Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 27 Cze 2019 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@nick, Qashqai to IFMR/IFAR, nie ma obawy, zeby dali to w miejsce SDMR/SDAR, ani tym bardziej Full-size.
Jesli jednak, bylby to spory downgrade.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#22 PostWysłany: 19 Lut 2020 00:16 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
p.wl napisał(a):
Zgadza sie - kod AWD N074700 Visa Infinity daje do 35% off oraz benefity President’s Club (upgrade obowiazuje przy wynajmie do 14 dni).


Przepraszam, jeśli moje pytanie jest głupie. Zrobiłem rezerwację na AVIS z tym kodem (płatność na miejscu), jednak nie posiadam tak prestiżowej karty. Czy próbując zapłacić za taką rezerwację zwykłą KK, wskoczą właściwe stawki bez zniżek? Czy może jest jakaś szansa, żeby to przeszło? Wynajem w USA.

/edit: różnica z tym kodem i bez jest zbyt mała, żeby ryzykować. Zastanawiam się tylko czy nie zrobić drugiej rezerwacji bez kodu, ale nie usuwać tej i zobaczyć jak to się potoczy. Muszę tylko doczytać jakie są warunki anulowania w ostatniej chwili.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 28 Cze 2021 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
odkopię ten nieco zapomniany wątek :)

Okazuje się, że ww. kod ciągle działa, ale z braku KK Visa Infinity w moim portfelu, chciałbym przypomnieć pytanie @badmoon i zapomnieć o to samo :)
Może ktoś zarezerwował z użyciem tego kodu, ale ostatecznie zapłacił czymś innym?
A jeśli takie coś nie przejdzie, to może ktoś zna jakieś inne kody zniżkowe na Avisa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 28 Cze 2021 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@tropikey, nie bedzie zadnego problemu. Na ok. 200 wynajmow jeszcze sie nie spotkalem z sytuacja, by przy odbiorze samochodu wypozyczalnia w jakikolwiek sposob interesowala sie, jaka karta zostala uzyta do platnosci.
Rezerwowalem kilkukrotnie z uzyciem tego kodu i placilem karta Visa Platinum lub MC M&M podpieta pod Curve (zatem Avis widzial platnosc jako Curve MC).
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 28 Cze 2021 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
To brzmi dobrze, bo zniżka jest całkiem spora (choć cena wyjściowa też niebagatelna, bo to Norwegia).

Mam tylko jeszcze jedno pytanie: gdy nie stosuję kodu, mogę wybrać sobie opcję Avis All Inclusive (o ile dobrze pamiętam nazwę - chodzi o pełne ubezpieczęnie), a gdy wrzucam kod, mogę wybrać tylko stawkę podstawowej. Czy dobrze podejrzewam, że w ramach tego kodu uzyskuje się nie tylko zniżkę w stawce, ale również ubezpieczenie wyższe, niż standardowe? Nigdzie tego w wynikach wyszukiwania nie widać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 28 Cze 2021 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Wydaje mi sie, ze uzycie kodu wyklucza stawke all incl.
Mozna by to sprawdzic robiac rezerwacje 'pay later' i sprawdzajac jej warunki - dla pewnosci przez infolinie.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 29 Cze 2021 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Infolinia potwierdziła, że w moim przypadku (Bergen) wypożyczalnia nie daje możliwości dokupienia on-line ubezpieczenia do rezerwacji zrobionej z kodem, więc pozostaje uczynić to już na miejscu.
Ostatecznie wziąłem z innym kodem, który nie jest powiązany z KK Visa, tj.:
A555525.

Zniżka jest niemal taka sama (przynajmniej w Bergen). Teraz czekam jeszcze tylko na odpowiedź z punktu Avis w Bergen, ile będą chcieli, gdybym chciał wziąć na miejscu pełne ubezpieczenie. Wtedy zastanowię się, czy brać je, czy też może skorzystać z jakiegoś zewnętrznego ubezpieczenia udziału własnego.
Góra
 Profil Relacje PM off
p.wl lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 01 Lip 2021 21:13 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
@tropikey
Najprawdopodobniej chodzi o to, że większość (a może nawet wszystkie) te karty posiada ubezpieczenie udziału własnego, dlatego posiadając tą kartę nie musisz kupować pełnego ubezpieczenia.
Być może tylko pytając o nie, pokazujesz że nie masz tej karty. Dlatego chyba lepiej kupić je w jakiejś zewnętrznej firmie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 04 Lip 2021 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Claim Your Missing Miles/Points

https://www.avisworld.com/avisonline/eu ... sing_miles
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 13 Wrz 2021 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Ktoś się rejestrował ostatnio z tego linku z promocji dla kart VISA Infinity?

https://secure-one.avisworld.com/en_GB/ ... sPreferred

Mam błąd ES500 po wypełnieniu wszystkich pól i nie mogę przejśc dalej. Zmieniłem dane prawa jazdy na sam ciąg cyfr, bo prawidłowy numer za znakami "/" odrzucało.
Może tutaj jest jakiś inny trik?

EDIT:
Poszła rejestracja normalna (nie z linku promocyjnego VISA powyżej). Dopiero potem udało się zgłosić konto do promocji VISA z linku powyżej, ale dla istniejącego konta. Dają sobie 5 dni roboczych na weryfikację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 13 Paź 2021 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Dla posiadaczy kart Mastercard (WE i nie tylko).

Avis President's Club status oraz do 35% znizki.

Kod:
Offer is valid until 31st December 2021

https://www.priceless.com/travel/produc ... lite-offer
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
marcin.n lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 18 Sty 2022 02:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 854
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Podobna promka dla visa, nie tylko Infinite :)
Infinite 35%
gold i platyna 20%
reszta 10%
https://www.visasoutheasteurope.com/en_me/visa-offers-and-perks/avis/141275?locale=en_me
Góra
 Profil Relacje PM off
hubson lubi ten post.
hubson uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 30 Sty 2022 13:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
pawfazi napisał(a):
Ktoś się rejestrował ostatnio z tego linku z promocji dla kart VISA Infinity?

https://secure-one.avisworld.com/en_GB/ ... sPreferred

Mam błąd ES500 po wypełnieniu wszystkich pól i nie mogę przejśc dalej. Zmieniłem dane prawa jazdy na sam ciąg cyfr, bo prawidłowy numer za znakami "/" odrzucało.
Może tutaj jest jakiś inny trik?

EDIT:
Poszła rejestracja normalna (nie z linku promocyjnego VISA powyżej). Dopiero potem udało się zgłosić konto do promocji VISA z linku powyżej, ale dla istniejącego konta. Dają sobie 5 dni roboczych na weryfikację.

Właśnie ja mam problem z rejestracją. Piszesz normalna, tzn. przez polską stronę czy jakąś międzynarodową?

U mnie wyskakuje komunikat:
"Przepraszamy, operacja nie powiodła się. Prosimy spróbować później."


Edit. Problem występował z powodu wpisywania znaku / w numerze prawa jazdy. Po usunięciu tych znaków rejestracja przeszła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 21 Lut 2022 13:12 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 12
Mam status Avis President's Club, czy jest on respektowany w USA?
Nie jestem w stanie zalogować się na avis.com - z danymi z avis.pl. Może trzeba zrobić jakiś Status Match?
Macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 08 Maj 2023 12:59 

Ten avis z visą faktycznie wychodzi tak dobrze? bo kod - 35% można otrzymać również bez posiadani karty. Ktoś ostatnio coś wypożyczał?

EDIT: mam to samo co poprzednicy, ale nawet wpisując numer prawa jazdy bez / nie przepuszcza mnie. Ktoś ma inne wskazówki?

ES500 - Sorry, we're experiencing a systems error. Please try again soon, or call us for assistance.
Góra
 PM off  
      
#36 PostWysłany: 08 Maj 2023 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
ediiii napisał(a):
Mam status Avis President's Club, czy jest on respektowany w USA?
Nie jestem w stanie zalogować się na avis.com - z danymi z avis.pl. Może trzeba zrobić jakiś Status Match?
Macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?


Jest respektowany. Za każdym razem dostawałem upgrade, darmowego drugiego kierowcę.
Auto odbiera się z dedykowanego stanowiska przy parkingu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 08 Maj 2023 13:28 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Zdecydowanie większym benefitem jest obsługa w dedykowanej kolejce lub w drugim pomieszczeniu. W turystycznych miastach USA w kolejce czasami może stać 30 klientów, więc czas oczekiwania skraca się z 2h do 10 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 08 Maj 2023 14:25 

Wygląda na że to rejestrowanie na polskiej stronie Avis się nie opłaca, bo nie dość że jest sporo drożej, to jeszcze wkład własny dla osoby z UK/de jest zredukowany do 0 a polak musi za to jeszcze zapłacić na miejscu.

oni jakaś weryfikują tą rezydencję? bo wynajem przez UK/de w avis na ten sam termin w USA kosztuje 4 312,30 PLN a dla PL avis wychodzi 5,784.73PLN.

p.wl napisał(a):
Aktualnie najlepsze stawki na wynajem w Europie mozna znalezc na avis.co.uk, oczywiscie nie trzeba byc rezydentem UK. Avis.pl to strona dla bogatych ;)



@p.wl tylko jak obejść podanie numeru telefonu z UK/de którego wymusza formularz na stronie UK?
Góra
 PM off  
      
#39 PostWysłany: 08 Maj 2023 15:45 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Niezmiennie polecam sprawdzenie, czy firma dla której się pracuje, ma kody korpo na wynajem aut (praktycznie każda amerykańska firma ma takie zniżki dla pracowników na wynajem służbowy i prywatny). W moim przypadku dla jednodniowego wynajmu auta w styczniu standardowa stawka to 96 funtów, w Avis UK, a z kodem korpo 65 usd za midsize. Ceny z kodem korpo takie same na stronach Avis w różnych krajach. Warunki wynajmu takie same (m.in. brak udziału własnego w kradzieży oraz uszkodzeniu auta). Dodatkowa zaleta korpo kodu jest taka, ze stawką jest stała aż praktycznie do dnia wynajmu, gdzie rezerwując z ulicy na krótko przed wynajmem, będzie prawdopodobnie bardzo drogo.

Na avis.pl cena bez kodów zniżkowych 712zl, wiec faktycznie najdrożej.ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
07_Zgłoś.Się lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 08 Maj 2023 16:00 

Wpisałem jeden kod z tego wątku i otrzymałem informację iż kod należy właśnie do programu korporacyjnego i że będzie weryfikowany jakoś przy odbiorze. Więc się zastanawiam się złożyć rezerwacje ze strony de/UK kiedy wymusza kierunkowy numer telefonu. Ktoś to przechodził już?
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group