Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Wrz 2016 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Wiem, ze to kraj niespecjalnie popularny ze względu na konieczność wyrobienia wizy, ale może ktoś z szanownych forumowiczów przerabiał temat zakupu biletu na pociąg na stronie www (http://railway.gov.az/)?
Można dojść do płatności, lecz później otrzymujemy komunikat:
Załącznik:
AZ kolej error.jpg
AZ kolej error.jpg [ 65.02 KiB | Obejrzany 2863 razy ]

Co w wolnym tłumaczeniu znanego nam wszystkim wujka ;) znaczy:
Odeme zagranicznymi kartami z celów hazrida nieobecne bezpieczeństwa nie jest możliwe.
Zewnętrzna karta Sexsi, proszę powiedz mi następujące informacje odenis kupują mniej, wyślij:
Twoje imię Twój ojciec zwykle
e-mail liczba
telefon liczba
Powód dla celów płatności kartą
Twój dowód osobisty i twoja ręka, robić zdjęcia, prosimy o kontakt. Bądź pewien, że kiedy wyślesz tylko ik karty 6 i ostatnie 4 regemleri i wypełnić swoje imię na powierzchni karty pojawia

Da się to przeskoczyć?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Sz@lony lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 23 Wrz 2016 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Wygląda na to, że sam przecieram ścieżki ;)
Otóż da się.
Trzeba na e-mail customerservice@goldenpay.az wysłać:
skan paszportu (wykasowałem co się dało),
skan karty (musi być jedynie widoczne 6 pierwszych cyfr i imię i nazwisko)
powód odblokowania (czyli zakup biletów kolejowych).
Po jakiś 24h dostałem info, że można dokonać zakupu ;)
De facto jest to opłacona rezerwacja, bo i tak trzeba się pofatygować do kasy na wakzale.
Bilety tanie, jak to na całym, byłym radzieckim wschodzie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 23 Wrz 2016 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Wrz 2014
Posty: 36
Widzę, że już ogarnąłeś temat;) Jakbyś potrzebował jakiś rad w sprawie Azerbejdżanu pisz do mnie - byłam tam miesiąc i mam paru azerskich znajomych ;)
Co to pociągów ważny protip: zawsze miej paszport ze sobą. Ja chciałam sobie pojechać z Gandży do Baku i odeszłam z kwitkiem, bo mój paszport leżał sobie bezpiecznie w walizce w Baku... (tak, wiem że powinno się go mieć zawsze ze sobą ale akurat tak wyszło :D ). Suma sumarum musiałam jechać autobusem, który też takim złym środkiem transportu w zasadzie nie był...
_________________
Zapiski z podróży http://kranceswiata.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 23 Lip 2017 18:11 

Rejestracja: 25 Sty 2012
Posty: 231
niebieski
Czy są problemy z zakupem biletu do Tbilisi z Baku z dnia na dzień na dworcu, czy też z dużym wyprzedzeniem trzeba kupować?
Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Lip 2017 01:27 

Rejestracja: 18 Cze 2017
Posty: 4
kubap1 napisał(a):
Czy są problemy z zakupem biletu do Tbilisi z Baku z dnia na dzień na dworcu, czy też z dużym wyprzedzeniem trzeba kupować?
Dzięki


Podepnę się ale w moim przypadku chodzi o bilet Baku-Tbilisi, z góry dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Lip 2017 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 615
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
Zależy od klasy wagonu w którym chcesz jechać. Jeśli zależy ci na dwuosobowym najlepiej kupić z większym wyprzedzeniem. Ilość wolnych miejsc można podejrzeć po założeniu konta na stronie kolei azerskich (na trasie Baku - Tbilisi, odwrotnie pewnie nie) i wybraniu odpowiedniego dnia i pociągu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Sie 2017 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 514
Loty: 55
Kilometry: 100 853
niebieski
Witam, od niedawna chyba się coś zmieniło, otóż zauważyłem że na stronie https://ady.az/ a także na stronie sprzedaży biletów kolejowych http://ticket.ady.az/ nie ma języka angielskiego który był jeszcze dostępny w ubiegłym tygodniu, jest tylko Ich azerski i rosyjski, zauważyłem też że nie trzeba się logować aby rezerwować bilet. Może wersja angielska będzie niebawem dostępna kto wie... skoro zmiany zaszły parę dni temu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Sty 2018 15:59 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Jest dostępna wersja angielska https://ticket.ady.az/en i pojawił się również manual do zakupów biletów https://ticket.ady.az/en/userguide
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Kwi 2018 19:03 

Rejestracja: 15 Maj 2017
Posty: 83
Loty: 43
Kilometry: 64 694
Bilety kupione bez najmniejszych problemów.

Nie działał mi jedynie bezpośredni wydruk po zakupie biletów. Po wejściu w profil użytkownika są tam zakupione bilety i stamtąd wydrukowałem bez problemu.

Obserwując dostępność biletów przez ich stronę potwierdzam, że bilety na pierwszą klasę rozchodzą się bardzo szybko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group