Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Lip 2017 22:23 

Rejestracja: 25 Maj 2016
Posty: 5
Hej!

Szukam towarzyszki na wyprawę do Azji, termin ok marca/kwietnia - zależy od biletów, planu, uzbierania odpowiedniego budżetu. Kwestia do dogadania.

Czas wyprawy do ustalenia ale myślę, że miesiąc minimum. Prowadzę bloga o podróżach http://ugogirl.pl i przyda mi się taki wyjazd, poza tym kocham podróże i nie lubię za długo siedzieć w miejscu :D

Liczę, że nie jestem jedyna która chce "rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady" :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#2 PostWysłany: 11 Lip 2017 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
@Zośka jak chcesz w razie czego to my do Nowej Zelandii jedziemy 19.02 do 14.03


Ostatnio edytowany przez Abcn, 12 Lip 2017 14:10, edytowano w sumie 1 raz
N Z
Góra
 Profil Relacje PM off
Zośka lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 11 Lip 2017 23:16 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Cytuj:
szukam towarzyszki na wyprawę po Azji. 03/04/2018

vs
Cytuj:
my w lutym do nowej zelandii jedziemy 19.02 do 14.03

Nie ma to jak czaić bazę... :P :lol: :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Lip 2017 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
boots napisał(a):
Cytuj:
Nie ma to jak czaić bazę... :P :lol: :twisted:


Właśnie, nie ma jak to powiedzieć coś aby zaistnieć !

Kolego ja potrafię czytać ale być może NZ jest też na liście koleżanki, być może nie znajdzie nikogo na Azję, być może będzie miała i chciała zmienić swoje plany! Mój post był w rodzaju ewentualnej alternatywy i może zostawmy komentarz dla Zosi !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Lip 2017 12:53 

Rejestracja: 25 Maj 2016
Posty: 5
@lovenz super! Zazdroszczę wyjazdu , Nowa Zelandia jest na mojej liście tak jak w sumie wszystko :D ale nie planowałam w przyszłym roku, jakoś wkręciła mi się ta Azja.

Co nie oznacza, że nie możemy się zgadać może jakiś inny wyjazd, w inne miejsce uda się ogarnąć, jestem jak najbardziej otwarta :) Napisz na emaila to się zgadamy :) sara.zabor@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 12 Lip 2017 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
@Zośka
na razie brak urlopu ale w przyszłym roku na pewno planuje Azję tak około sierpnia, dokładnych planów brak ale bardzo chciałbym zobaczyć Hongkong i okolice.

dodałem cie do friends , wiec będę miał na uwadze twoje wojaże , pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group