Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Sty 2018 15:01 

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1
witam,
poproszę forumowiczów o mała pomoc,

na przełomie luty / marzec planuję podróż do Azji,
na okres ok 2 tygodnie,

z tego co wiem na pewno to, że przylecę do Bangkoku, tam zostanę na 2 dni.

następnie Wietnam zatoka Ha Long ( z noclegiem na statku )
stamtąd w okolice rzeki Mekong lub na Południe Wietnamu w jakieś rajskie miejsce lub w ogóle z tego zrezygnuję

albo od razu do Tajlandii na wyspę Phuket lub Phi Phi bądź inne urokliwe miejsce,

Jadę z dziewczyną i chcemy na pewno wypocząć w jakimś dobrym resorcie z piękną plażą i widokami,
bardziej nastawiony jestem na relaks niż zwiedzanie, ale grzechem by było też czegoś nie zobaczyć, np piękną roślinność, jakąś dżunglę, wodospady, czy też inne piękne widoki.

Dość chaotycznie do tego podchodzę, ale chciałbym zrobić wakacje życia, do tej pory z Azji byłem na Bali w Nusa Dua oraz w Malezji - Langhkawi ( wakacje super )

proszę o jakieś podpowiedzi


Ostatnio edytowany przez Abcn 11 Sty 2018 15:08, edytowano w sumie 2 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 15 Sty 2018 11:11 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 37
Ja byłam w Tajlandii w marcu dwa lata temu: 3 dni Bangkok potem Krabi,Phi-Phi i Phuket. Bardzo polecam - szczególnie Phi-Phi ( " domki na drzewie" ) na które kiedys napewno jeszcze wrócę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Sty 2018 22:38 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Czyli w połowie lutego na Phi phi znajdę sporo słońca? Według mandalay.pl http://mandalay.pl/tajlandia/pogoda
jest tam wtedy pora sucha a obecne prognozy pogody cały czas pokazują burze......
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Sty 2018 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@ind_globtroter polemizujesz sam ze soba? bo chyba nie zrozumialem... sorry, bez urazy :)
Ad meritum: w lutym cala Tajlandia jest OK pod wzgledem pogody, na polnocy temp. powietrza ok. 27st.C na poludniu tez 27st.C ale, temperatura wody.
Bardzo pomocne dla calej Azji Pld-Wsch: https://www.selectiveasia.com/thailand- ... r/february
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 21 Lut 2018 13:51 

Rejestracja: 30 Sty 2018
Posty: 35
Travelove napisał(a):
Ja byłam w Tajlandii w marcu dwa lata temu: 3 dni Bangkok potem Krabi,Phi-Phi i Phuket. Bardzo polecam - szczególnie Phi-Phi ( " domki na drzewie" ) na które kiedys napewno jeszcze wrócę :)


Hej! Możesz podać konkretną nazwę tych "domków na drzewie"? Brzmi obiecująco, jaka cena?
Przy okazji ile czasu trwał cały wyjazd, ile dni w poszczególnych okolicach? Lecimy także w marcu, mamy obrane podobne kierunki i chętnie poznam szczegóły wyprawy.
Będę zobowiązana za odpowiedź :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Mar 2018 13:24 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 37
-- 03 Mar 2018 13:21 --

Nie wiem czy jeszcze się przyda: byliśmy chyba 17 dni: 3 noce Bangkok, 4 Krabi , 2 Phi phi i 4 Phuket.potem jeszcze nocka w Kolonii. Zaraz postaram się wkleić domki :)

-- 03 Mar 2018 13:24 --

https://www.booking.com/hotel/th/pp-sun ... al;ucfs=1&


Ostatnio podbity przez Travelove, 03 Mar 2018 13:24
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group