Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Paź 2022 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Na początku miesiąca mieliśmy ze sko1czek przyjemność polecieć 2 odcinki liną Air Senegal i opiszę w paru zdaniach wrażenia.
Odcinek MXP-DSS, drobne opóźnienie 2,5h i prawie nowy – zaledwie 19letni A321.
Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 109.42 KiB | Obejrzany 1831 razy ]

Załącznik:
2.jpg
2.jpg [ 113.36 KiB | Obejrzany 1831 razy ]

Zgodnie z tradycją afrykańską, większość pasażerów załadowana bagażami po brzegi i trudno było upchnąć plecak blisko swojego siedzenia.
Wnętrze samolotu dość niekonsekwentne. Większość wyposażenia wygląda staro (czyli odpowiednio na wiek samolotu), ale niektóre komponenty wyglądają na nowe – jak dziwaczny, niekonsekwentny konglomerat refurbished.
Rozrywki pokładowej brak, miejsca całkiem wygodne i przyzwoita ilość miejsca na nogi.
Jedzenie na pokładzie… jest. Ale fatalne. Wybrałem lazanię i dawno nie pamiętam tak paskudnego jedzenia – nawet jak na posiłki w eco w samolocie. Jedyny plus, to wino z RPA, które znalazło się na dnie wózeczka.
Załącznik:
3.jpg
3.jpg [ 108.52 KiB | Obejrzany 1831 razy ]

Załącznik:
4.jpg
4.jpg [ 73.96 KiB | Obejrzany 1831 razy ]

Załącznik:
5.jpg
5.jpg [ 65.66 KiB | Obejrzany 1831 razy ]

Odcinek DSS-NKC, bez historii. Ot taka krajóweczka, tylko ATR zamiast Dasha.
Załącznik:
6.jpg
6.jpg [ 51.58 KiB | Obejrzany 1831 razy ]

Załącznik:
7.jpg
7.jpg [ 53.4 KiB | Obejrzany 1831 razy ]

Trochę wyszło mi narzekanie, ale generalnie nie było źle. Poza paskudnym jedzeniem, to miejsca są wygodne, winko przyzwoite i ciepłe napoje też dają. Leciało się nieporównywanie przyjemniej niż francą czy landrynką na kanary, a czas lotu podobny.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 04 Kwi 2023 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
@Apocalipse
a czy możesz powiedzieć o tej krajówce więcej?
Bo myślę, ale wiem jakie to ryzykowane, żeby zrobić DKK - Banjul ( prawie jak krajówka), lądować w BJL o 16.40 a o 22 mieć lot do Europy i się waham.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Kwi 2023 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Nie leciałem krajówki, tylko DSS-NKC, który nazwałem jak krajówka.
Nie wiem jednak co Ci doradzić. Najlepiej sprawdź sobie punktualność na flightradarze i rozważ czy warto ryzykować.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: bergamoot oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group