrzeć to Sunshine Coast (docelowo) lub w przypadku słabych połączeń Brisbane (i o tem podróż busem, koleją do Sunshine Cost)
Ogólnie jestem z Szczecina, więc podróż by mi pasowała w Port lotniczy Goleniów. Na początku myślałem, że to nie możliwe i będę musiał uderzać do Warszawy lub Berlina ale tak jak przeglądałem ceny to np. za ok. 3400zł, można wykupić lot:
Szczecin-Warszawa (LOT)
Warszawa- Dubaj (Emirates Airline)
Dubaj-Sydney (Emirates Airline)
Sydney-Sunshine Coast (Qantas Airways)
Bilet bym zakupił przez stronę GOTOGATE. Chciałbym zapytać jak w takim przypadku wygląda sprawa z bagażem rejestrowanym?
Korzystając z usług tylu linii lotniczych który limit bagażowy był by dla mnie wiążący no i chyba najważniejsza sprawa jak bym nadał bgaż w Goleniowie to odebrałbym go dopiero w Sunshine Coast czy musiałbym na każdym lotnisku go odbierać i znów nadawać?
Boję się aby gdzieś zgubił się i nie wiem czy tyle przesiadek byłbym w stanie ogarnąć.
Proszę o podpowiedzi jak to wygląda w praktyce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#357 PostWysłany: 08 Lis 2016 00:01 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
Jeśli na GOTOGATE kupisz całą podróż na jednym bilecie to o bagaż nie musisz się martwić bo po nadaniu w Szczecinie odbierzesz go dopiero u celu podróży.Limit wagowy chyba będzie LOT-owski bo tym przewoźnikiem masz pierwszy odcinek.
Góra
 Profil Relacje PM off
Adam88x lubi ten post.
Adam88x uważa post za pomocny.
 
      
#358 PostWysłany: 08 Lis 2016 00:17 

Rejestracja: 13 Mar 2016
Posty: 82
miriam, dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że nadaję bagaż w Szczecinie i nic się nim nie interesuję przesiadkami i dopiero odbieram go po przylocie w Sunshine Coast? I tak jest zawsze jak wykupię poprzez jakąś stronę internetową na całą podróż?
A co, np. jak wykupię taki bilet na całą podróż od któregoś przewoźnika ale będzie też realizowany przez innych przewoźników?
Biletów szukam ba SkyCanner.
Czy przy tylu przesiadkach (np. 3), nie zagubią gdzieś mojego bagażu i naprawdę odbiorę go bez problemów np. w tym Sunshine Coast?
Co jeśli gdzieś się samolot spóźni lub zostanie odwołany, co wtedy z bagażem i co ze mną, jak np. będę miał kupiony na tym GOTOGATE bilet na całą podróż i np. odwołają samolot z Szczecina do Warszawy (LOT) i nie zdążę na lot z Warszawy do Dubaju (Emirates)??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#359 PostWysłany: 08 Lis 2016 00:24 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
1. Tak odbierasz bagaż u celu swojej podróży.
2. Zazwyczaj tak.
3. To nie ma znaczenia jesli sprzedają na jednym bilecie to znaczy ze przewoźnicy współpracują.
4. Zgubią czy nie zgubią to zawsze jest pytanie.
5.bagaz nie poleci bez ciebie, przebukuja ci bilety na następny możliwy lot i dostaniesz voucher na hotel i jedzenie.

Na każde zadane przez ciebie pytania obszerniejsze odpowiedzi z przykładami Znajdziesz na forum wystarczy poświecić 3 minuty na poszukanie.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#360 PostWysłany: 11 Lis 2016 16:12 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 3
Hejka, mam pytanie. Czy orientujecie się w jaki sposób można dokupić bagaż rejestrowany w LOT w taryfie Economy Simple? Trasa Wawa - Moskwa. Wylot 22.11. Wydaje mi się, że przeszukałam stronę wzdłuż i wszerz, i nie widzę jak fizycznie kupić ten bagaż. Są oczywiście deklaracje przewoźnika, że można dokupić, ale gdzie i jak już nie... Będę wdzięczna za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 42  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group